Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Dnepr krovimo problemos

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
arturis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 13 Bal 2009, 17:24

Dnepr krovimo problemos

Standartinė arturis »

Sveiki..

Tai va, niekaip nesiseka surasti kame problema kad nekrauna akumuliatoriaus... :( Generatorius sutvarkytas (mesitras sake), rele reguliatorius nauja (elektronine). Net nebezinau kur kas netaip, padekit..

P.S. Kai ijungi degima akumo lempute nedega, o turetu degti, uzvedus irgi nedega, pagal viska vadinasi krauna, o kai nuemi nuo akumo minusa arba pliusa iskart uzgesta....
Vartotojo avataras
GERASS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1241
Užsiregistravo: 20 Rgs 2008, 23:14
Miestas: Panevėžys

Standartinė GERASS »

Masė ateina?Gal rėlė nesureguliuota? (apie elektronines nelabai nusimanau rėles) man buvo rėlės plaktukėliai apsineše,nuvaliau ir krovimas atsirado,buvau nuvares pas elektrika ir surado man šia bėda. :-)
Vartotojo avataras
milzinas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1603
Užsiregistravo: 26 Kov 2009, 20:17
Miestas: Kretinga

Standartinė milzinas »

Pasiziurek sepetelius(taip sakant angliukus)bet jai meistras sake kad generatorius tvarkoj,tai turejo paziuret. Tai gali pasitikrinti.
Niekada neperženk ribos.Neperženges ribos niekada nesužinosi,kur ji yra.
dalius-nsu
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2227
Užsiregistravo: 02 Kov 2007, 18:52
Miestas: Panevėžys

Standartinė dalius-nsu »

Na kiek pamenu, su elektronine rele eksploatuojant krovimo lemputė ir neturi degt,taip jau gaunasi ,kad ji kaip kontrolinė krovimo lemputė veiksminga tik su mechanine rele RR 330.Šiaip ,kad būtų sugedusi ar brokuota elektroninė relė nera tekę susidurt,jos pakankamai patvarios ir krovimo stiprumas kiek yra tekę matuot labai geras.Pabandyk ieškoti problemos kitur:pajungimo schemoje,gal generatoriuje.
arturis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 13 Bal 2009, 17:24

Standartinė arturis »

Milzinas pries vezant pas meistra ziurejau as tuos angliukus, atrodo geri, dar blizgantys....

Del pajungimo, ant tos el. reles vietoj ~ yra + parodytas tai ir pajungiau is generatoriaus ~ i reles + o visi kiti galai atitiko pagal shema...
Tai kur beda? Kazkaip man sviecia kad bus tas pats "sutvarkytas" generatorius kaltas...
arturis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 13 Bal 2009, 17:24

Standartinė arturis »

GERASS rašė:Masė ateina?Gal rėlė nesureguliuota? (apie elektronines nelabai nusimanau rėles) man buvo rėlės plaktukėliai apsineše,nuvaliau ir krovimas atsirado,buvau nuvares pas elektrika ir surado man šia bėda. :-)

Ta prasme mase ateina i rele? Taigi akumuliatoriaus minusas jungiasi prie reles... :)
arturis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 13 Bal 2009, 17:24

Standartinė arturis »

Va, krovimo problemos baigesi :) Paemiau sena rele, issiardziau, pravaliau viena kontakta (buvo labai apsioksidaves), isidejau ir viskas veikia, krauna... :)

Tik man neaisku kodel su ta nauja elektrtonine rele nekrove man... :/
arwis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 08 Lie 2007, 01:08
Miestas: Vilnius

Standartinė arwis »

siandien gal po kokiu puses metu uzsikuriau savo urala 12v ,taip pat elektronine rele.pries pastatant krovimas buvo geras.dabar uzsikuriau ir krovimo jau nebera. kuriau nuo masininio akumuliatoriaus ,jei tai turi reiksmes. kame cia reikalas gali but?
+37063949315
Visada domina automobiliu valstybiniai numeriai.
arturis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 13 Bal 2009, 17:24

Standartinė arturis »

As nežinau... Ant mano dnepro irgi neveikia ta el. rele.... ir nesuprantu kodel... Masininis akumas manau neturi reiksmes relei...
Vartotojo avataras
milzinas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1603
Užsiregistravo: 26 Kov 2009, 20:17
Miestas: Kretinga

Standartinė milzinas »

arwis rašė:siandien gal po kokiu puses metu uzsikuriau savo urala 12v ,taip pat elektronine rele.pries pastatant krovimas buvo geras.dabar uzsikuriau ir krovimo jau nebera. kuriau nuo masininio akumuliatoriaus ,jei tai turi reiksmes. kame cia reikalas gali but?


Masininis akumuletoriu nei prie ko jai pries tai buvo tvarkoj,ziurek ar neuzstrige angliukai,su kokia 600 pravalyk rotoriaus kontaktus,tai ta vieta kur kontaktuoja angliukai.
Niekada neperženk ribos.Neperženges ribos niekada nesužinosi,kur ji yra.