Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Ford Sierra. Ar verta?

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
rove
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 06 Rgp 2014, 09:50

Re: Ford Sierra. Ar verta?

Standartinė rove »

na ir patarimai kaikurių aš galiu turėt audi a 6 kaip ir beveik kas antras lietuvis bet aš jos dykai neimčiau nes visi tokia turi ir dėjau aš ant tu elektroniniu prietaisu kuriu pilna šiuolaikinese mašinose man pakanka ir mano polo elektronikos pečiukas valomi langai ir tt važinėju aš kekvieną dieną su vw polo 1985 metu ir ji yra mano pirma iš visų :D važinejau kol nesubyrėjo greičių dežėje esantis guolis nusipirkau nauja greičių dėžę už 50 eurų pasikeičiau per keleta dienų važinėju toliau idomu kiek kainuotu pakeist audi a6 dėžę apie kokius 1000 eurų ? manau pirk ta siera neklausyk pilkos mases patarimų ir neuždavinek kažkokių kvailų klausimų ką tau daryt pats galvok kaip tau labiau prie širdies nesuprantu aš žmoniu kurie patarineja pirkt naujas mašinas nejau visi taip aklai pasiduoda kažkieno diktuojamoms madoms ar kaip čia pavadinus
Vartotojo avataras
Apolas
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 21 Bal 2015, 20:48
Miestas: Anykščiai

Re: Ford Sierra. Ar verta?

Standartinė Apolas »

rove rašė:na ir patarimai kaikurių aš galiu turėt audi a 6 kaip ir beveik kas antras lietuvis bet aš jos dykai neimčiau nes visi tokia turi ir dėjau aš ant tu elektroniniu prietaisu kuriu pilna šiuolaikinese mašinose man pakanka ir mano polo elektronikos pečiukas valomi langai ir tt važinėju aš kekvieną dieną su vw polo 1985 metu ir ji yra mano pirma iš visų :D važinejau kol nesubyrėjo greičių dežėje esantis guolis nusipirkau nauja greičių dėžę už 50 eurų pasikeičiau per keleta dienų važinėju toliau idomu kiek kainuotu pakeist audi a6 dėžę apie kokius 1000 eurų ? manau pirk ta siera neklausyk pilkos mases patarimų ir neuždavinek kažkokių kvailų klausimų ką tau daryt pats galvok kaip tau labiau prie širdies nesuprantu aš žmoniu kurie patarineja pirkt naujas mašinas nejau visi taip aklai pasiduoda kažkieno diktuojamoms madoms ar kaip čia pavadinus


Prajuokinai. :D Bet teisingai. :proga:
Vartotojo avataras
iz 49
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 357
Užsiregistravo: 31 Geg 2007, 16:39
Miestas: Vilnius

Re: Ford Sierra. Ar verta?

Standartinė iz 49 »

rove rašė:na ir patarimai kaikurių aš galiu turėt audi a 6 kaip ir beveik kas antras lietuvis bet aš jos dykai neimčiau nes visi tokia turi ir dėjau aš ant tu elektroniniu prietaisu kuriu pilna šiuolaikinese mašinose man pakanka ir mano polo elektronikos pečiukas valomi langai ir tt važinėju aš kekvieną dieną su vw polo 1985 metu ir ji yra mano pirma iš visų :D važinejau kol nesubyrėjo greičių dežėje esantis guolis nusipirkau nauja greičių dėžę už 50 eurų pasikeičiau per keleta dienų važinėju toliau idomu kiek kainuotu pakeist audi a6 dėžę apie kokius 1000 eurų ? manau pirk ta siera neklausyk pilkos mases patarimų ir neuždavinek kažkokių kvailų klausimų ką tau daryt pats galvok kaip tau labiau prie širdies nesuprantu aš žmoniu kurie patarineja pirkt naujas mašinas nejau visi taip aklai pasiduoda kažkieno diktuojamoms madoms ar kaip čia pavadinus

Kiekvienas masina renkasi pagal isgales, ar sugebes ja islaikyti, tuo labiau ja nusipirkti.
Vartotojo avataras
martian
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 17 Sau 2005, 23:30
Miestas: Nemenčinė-Vilnius

Re: Ford Sierra. Ar verta?

Standartinė martian »

Galiu pridurti, jog senas Fordas kasdienai tikrai nera galvos skausmas, jei jis buvo priziurimas :) Pats jau antrus metus kasdien eksploatuoju 1982 Fiesta MK1. Detaliu tenka paieskot, taciau...smagu :)
Урал ИМЗ 8.103-10 1988 m.
Днепр ??? ????
VW Scirocco "White Cat" 1985 m.
Ford Fiesta Mk1 1982 m.
Eisinas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 26 Spa 2011, 11:34
Miestas: Vilnius

Re: Ford Sierra. Ar verta?

Standartinė Eisinas »

rove rašė:nesuprantu aš žmoniu kurie patarineja pirkt naujas mašinas nejau visi taip aklai pasiduoda kažkieno diktuojamoms madoms ar kaip čia pavadinus

Energija ir net maištingumas trykšta iš jaunų širdžių ir galvų. :) Ką gali žinoti, gal iš jūsų išeis puikūs meistrai ar net restauratoriai, ko nuoširdžiai ir linkiu. :) Kita vertus matėme čia ir gerą pavyzdį, kai vaikinas kartu su tėčiu remontavo Volvo 244.
Priminsiu, visos mašinos kažkada buvo nupirktos naujos, tad šiai madai jau daugiau kaip šimtas metų. :)
Vaidotas73
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 736
Užsiregistravo: 09 Sau 2007, 23:06
Miestas: Tryškiai, Telšių r., Žemaitėjė

Re: Ford Sierra. Ar verta?

Standartinė Vaidotas73 »

Automobilių ir motociklų restauracija, konsultacija.
Stipinuotų ratų remontas
Smėliavimas ir stiklavimas
Tel.868239189
vaidotas.sakalauskas@yahoo.com
Vartotojo avataras
Apolas
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 21 Bal 2015, 20:48
Miestas: Anykščiai

Re: Ford Sierra. Ar verta?

Standartinė Apolas »

Vaidotas73 rašė:http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=204286673&isSearchRequest=true&climatisation=&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&emissionsSticker=&doorCount=&adLimitation=&zipcode=&emissionClass=&vatable=&airbag=&scopeId=C&usedCarSeals=&maxFirstRegistrationDate=1985-12-31&makeModelVariant1.makeId=9000&pageNumber=1#

Brangus agregatas mano kišenei. :D
Coolguy981
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 16 Sau 2012, 02:36

Re: Ford Sierra. Ar verta?

Standartinė Coolguy981 »

Apolas rašė:Sveikučiai. Šovė į galvą tokia mintis.. Nusipirkti Ford Sierra, ar dar kokią mašiną, na ir daryti kaip ir projektą, pažeminti ją, nupirkt ratus, ar dar kažką, su laiku manau šautų gerų minčių. Bet man yra 17 metų, mėgstu tokius dalykus, prie kurių reikia rankų darbo, mėgstu ,,krapštytis". Bet problema turbūt, kad mokausi, dirbu tik vasara, o mašinos teisės būtų tik 2016 metų vasarą. Jeigu tarkim per visą vasarą gaučiau minimumą, tai 300 eur kažkur, tai išviso susidarytų 900 eur, gal ir mažiau, dėl asmeninių išlaidų. Ar verta man kažką pradėti šią vasarą? Jeigu mašina stovėtų dar apie metus, garaže, iki teisių. Aišku kitai vasarai prasidėjus, dirbant, aš toliau į ją investuočiau. :) Gal kažkam atrodys juokinga, gal kas rimtai pažiūrės. :D Bet tuo domiuosi, ir NORIU. :) Kaip man: jau būtų geriau vairuoti kokia sierra, ar audi 80b2 ,,perichoda", kuris yra old school, ar kažkas panašaus. Nes tai mane tiesiog traukia. :) Aišku atrodyt turėtų gerai, ne koks puvėkas. :D Laukiu pasiūlymų.

Na aš manau, jei noro yra, turi garažą ar kitą saugią vietą, kur niekam neužkliūtų laikyti, kodėl gi ne. Ford Sierrai dar detalių yra ir kainos nedidelės. Teisės gali dar palaukti, visgi dar nepilnametis, o be to šiais laikais, dar kol neturi pastovaus, gero darbo, neverta su mašina kiekvieną dieną važinėti, nes išlaikymas brangus, lyginant su viešuoju transportu. Nėr kur skubėti, vasarą dar užsidirbsi teisėms ir laisvu laiku galėsi remontuotis savo Fordą. Bent jau aš taip būčiau daręs, jei savu laiku būčiau turėjęs vietos kur transportą laikyti...
Perku ш ir д mopedų variklių detales.
viewtopic.php?f=57&t=54167
ice
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 22 Sau 2010, 12:30
Miestas: raseiniai

Re: Ford Sierra. Ar verta?

Standartinė ice »

Siera Coswort turbo buvo idomus auto,CH l. daug tokiu buvo
ieskau iz sport duslintuvo nors ruskio ir Mikuni korb,?
Vartotojo avataras
spoileriz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 12 Kov 2006, 13:48
Miestas: Jurgenburg

Re: Ford Sierra. Ar verta?

Standartinė spoileriz »

Jeigu kokia 1986 metų sierra, tai manau ją tvarkingai atstačius ji jau įgaus vertę. Gal kiek lemia nostalgija tėčio pirmajam importiniam automobiliui :D bet man jis buvo mielas tada, ir labai smagu pamatyt tokį automobilį ir dabar. Beje, tokią sierrą rečiau pamatysite negu pvz Volga 21. Dėl amžiaus ir pajamų, tai prisimenu pats save. Būdamas dar 14-os pradėjau restauruoti savo JAWA, ir po poros metų jau ji buvo baigta, su TA ir su A1 kategorija sėkmingai važinėjau. Taigi, šioje vietoje nėra didelės problemos, tik gal tas rezultatas neateis taip greitai. Tik reikia turėti galvoje tai, kad automobilio restauravimas yra ženkliai brangesnis negu motociklo.