Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

TA ir draudimas nuo 2014 liepos 1d.

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
Bamperis
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 03 Bir 2013, 11:15
Miestas: Maskva.

Re: TA ir draudimas nuo 2014 liepos 1d.

Standartinė Bamperis »

Raimis rašė:Vienas iš numatomų pasikeitimų nuo liepos 1 d.- bus išregistruojamos mirusių asmenų vardu registruotos tr. priemonės.
Gana logiška. :galvoti:
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: TA ir draudimas nuo 2014 liepos 1d.

Standartinė Raimis »

stereo rašė:
Raimis rašė:Vienas iš numatomų pasikeitimų nuo liepos 1 d.- bus išregistruojamos mirusių asmenų vardu registruotos tr. priemonės.

Jus tuom esate tikras?

Kad projekte numatyta- esu tikras. O ar tikrai įsigalios- ateitis parodys.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
stereo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 27 Vas 2011, 14:39

Re: TA ir draudimas nuo 2014 liepos 1d.

Standartinė stereo »

Raimis rašė:
stereo rašė:
Raimis rašė:Vienas iš numatomų pasikeitimų nuo liepos 1 d.- bus išregistruojamos mirusių asmenų vardu registruotos tr. priemonės.

Jus tuom esate tikras?

Kad projekte numatyta- esu tikras. O ar tikrai įsigalios- ateitis parodys.

Na cia tikrai naujiena pasakete.Gaila kad ji man ne i gera!
Vartotojo avataras
Bamperis
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 03 Bir 2013, 11:15
Miestas: Maskva.

Re: TA ir draudimas nuo 2014 liepos 1d.

Standartinė Bamperis »

Kodėl ne į gerą? Sakykime, atsitiko autoįvykis ar šiaip, padarytas KET pažeidimas. Kai nenustatoma kas vairavo, atsako savininkas. Kas atsakys jam jau seniai numirus? :susigedes:
stereo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 27 Vas 2011, 14:39

Re: TA ir draudimas nuo 2014 liepos 1d.

Standartinė stereo »

Kratytu turtu paveldetojus.O jam teigus kad as nieko nežinau -atsektu pagal duomenu bazeje esancius duomenis TA ir draudimo.
O man ne i gera-kad dbr surasti anuka kazkur Vilniuje + islaidos notarui ir priregistravimui = sumele nemenka + visas tas ,,klapatas'' :galvoti:
boolidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 11:13
Miestas: Vilnius

Re: TA ir draudimas nuo 2014 liepos 1d.

Standartinė boolidas »

Man tai juokingiausiai skamba ta kai kuriu is jusu isdestyta probelma, kad nepersiregistravot TP savo vardu, o dabar savininka smires ar jo neiseina surasti ar pan. Man idomu kuria vieta jus siaip mastot.
868338514
stereo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 27 Vas 2011, 14:39

Re: TA ir draudimas nuo 2014 liepos 1d.

Standartinė stereo »

boolidas rašė:Man tai juokingiausiai skamba ta kai kuriu is jusu isdestyta probelma, kad nepersiregistravot TP savo vardu, o dabar savininka smires ar jo neiseina surasti ar pan. Man idomu kuria vieta jus siaip mastot.

Na leiskite pone paklausti, kas bus Lietuvoje po 5 metu? 10m.? Ar jums dar bus idomu senos tr.pr.?Ar jus galesite susimoketi uz trasnporto priemone?O gal jus gyvenate pozityviais valdzios pazadais ir vienkartiniais pliurpalais?
boolidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 11:13
Miestas: Vilnius

Re: TA ir draudimas nuo 2014 liepos 1d.

Standartinė boolidas »

As nežinau kas bus ateityje, kaip to nezinote ir jus. Tik akcentuoju tai, kas mano manymu yra kvaila. Na galbut kai kuriais atvejais kazkam naudinga, kai TP savininkas yra kitas zmogus ir gali daryti tam tikrus nusikaltimus. Bet tikrai nenuostabu, kad atejo metas kai savininkas numire ir dabar reikia daug knistis, kad sutvarkyti dokumentus, nesvarbu kokiame stovyje buvo yra ar bus TP, bet jei ji yra jums reikalinga ir dokumentiai yra svarbus dalykas, nes ketinate ja bent minimaliai eksploatuoti, o ne vien laikyti uzklota garaze, tai tikrai reikejo pagalvoti apie dokumentu tvarkyma iskarto kai buvo perkama TP, o ne po 5, 120 ar kazi kiek metu. Be to, jei man ir bus idomios senovines TP, ir as tutresiu kokia isigijes, tai amnau turesiu ir pakankamai pinigu ja islaikyti, o jei neturesiu - parduosiu ir rasiu kita idomu uzsiemima. Daugma forumieciu net nesuvokia kiek tai kainuoja, ta pati restauracija, prieziura, laikymas, ekploatacija ir pan. Isigyja TP vien del to, kad ji jiem sukelia nostalgija ar tiesiog galvoja - "o retro-cool". Nieko asmenisko, tiesiog pasvarstymui.
868338514
stereo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 27 Vas 2011, 14:39

Re: TA ir draudimas nuo 2014 liepos 1d.

Standartinė stereo »

boolidas rašė:As nežinau kas bus ateityje, kaip to nezinote ir jus. Tik akcentuoju tai, kas mano manymu yra kvaila. Na galbut kai kuriais atvejais kazkam naudinga, kai TP savininkas yra kitas zmogus ir gali daryti tam tikrus nusikaltimus. Bet tikrai nenuostabu, kad atejo metas kai savininkas numire ir dabar reikia daug knistis, kad sutvarkyti dokumentus, nesvarbu kokiame stovyje buvo yra ar bus TP, bet jei ji yra jums reikalinga ir dokumentiai yra svarbus dalykas, nes ketinate ja bent minimaliai eksploatuoti, o ne vien laikyti uzklota garaze, tai tikrai reikejo pagalvoti apie dokumentu tvarkyma iskarto kai buvo perkama TP, o ne po 5, 120 ar kazi kiek metu. Be to, jei man ir bus idomios senovines TP, ir as tutresiu kokia isigijes, tai amnau turesiu ir pakankamai pinigu ja islaikyti, o jei neturesiu - parduosiu ir rasiu kita idomu uzsiemima. Daugma forumieciu net nesuvokia kiek tai kainuoja, ta pati restauracija, prieziura, laikymas, ekploatacija ir pan. Isigyja TP vien del to, kad ji jiem sukelia nostalgija ar tiesiog galvoja - "o retro-cool". Nieko asmenisko, tiesiog pasvarstymui.

Pas mane bandoma pasiplanuoti 2-3m.i prieky.O gavos kaip gavos.Taigi as ir nemaniau, kad prabegus 7 metams dar kazkas bus ir ji bus man reikalinga.O dabar yra kaip yra.
Kitas klausimas:jei tr.pr. po liepos automatiskai isregistruojama mirusio zmogaus-tai gal but galima tiesiog ekspertizes budu ja man prisiregistuoti net neieskant paveldetoju?
Vartotojo avataras
Sergej
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 936
Užsiregistravo: 20 Geg 2004, 16:22
Miestas: Vilnius

Re: TA ir draudimas nuo 2014 liepos 1d.

Standartinė Sergej »

stereo rašė:Pas mane bandoma pasiplanuoti 2-3m.i prieky.O gavos kaip gavos.Taigi as ir nemaniau, kad prabegus 7 metams dar kazkas bus ir ji bus man reikalinga.O dabar yra kaip yra.
Kitas klausimas:jei tr.pr. po liepos automatiskai isregistruojama mirusio zmogaus-tai gal but galima tiesiog ekspertizes budu ja man prisiregistuoti net neieskant paveldetoju?


nee, po isregistravimo transporto priemone vistiek lieka mirusio zmogaus nuosavybe :)))