Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

mb variklio atpazinimas

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
Zymis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 17 Vas 2008, 21:04
Miestas: klaipeda

mb variklio atpazinimas

Standartinė Zymis »

Laba vakara yra klausimas del mb 2.0 2.4 (agurko) varikliu, radau toki griuvena ,gale uzrasyta 2.4 bet variklis atrodo kaip 2.0 kaip suzinoti tikraji jo turi , varikliai 2.0 2.4 labai panasus arba identiski , nes neidentifikuoju
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Zymis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 17 Vas 2008, 21:04
Miestas: klaipeda

dar

Standartinė Zymis »

dar
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Tadas469
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 193
Užsiregistravo: 17 Rgs 2006, 19:56
Miestas: Kaunas

Standartinė Tadas469 »

pas mane bovo toksai pats ir jis buvo 2,4
Man kelias prasideda TEN - kur tiesiog jums baigiasi :D
npn
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 20:46
Miestas: Kaunas

Re: mb variklio atpazinimas

Standartinė npn »

Zymis rašė:Laba vakara yra klausimas del mb 2.0 2.4 (agurko) varikliu, radau toki griuvena ,gale uzrasyta 2.4 bet variklis atrodo kaip 2.0 kaip suzinoti tikraji jo turi , varikliai 2.0 2.4 labai panasus arba identiski , nes neidentifikuoju


Visų pirma agurkai yra daržovės, nežinau ką tu juo vadini ir ką tai turi bendro su varikliais.
Kalbant apie 123 Mercedes modelį 200D 2l (1971cm3) dyzelinis variklis montuotas juose buvo OM 615.940
240D ir 240TD 2,4l (2376cm3 arba 2350cm3 priklausomai nuo pagaminimo metų) variklis - OM 616.912
Tie 6 skaičiai yra variklio numerio pirmieji skaičiai. O vizualiai manau jie vienodai atrodo.
Vartotojo avataras
Zymis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 17 Vas 2008, 21:04
Miestas: klaipeda

Standartinė Zymis »

dekui uz isamu atsakyma , kaip as vadinu tai mano reikalas , delto ir buvo parasyta ( ) agurkas , nežinau jo tikslaus pavadinimo , jus gal visi direktoriu postus uzimat ,kad visad reik prie kasko prikipt man katik suejo 19 metu uzsijamu sena technika dziaugiuosi savim , kad nekalu bonkes kur pakampeja , taip kad bukit malonus rasykit maloniai , o atsakymas tikrai isamus dekoju uzji :) geros dienos
Vartotojo avataras
Zymis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 17 Vas 2008, 21:04
Miestas: klaipeda

Standartinė Zymis »

dar jai galima , norejau paklausti kur kodo butent jieskoti , aciu
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

Zymis rašė:dekui uz isamu atsakyma , kaip as vadinu tai mano reikalas , delto ir buvo parasyta ( ) agurkas , nežinau jo tikslaus pavadinimo , jus gal visi direktoriu postus uzimat ,kad visad reik prie kasko prikipt man katik suejo 19 metu uzsijamu sena technika dziaugiuosi savim , kad nekalu bonkes kur pakampeja , taip kad bukit malonus rasykit maloniai , o atsakymas tikrai isamus dekoju uzji :) geros dienos


Jaunuoli, pastaba buvo visiskai korektiska, tad, jeigu apsisprendei lankytis (bendrauti) siame forume, buk malonus ir vadink daigtus savais vardais.
npn
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 20:46
Miestas: Kaunas

Standartinė npn »

Zymis rašė:dekui uz isamu atsakyma , kaip as vadinu tai mano reikalas , delto ir buvo parasyta ( ) agurkas , nežinau jo tikslaus pavadinimo , jus gal visi direktoriu postus uzimat ,kad visad reik prie kasko prikipt man katik suejo 19 metu uzsijamu sena technika dziaugiuosi savim , kad nekalu bonkes kur pakampeja , taip kad bukit malonus rasykit maloniai , o atsakymas tikrai isamus dekoju uzji :) geros dienos


Nieko asmeniško. Tavo reikalas kaip kalbi garaže, namie, su draugais ir t.t. Bet čia juk normalus kultūringas forumas, kuriame šiuo atveju tu nori ir esi suinteresuotas gauti atsakymą, todėl automobilių turgaus žargono naudojimas nėra pats geriausias kelias jam gauti. Kodėl kažkas turi būti tau malonus jei tu nenori maloniai paklausti? Ir nesvarbu kiek tau metų, ar užimi kažkokius postus ar ne, juk kiti yra lygiai tokie patys žmonės. Tikriausiai daugelis besilankančių "nekala bonkės pakampėje" ir irgi užsiima sena technika.
Variklio numeris berods vairuotojo pusėje, variklio gale ant bloko ties bloko - galvutės sandūra.
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Standartinė Ledūklis »

kitoks rašė:
Zymis rašė:dekui uz isamu atsakyma , kaip as vadinu tai mano reikalas , delto ir buvo parasyta ( ) agurkas , nežinau jo tikslaus pavadinimo , jus gal visi direktoriu postus uzimat ,kad visad reik prie kasko prikipt man katik suejo 19 metu uzsijamu sena technika dziaugiuosi savim , kad nekalu bonkes kur pakampeja , taip kad bukit malonus rasykit maloniai , o atsakymas tikrai isamus dekoju uzji :) geros dienos


Jaunuoli, pastaba buvo visiskai korektiska, tad, jeigu apsisprendei lankytis (bendrauti) siame forume, buk malonus ir vadink daigtus savais vardais.


:twisted:
Vartotojo avataras
TawaS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 375
Užsiregistravo: 29 Spa 2004, 16:05
Miestas: Siauliai

Standartinė TawaS »

gera cia pastaba :D patys tai prikimba prie kitu rasysenos :D
www.motociklai.com <- sovietomanai