Izh49

Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.

Moderators: TVR, rcepa, Moderatoriai

Forum rules
III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.

Plačiau: Visos taisyklės
Laimiss123
Forumietis
Forumietis
Posts: 153
Joined: 2014 May 20 Tue, 8:53
Location: Kaunas
Contact:

Re: Izh49 restauracija

Post by Laimiss123 »

Andrius_iž49/350 wrote:
Laimiss123 wrote:Gal kas žinote kaip pakeisti signalo knopkę? Baisoka sulaužyti nepataisomai.

Senosios knopkės valcavimą "nugręžt" iš vidaus gražteliu ir knopkė išsiims. Tada įdėt naują ir užvalcuot palengva sukant pliusinį atsuktuvą.


Aš tą mygtuką išėmiau atlankstęs skardeles, planuoju įdėti taip pat atgal ir jas vėl atstatyti į savo vietą. Gal pavyks :D
Laimiss123
Forumietis
Forumietis
Posts: 153
Joined: 2014 May 20 Tue, 8:53
Location: Kaunas
Contact:

Re: Izh49 restauracija

Post by Laimiss123 »

Ruošiu aliumines dalis stiklavimui. Pasidalinkit patirtimi kaip kas daro - ar atskirai visas dalis stikluojate ar visą variklį surinktą? Aš planuoju vežti visą surinktą.
Attachments
Variklis (Large).JPG
Vima
Forumietis
Forumietis
Posts: 403
Joined: 2009 Mar 22 Sun, 22:48
Location: Kaunas

Re: Izh49 restauracija

Post by Vima »

Aš irgi taip dariau, tik mano klaida buvo ta, jog ne visas angas uždengiau. Nors tarpinių vietos buvo pažeistos labai nežymiai, tačiau vistiek be hermetiko jau neapsiėjau.
Laimiss123
Forumietis
Forumietis
Posts: 153
Joined: 2014 May 20 Tue, 8:53
Location: Kaunas
Contact:

Re: Izh49 restauracija

Post by Laimiss123 »

Man visas plokštumas prašlifavo, tai dabar viskas gražiai susijungia. O kai stiklavo labai apsiapvalino? Nes aš vis dar niekaip nesugalvoju kaip čia padarius dėl greičių dėžės dangtelio, kadangi jei stikluos pilnai jau surinktą tai dėžės dangtelio tik dalį nustikluos, o jei duosiu stikluot nuėmęs generatoriaus dangtį tai gali man tą plokštumą užapvalinti, nors ten jau tepalo nebus, tai gal ne taip ir svarbu. Nu suvėliau taip kad ir pats nelabai supratau ką parašiau :D
Vima
Forumietis
Forumietis
Posts: 403
Joined: 2009 Mar 22 Sun, 22:48
Location: Kaunas

Re: Izh49 restauracija

Post by Vima »

Na jeigu tepalo ten nebus nieko baisaus nenutiks. Paprašyk kad briaunas pasaugotų ir viskas bus liuks
tomasst3
Forumietis
Forumietis
Posts: 520
Joined: 2009 Apr 02 Thu, 14:11
Location: Mazeikiai

Re: Izh49 restauracija

Post by tomasst3 »

Taip . Padelis cinkuojamas geltonai .Turbut tai ir viskas . Visi varztai cinkuojami baltai . Netgi galines lempos gaubtelio varztas ir sis bus baltas .
tom
Laimiss123
Forumietis
Forumietis
Posts: 153
Joined: 2014 May 20 Tue, 8:53
Location: Kaunas
Contact:

Re: Izh49 restauracija

Post by Laimiss123 »

Vima wrote:Na jeigu tepalo ten nebus nieko baisaus nenutiks. Paprašyk kad briaunas pasaugotų ir viskas bus liuks


Realiai tai tas pavarų dėžės dangčio stiklavimas apskristai yra nelabai reikalingas, svarbu kad švaru būtų, nes paskui gi ten bus sutepta grandinė, tai tiek ir tos švaros ir grožio liks, čia daugiau pačiam kad maloniau renkant būtų :D
Laimiss123
Forumietis
Forumietis
Posts: 153
Joined: 2014 May 20 Tue, 8:53
Location: Kaunas
Contact:

Re: Izh49 restauracija

Post by Laimiss123 »

tomasst3 wrote:Taip . Padelis cinkuojamas geltonai .Turbut tai ir viskas . Visi varztai cinkuojami baltai . Netgi galines lempos gaubtelio varztas ir sis bus baltas .


Supratau, baiginėju jau ruošti variklio varžtus visus cinkavimui :labas:
Laimiss123
Forumietis
Forumietis
Posts: 153
Joined: 2014 May 20 Tue, 8:53
Location: Kaunas
Contact:

Re: Izh49 restauracija

Post by Laimiss123 »

Išardžiau spidometrą, nušveičiau ir atidaviau gruntuoti dangtelį. Ką patartumėte daryti su ciferblatu? Gal kas turi parduoti? Kilometražo skaičiukai atrodo gražiai, tai daugiau ten ir neardysiu. Pageltusį intarpą galvoju ištekinti iš ftoroplasto ar panašios medžiagos, kurią pasiūlys Plastena. Kebliau su kvadratiniais guminiais žiedais - dedat apvalius ar žinote kur nupirkti kvadratinių? :labas:
Attachments
IMG_3903 (Large).JPG
Laimiss123
Forumietis
Forumietis
Posts: 153
Joined: 2014 May 20 Tue, 8:53
Location: Kaunas
Contact:

Re: Izh49

Post by Laimiss123 »

Variklis įsitaisė šiltai prie radiatoriaus :D
Attachments
Variklis 1.jpg
Post Reply