Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Motorolerių skirtumai

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
Nachis
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 20 Spa 2007, 15:29
Miestas: Utena

Motorolerių skirtumai

Standartinė Nachis »

Sveiki visi. Noriu paklaust. Kokie yra diziausi skirtumai tarp: Tulos, Turisto, Muravejaus (ar kaip ten jis :D ), ir Tula electonic(ar kazkas panasaus). :D . Tai va, ieskau tulos o man siulo visokius modelius. Lyg ir panasus isvaizda bet manau kazkuo vistiek skiriasi. Ir kuris sutverimas is situ yra geriausias jusu nuomone. Aciu. :-)
tel: 869337346
skype: donatelas2005
Vartotojo avataras
zydrunas dumcius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 02 Geg 2006, 19:21
Miestas: KEDAINIAI

Re: Paaiskinkit

Standartinė zydrunas dumcius »

Nachis rašė:Sveiki visi. Noriu paklaust. Kokie yra diziausi skirtumai tarp: Tulos, Turisto, Muravejaus (ar kaip ten jis :D ), ir Tula electonic(ar kazkas panasaus). :D . Tai va, ieskau tulos o man siulo visokius modelius. Lyg ir panasus isvaizda bet manau kazkuo vistiek skiriasi. Ir kuris sutverimas is situ yra geriausias jusu nuomone. Aciu. :-)
tula turist tai vienas pavadinimas o muravei tai su kuzavu abu turiu bet vaziuot su jais blogai nes nestabilus geriau jeskok koki cekiska cezett cia tai malonumas
.TEL....868657597
Vartotojo avataras
Nachis
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 20 Spa 2007, 15:29
Miestas: Utena

Standartinė Nachis »

turi abu? xD. O parduot nesiruosi? :D :D
tel: 869337346
skype: donatelas2005
Vartotojo avataras
zydrunas dumcius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 02 Geg 2006, 19:21
Miestas: KEDAINIAI

Standartinė zydrunas dumcius »

Nachis rašė:turi abu? xD. O parduot nesiruosi? :D :D
zinai ne del to perki kad parduot :wink:
.TEL....868657597
Vartotojo avataras
slynikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 07 Kov 2005, 18:58
Miestas: Utena - Vilnius

Standartinė slynikas »

Priklauso kaip važinėsi, aš turiu Tula Turist, nesiskundžiu labai jau :) Stabilumo tiesiojoj man užtenka (max 70km/h)
Ieškau IMZ M-52 (ir pirmos laidos M-61) dalių.
8-626-11660
Vartotojo avataras
Sernas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 156
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 19:50

Standartinė Sernas »

Sveiki gal kas esat bandes y elektrona perdet koky nors importiny motora? Jei taip noreciau suzinot koky
Vartotojo avataras
zydrunas dumcius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 02 Geg 2006, 19:21
Miestas: KEDAINIAI

Standartinė zydrunas dumcius »

slynikas rašė:Priklauso kaip važinėsi, aš turiu Tula Turist, nesiskundžiu labai jau :) Stabilumo tiesiojoj man užtenka (max 70km/h)
pavaziuotum su cezeta skiresi kaip dungus nuo zemes :roll:
.TEL....868657597
Vartotojo avataras
Nachis
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 20 Spa 2007, 15:29
Miestas: Utena

Standartinė Nachis »

Tai parasysiu cia. O kiek gali kainuot TULA ELEKRON 79m, su geru islaikymu..? :-)
tel: 869337346
skype: donatelas2005
Vartotojo avataras
Nachis
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 20 Spa 2007, 15:29
Miestas: Utena

Standartinė Nachis »

Ir dar as niekur neradau kaip ten ta cezeta atrodo. Ir google mane nuvyle :D . Koks tikslus pavadinimas???
tel: 869337346
skype: donatelas2005
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

:!: Prašome temas įvardinti konkrečiai, o ne kaip nors "Paaiškinkit" ar "Padėkit". Šį kartą pataisau.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!