Traktorius DT-20

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.
Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Traktorius DT-20

Standartinė pofke78 »

Gali kokią žarną kirpt, dėt trišakį, daryt uždarą indą ir į jį skalbimo mašinos teną.
Vartotojo avataras
Bamperis
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 03 Bir 2013, 11:15
Miestas: Maskva.

Re: Traktorius DT-20

Standartinė Bamperis »

pofke78 rašė:Gali kokią žarną kirpt, dėt trišakį, daryt uždarą indą ir į jį skalbimo mašinos teną.
Ooo, dėti trišakį būtų labai problematiška, - abi šlangos nesiekia nė 10 cm ilgio. :mastau:
aure 123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 04 Rgs 2010, 23:09
Miestas: Panevėžys

Re: Traktorius DT-20

Standartinė aure 123 »

Aš dabar karštą vandenį pilu, bet norint, kad variklio blokas įkaistų reikia nevieną čeiniką perpilti.
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Traktorius DT-20

Standartinė pofke78 »

aure 123 rašė:Aš dabar karštą vandenį pilu, bet norint, kad variklio blokas įkaistų reikia nevieną čeiniką perpilti.

Raketa užkurk po apačia.
aure 123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 04 Rgs 2010, 23:09
Miestas: Panevėžys

Re: Traktorius DT-20

Standartinė aure 123 »

Jo užkurt irgi gerai, pakaitinimo nebereiktų. :shock:
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Traktorius DT-20

Standartinė tauras000 »

pofke78 rašė:
aure 123 rašė:Aš dabar karštą vandenį pilu, bet norint, kad variklio blokas įkaistų reikia nevieną čeiniką perpilti.

Raketa užkurk po apačia.

Reikia iš oro filtro "flanše" yra skylė gamyklinei spiralei...dėti sriegio perėjimą ir statyti VW MAN (senas manukas) arba iveco Daily fakelinę žvakę, paduoti kurą per langų apiplovimo varikliuką ir pirmyn...mygtuką paspaudi, per rėliukę, jungia varikliuką ir žvakę kaitina, taip du kartus (kaip tanką) ir užburbs
Dėl bendekso, pragręžti skyles....na neteko matyt, kad guolyje pragręžtų (tas pats metalas). O kad bendeksas GAZ- 51 nepanašus į DT-20, tai jis ne GAZ-51...turi būti tiesūs šlicai, aš neturėjau bendekso, tai kai gavau 2, tai pakeičiau kryptį abiems iškart, vienas atsargai, paskui gavau starterį GAZ-51 pakeičiau kryptį, pabandžiau, neprasuka, nauja grupė pas mane, išsiaiškinau, kad GAZ-51 1kw, o DT-20 1.5kw, vadinasi silpnas, parsivežiau iš laužo ZIL starterį, įsidėjau apvijas (inkaras tas pats), dabar turiu 2kw starterį savo DT-ukui atsargoj
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Traktorius DT-20

Standartinė pofke78 »

tauras000 rašė:
pofke78 rašė:
aure 123 rašė:Aš dabar karštą vandenį pilu, bet norint, kad variklio blokas įkaistų reikia nevieną čeiniką perpilti.

Raketa užkurk po apačia.

Reikia iš oro filtro "flanše" yra skylė gamyklinei spiralei...dėti sriegio perėjimą ir statyti VW MAN (senas manukas) arba iveco Daily fakelinę žvakę, paduoti kurą per langų apiplovimo varikliuką ir pirmyn...mygtuką paspaudi, per rėliukę, jungia varikliuką ir žvakę kaitina, taip du kartus (kaip tanką) ir užburbs
Dėl bendekso, pragręžti skyles....na neteko matyt, kad guolyje pragręžtų (tas pats metalas). O kad bendeksas GAZ- 51 nepanašus į DT-20, tai jis ne GAZ-51...turi būti tiesūs šlicai, aš neturėjau bendekso, tai kai gavau 2, tai pakeičiau kryptį abiems iškart, vienas atsargai, paskui gavau starterį GAZ-51 pakeičiau kryptį, pabandžiau, neprasuka, nauja grupė pas mane, išsiaiškinau, kad GAZ-51 1kw, o DT-20 1.5kw, vadinasi silpnas, parsivežiau iš laužo ZIL starterį, įsidėjau apvijas (inkaras tas pats), dabar turiu 2kw starterį savo DT-ukui atsargoj

Kur gauti tą naują žvakę? Kaip tik į LT-28 reikia.
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Traktorius DT-20

Standartinė tauras000 »

UAB "Dacer" Veisiejų g. 3, Druskinikai, lyg dar vieną turiu lentynoj, jei ką, galima parvežti, be problemų
Vartotojo avataras
Bamperis
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 03 Bir 2013, 11:15
Miestas: Maskva.

Re: Traktorius DT-20

Standartinė Bamperis »

DT-20 traktoriaus instrukciją su smulkiu konstrukcijos aprašymu RU kalba DJVU formate galima parsisiųsti iš čia: http://viamobile.ru/page.php?id=814 Spaudžiate Скачать... Išarchyvuojant įrašote slaptažodį viamobile.ru

Arba iš čia: http://padabum.com/d.php?id=45951 Spaudžiate СКАЧАТЬ КНИГУ ir siunčia. Išarchyvuojant slaptažodžio neprašo. Gerai ir tai, jog čia pridėta ir programėlė DJVU failų skaitymui. :puiku:
Prikabinti failai
DT-20-m.png
DT-20-m.png (115.16 KiB) Peržiūrėta 882 karus(ų)
Paskutinį kartą redagavo Bamperis 31 Spa 2013, 08:50, redaguota 4 kartą(us).
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Traktorius DT-20

Standartinė tauras000 »

Bamperis rašė:DT-20 traktoriaus instrukciją RU kalba DJVU formate galima parsisiųsti iš čia: http://viamobile.ru/page.php?id=814 Spaudžiate Скачать... Išarchyvuojant įrašote slaptažodį viamobile.ru

Arba iš čia: http://padabum.com/d.php?id=45951 Spaudžiate СКАЧАТЬ КНИГУ ir siunčia. Išarchyvuojant slaptažodžio neprašo.

Turiu tokią parsisiuntęs, normali skanuota knyga
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
Skelbti atsakymą