Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Vykdomas projektas Izh jupiter 2 projektas

Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.

Moderatoriai: TVR, rcepa, Moderatoriai

Forumo taisyklės
III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.

Plačiau: Visos taisyklės
Skelbti atsakymą
kęstutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1252
Užsiregistravo: 31 Sau 2014, 14:49
Miestas: Šilutė

Re: Izh jupiter 2 projektas

Standartinė kęstutis »

Gražus darbas.
Dėl plėvele apsuktų dažytų detalių - žinoma surinkinėjant apsauga nubrozdinimams gera. Bet šviežiai dažytas dalis apsukti ir palikti ilgam orui nelaidžia plėvele - rizikinga. Neturi kur kviepuoti dažai ir gali dažytas paviršius susirgti alergija -atsirasti dažų puslelių. Aš apdengčiau skuduru.
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: Izh jupiter 2 projektas

Standartinė Raimis »

Smagu vėl matyt, kad projektas tęsiamas. Nes kai buvo pauzė, tai jau buvau šiek tiek sunerimęs.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Emil
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 273
Užsiregistravo: 30 Bir 2017, 22:20

Re: Izh jupiter 2 projektas

Standartinė Emil »

Raimis rašė:Smagu vėl matyt, kad projektas tęsiamas. Nes kai buvo pauzė, tai jau buvau šiek tiek sunerimęs.

Baigesi taupyti kisenpinigai, teko isidarbinti vasarai :D del to buvo gan nemaza pauze, bet jau judam toliau :)
Emil
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 273
Užsiregistravo: 30 Bir 2017, 22:20

Re: Izh jupiter 2 projektas

Standartinė Emil »

Na visa diena isejo, kad sutvarkyti ratlankius, viena pavyko istiesinti iki minimalaus astuntuko, o kitas ratas deja gaves duobiu, tai istiesinau kiek galejau ir statysiu ji i prieki. Beliko ratlankius tik nudazyti :)
Emil
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 273
Užsiregistravo: 30 Bir 2017, 22:20

Re: Izh jupiter 2 projektas

Standartinė Emil »

Dar naujienu
Prikabinti failai
Originalios gumos su kniedemis jau buvo nekokio stovio todel sugalvojau vietoj ju panaudoti duru sandarinimo juosta, radau storiausia kokia buvo parduotuveje ir su spec klijais gumais priklijavau, man atrodo labai gerai, tik jeigu ateiciai kazkas galvos panaudoti si buda, geriau imti juosta tamsesnes spalvos :) mano parduotuveje deja storos buvo tik baltos.
Originalios gumos su kniedemis jau buvo nekokio stovio todel sugalvojau vietoj ju panaudoti duru sandarinimo juosta, radau storiausia kokia buvo parduotuveje ir su spec klijais gumais priklijavau, man atrodo labai gerai, tik jeigu ateiciai kazkas galvos panaudoti si buda, geriau imti juosta tamsesnes spalvos :) mano parduotuveje deja storos buvo tik baltos.
Vel is naujo perdazytas stabdziu bugnas ir jau surinktas.
Vel is naujo perdazytas stabdziu bugnas ir jau surinktas.
Emil
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 273
Užsiregistravo: 30 Bir 2017, 22:20

Re: Izh jupiter 2 projektas

Standartinė Emil »

Greiciausiai bus kabinamas butent sis lopsys :) gelda jau turiu, bus uzmesta ant remo nuo originalios izho liulkos.. mano manymu velorex lopsys vienas geriausiu lopsiu, del to, kad pagamintas is stiklo pluosto ir yra labai lengvas.. Greiciausiai bus biski custom padarytas, bet viskas bus daroma taip, kad esant reikalui be problemu galima butu viska grazinti atgal.
Prikabinti failai
33675178_1513674458743946_7079969011512901632_n.jpg
kęstutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1252
Užsiregistravo: 31 Sau 2014, 14:49
Miestas: Šilutė

Re: Izh jupiter 2 projektas

Standartinė kęstutis »

Nors jis ir geras lopšys, bet jis skirtas jawai. Tiuninguotu ir išdarkytų motociklų pilni keliai ir jie gražūs jų savininkams na gal ir kai kam. Bet tai ne originalas ir ne istorinė vertybė, kurios dauguma čia siekiame. Motociklą puikiai tvarkote ir bus mielas Jums ir jį matantiems. Vargsite su šiuo lopšiu ir su laiku manau nusivilsite. Mano manymu geriau visai be lopšio nei su tokiu.
Emil
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 273
Užsiregistravo: 30 Bir 2017, 22:20

Re: Izh jupiter 2 projektas

Standartinė Emil »

kęstutis rašė:Nors jis ir geras lopšys, bet jis skirtas jawai. Tiuninguotu ir išdarkytų motociklų pilni keliai ir jie gražūs jų savininkams na gal ir kai kam. Bet tai ne originalas ir ne istorinė vertybė, kurios dauguma čia siekiame. Motociklą puikiai tvarkote ir bus mielas Jums ir jį matantiems. Vargsite su šiuo lopšiu ir su laiku manau nusivilsite. Mano manymu geriau visai be lopšio nei su tokiu.

Na tebunie kaip Jus sakote :labas: tada paliekam lopsi geresnem laikam..
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: Izh jupiter 2 projektas

Standartinė Raimis »

Aišku, savininko nuomonė ir sprendimai labiausiai gerbtini. Tačiau, jei jau duodama susipažinti ir mums prieš darbus vykdant, vadinasi tikimasi, kad ir mes pareikšime savo nuomonę. Taigi šiuo atveju turiu sutikti su gerb. Kęstučiu. Gal ir išskirtinai toks komplektas atrodytų, bet kai IŽas daromas laikantis restauravimo principų, tai nederančio lopšio prikabinimas nubrauktų visą idėją.
Emili, lopšį pasilik. Neabejoju, kad sėkmingai užbaigęs IŽo projektą, anksčiau ar vėliau imsiesi ir JAWOS. :mirkt: :labas:
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Pelenas
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 13 Lap 2017, 12:06

Re: Izh jupiter 2 projektas

Standartinė Pelenas »

Šiek tiek ne į temą, bet kiek kainavo cinkavimo darbai Elonikoje?
Skelbti atsakymą