Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

IZH Jupiter 3

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Eziuxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 17:02

IZH Jupiter 3

Standartinė Eziuxxx »

Sveiki visi. Zinau, kad nemegstate daug skaityti, tai pasistenksiu kuo trumpiau. Pries 20~ metus mano senelis nusipirko IZH Jupiter 3. Yra aukciono kvitas. Ji tvarkydamas, dedamas naujas detales, nors pravaziuota vos 1800km gavo inculta. Buvo paralyzuota puse kuno. Taip, kad daugiau motociklo nebetvarke. Buvau dar mazas. Senelis mires jau gerus ~13 metu. Visa ta laika Motocikals stovejo garaze nejudinamas. Dabar, kai esu pakankamai subrendes kazko imtis noreciau ji sutvarkyti. Beda ta, kad niekam nepavyksta rasti dokumentu. Visko gali buti, kad kai buvau mazas pats juos sukarpiau ar dar ka padariau. Nes siaip jie tikrai buvo. Taip, kad yra tik tas aukcijono kvitas. O kas blogiausia, kad niekaip nepavyksta rasti zmogaus kuris man parduotu dokumentus arba pati motocikla su dokumentais. Dejau visur skelbimus bet niekas niekur ne zodzio. Taip, kad realiai nežinau ne ka daryti, gal galetumete ka patarti? Gal Regitroje kazka ispesciau su tuo kvitu ir atgauciau dokumentus? Pridesiu nuotrauka. Jeigu ka jis cia tik nesvarus, nes kaip ir minejau 20 metu nebuvo judintas.

http://imageshack.us/photo/my-images/594/img0675id.jpg/

Aciu uz pagalba is anksto.
DEFend
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 20:48
Miestas: Panevėžys

Re: IZH Jupiter 3

Standartinė DEFend »

Sveikas , senelis mire , paliko palikimą savo vaikams tai dabartiniai šeimininkai yra tavo tėvai , tetos arba dėdes. Mano nuomone tereikia tik paveldėtojui nurašyti nuo "iskaitos" regitroję ir galėsi persirašyti ji ant savęs.
Daugiau informacijos ieškok čia viewtopic.php?f=40&t=34925 .
Raimis4
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 14 Rgp 2011, 23:56

Re: IZH Jupiter 3

Standartinė Raimis4 »

Eziuxxx rašė:Sveiki visi. Zinau, kad nemegstate daug skaityti, tai pasistenksiu kuo trumpiau. Pries 20~ metus mano senelis nusipirko IZH Jupiter 3. Yra aukciono kvitas. Ji tvarkydamas, dedamas naujas detales, nors pravaziuota vos 1800km gavo inculta. Buvo paralyzuota puse kuno. Taip, kad daugiau motociklo nebetvarke. Buvau dar mazas. Senelis mires jau gerus ~13 metu. Visa ta laika Motocikals stovejo garaze nejudinamas. Dabar, kai esu pakankamai subrendes kazko imtis noreciau ji sutvarkyti. Beda ta, kad niekam nepavyksta rasti dokumentu. Visko gali buti, kad kai buvau mazas pats juos sukarpiau ar dar ka padariau. Nes siaip jie tikrai buvo. Taip, kad yra tik tas aukcijono kvitas. O kas blogiausia, kad niekaip nepavyksta rasti zmogaus kuris man parduotu dokumentus arba pati motocikla su dokumentais. Dejau visur skelbimus bet niekas niekur ne zodzio. Taip, kad realiai nežinau ne ka daryti, gal galetumete ka patarti? Gal Regitroje kazka ispesciau su tuo kvitu ir atgauciau dokumentus? Pridesiu nuotrauka. Jeigu ka jis cia tik nesvarus, nes kaip ir minejau 20 metu nebuvo judintas.

http://imageshack.us/photo/my-images/594/img0675id.jpg/

Aciu uz pagalba is anksto.

na jai neklystu tai cia lyg IZ planeta na bent variklis tai tikrai planetos.
SEKMES TVARKANTIS SENELIO PALIKIMA MANAU BUS GRAZUS REZULTATAS PABAIGOJE. :puiku:
Eziuxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 17:02

Re: IZH Jupiter 3

Standartinė Eziuxxx »

DEFend rašė:Sveikas , senelis mire , paliko palikimą savo vaikams tai dabartiniai šeimininkai yra tavo tėvai , tetos arba dėdes. Mano nuomone tereikia tik paveldėtojui nurašyti nuo "iskaitos" regitroję ir galėsi persirašyti ji ant savęs.
Daugiau informacijos ieškok čia viewtopic.php?f=40&t=34925 .

Mano motina buvo nuvarius i regitra tuo klausimu. Tai jai buvo pasakyta, kad neverta to daryti, nes kainuos daugiau nei nusipirkti su dokais antra toki pati. Plius kaip as ta motocikla vesciau i regitra? Tam salygu jokiu nera. Ar mane baustu policija jeigu vaziuociau be dokumentu ir be registracijos numeriu? Beje, senelis kaip suprantu jo regitroje nebuvo registraves, nusipirkes tik tvarke.

P.s. Del kreipimosi ten kazkur i tuos sandelius, kad surastu senus irasus reikia atlikti internetu ar siusti laiska? Vaziuoti pas juos?

Aciu!
Eziuxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 17:02

Re: IZH Jupiter 3

Standartinė Eziuxxx »

Raimis4 rašė:
Eziuxxx rašė:Sveiki visi. Zinau, kad nemegstate daug skaityti, tai pasistenksiu kuo trumpiau. Pries 20~ metus mano senelis nusipirko IZH Jupiter 3. Yra aukciono kvitas. Ji tvarkydamas, dedamas naujas detales, nors pravaziuota vos 1800km gavo inculta. Buvo paralyzuota puse kuno. Taip, kad daugiau motociklo nebetvarke. Buvau dar mazas. Senelis mires jau gerus ~13 metu. Visa ta laika Motocikals stovejo garaze nejudinamas. Dabar, kai esu pakankamai subrendes kazko imtis noreciau ji sutvarkyti. Beda ta, kad niekam nepavyksta rasti dokumentu. Visko gali buti, kad kai buvau mazas pats juos sukarpiau ar dar ka padariau. Nes siaip jie tikrai buvo. Taip, kad yra tik tas aukcijono kvitas. O kas blogiausia, kad niekaip nepavyksta rasti zmogaus kuris man parduotu dokumentus arba pati motocikla su dokumentais. Dejau visur skelbimus bet niekas niekur ne zodzio. Taip, kad realiai nežinau ne ka daryti, gal galetumete ka patarti? Gal Regitroje kazka ispesciau su tuo kvitu ir atgauciau dokumentus? Pridesiu nuotrauka. Jeigu ka jis cia tik nesvarus, nes kaip ir minejau 20 metu nebuvo judintas.

http://imageshack.us/photo/my-images/594/img0675id.jpg/

Aciu uz pagalba is anksto.

na jai neklystu tai cia lyg IZ planeta na bent variklis tai tikrai planetos.
SEKMES TVARKANTIS SENELIO PALIKIMA MANAU BUS GRAZUS REZULTATAS PABAIGOJE. :puiku:


Na šone parašyta Jupiter, ir nelabai manau, kad kazkas galejo buti keista, butu neblogai, jeigu kazkas man tiksliai pasakytu koks variklis. Ir dar vienas prasymas. Kur galeciau rasti ta numeri kuri tureciau nurodyti Regitroje? Kebulo ar kaip jis tiksliai vadinasi? Buciau dekingas uz informacija.
Raimis4
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 14 Rgp 2011, 23:56

Re: IZH Jupiter 3

Standartinė Raimis4 »

Eziuxxx rašė:
Raimis4 rašė:
Eziuxxx rašė:Sveiki visi. Zinau, kad nemegstate daug skaityti, tai pasistenksiu kuo trumpiau. Pries 20~ metus mano senelis nusipirko IZH Jupiter 3. Yra aukciono kvitas. Ji tvarkydamas, dedamas naujas detales, nors pravaziuota vos 1800km gavo inculta. Buvo paralyzuota puse kuno. Taip, kad daugiau motociklo nebetvarke. Buvau dar mazas. Senelis mires jau gerus ~13 metu. Visa ta laika Motocikals stovejo garaze nejudinamas. Dabar, kai esu pakankamai subrendes kazko imtis noreciau ji sutvarkyti. Beda ta, kad niekam nepavyksta rasti dokumentu. Visko gali buti, kad kai buvau mazas pats juos sukarpiau ar dar ka padariau. Nes siaip jie tikrai buvo. Taip, kad yra tik tas aukcijono kvitas. O kas blogiausia, kad niekaip nepavyksta rasti zmogaus kuris man parduotu dokumentus arba pati motocikla su dokumentais. Dejau visur skelbimus bet niekas niekur ne zodzio. Taip, kad realiai nežinau ne ka daryti, gal galetumete ka patarti? Gal Regitroje kazka ispesciau su tuo kvitu ir atgauciau dokumentus? Pridesiu nuotrauka. Jeigu ka jis cia tik nesvarus, nes kaip ir minejau 20 metu nebuvo judintas.

http://imageshack.us/photo/my-images/594/img0675id.jpg/

Aciu uz pagalba is anksto.

na jai neklystu tai cia lyg IZ planeta na bent variklis tai tikrai planetos.
SEKMES TVARKANTIS SENELIO PALIKIMA MANAU BUS GRAZUS REZULTATAS PABAIGOJE. :puiku:


Na šone parašyta Jupiter, ir nelabai manau, kad kazkas galejo buti keista, butu neblogai, jeigu kazkas man tiksliai pasakytu koks variklis. Ir dar vienas prasymas. Kur galeciau rasti ta numeri kuri tureciau nurodyti Regitroje? Kebulo ar kaip jis tiksliai vadinasi? Buciau dekingas uz informacija.

kiek matau tai variklis vieno cilindro jupiteriu nebuna vieno cilindro.Jie buna dvieju cilindru o uzrasas gali buti uzdetas nuo jupiterio.
DEFend
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 20:48
Miestas: Panevėžys

Re: IZH Jupiter 3

Standartinė DEFend »

Eziuxxx rašė:
DEFend rašė:Sveikas , senelis mire , paliko palikimą savo vaikams tai dabartiniai šeimininkai yra tavo tėvai , tetos arba dėdes. Mano nuomone tereikia tik paveldėtojui nurašyti nuo "iskaitos" regitroję ir galėsi persirašyti ji ant savęs.
Daugiau informacijos ieškok čia viewtopic.php?f=40&t=34925 .

Mano motina buvo nuvarius i regitra tuo klausimu. Tai jai buvo pasakyta, kad neverta to daryti, nes kainuos daugiau nei nusipirkti su dokais antra toki pati. Plius kaip as ta motocikla vesciau i regitra? Tam salygu jokiu nera. Ar mane baustu policija jeigu vaziuociau be dokumentu ir be registracijos numeriu? Beje, senelis kaip suprantu jo regitroje nebuvo registraves, nusipirkes tik tvarke.

P.s. Del kreipimosi ten kazkur i tuos sandelius, kad surastu senus irasus reikia atlikti internetu ar siusti laiska? Vaziuoti pas juos?

Aciu!


Ar tave baustu policija , jai važiuotum be dokumentu? Taip netik nubaustu bet ir konfiskuotu ji nes jis butu vogtas.
Į Regitra nuvežti galima su priekaba. Ja gali išsinuomuoti kiekviename didmiestiję. Sąlygu kaip tai padaryti yra , tai priklauso nuo to kaip smarkiai nori įsigyti šio motociklo nuosavybes teisę.
Senelis mano nuomone negalėjo neregistruoti , nes jai neklystu prie "ruso" net su draugo transporto priemone negalėdavai važinėtis. Net jai ir kaime važinėjo tavo senelis vistiek turėjo būti motociklas registruotas jo vardu , prie "ruso" kaimuose daugiau policijos buvo nei mieste.
P.s. Jai klystų pataisykite.
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: IZH Jupiter 3

Standartinė pofke78 »

DEFend rašė:Ar tave baustu policija , jai važiuotum be dokumentu? Taip netik nubaustu bet ir konfiskuotu ji nes jis butu vogtas.
Į Regitra nuvežti galima su priekaba. Ja gali išsinuomuoti kiekviename didmiestiję. Sąlygu kaip tai padaryti yra , tai priklauso nuo to kaip smarkiai nori įsigyti šio motociklo nuosavybes teisę.
Senelis mano nuomone negalėjo neregistruoti , nes jai neklystu prie "ruso" net su draugo transporto priemone negalėdavai važinėtis. Net jai ir kaime važinėjo tavo senelis vistiek turėjo būti motociklas registruotas jo vardu , prie "ruso" kaimuose daugiau policijos buvo nei mieste.
P.s. Jai klystų pataisykite.

klysti nebent tame, kad prie "ruso" buvo milicija, o ne policija :-)
Eziuxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 17:02

Re: IZH Jupiter 3

Standartinė Eziuxxx »

DEFend rašė:
Eziuxxx rašė:
DEFend rašė:Sveikas , senelis mire , paliko palikimą savo vaikams tai dabartiniai šeimininkai yra tavo tėvai , tetos arba dėdes. Mano nuomone tereikia tik paveldėtojui nurašyti nuo "iskaitos" regitroję ir galėsi persirašyti ji ant savęs.
Daugiau informacijos ieškok čia viewtopic.php?f=40&t=34925 .

Mano motina buvo nuvarius i regitra tuo klausimu. Tai jai buvo pasakyta, kad neverta to daryti, nes kainuos daugiau nei nusipirkti su dokais antra toki pati. Plius kaip as ta motocikla vesciau i regitra? Tam salygu jokiu nera. Ar mane baustu policija jeigu vaziuociau be dokumentu ir be registracijos numeriu? Beje, senelis kaip suprantu jo regitroje nebuvo registraves, nusipirkes tik tvarke.

P.s. Del kreipimosi ten kazkur i tuos sandelius, kad surastu senus irasus reikia atlikti internetu ar siusti laiska? Vaziuoti pas juos?

Aciu!


Ar tave baustu policija , jai važiuotum be dokumentu? Taip netik nubaustu bet ir konfiskuotu ji nes jis butu vogtas.
Į Regitra nuvežti galima su priekaba. Ja gali išsinuomuoti kiekviename didmiestiję. Sąlygu kaip tai padaryti yra , tai priklauso nuo to kaip smarkiai nori įsigyti šio motociklo nuosavybes teisę.
Senelis mano nuomone negalėjo neregistruoti , nes jai neklystu prie "ruso" net su draugo transporto priemone negalėdavai važinėtis. Net jai ir kaime važinėjo tavo senelis vistiek turėjo būti motociklas registruotas jo vardu , prie "ruso" kaimuose daugiau policijos buvo nei mieste.
P.s. Jai klystų pataisykite.

Vat esme tame, kad jis pirktas 1992 berods, todel ir parasiau tokia data. Mano ziniomis jis su juo nebuvo isriedejes i gatve.
DEFend
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 20:48
Miestas: Panevėžys

Re: IZH Jupiter 3

Standartinė DEFend »

Jai tavo senelis nėra motociklo savininkas, tai kažkur vistiek juk yra savininkas . Jai nežinai kas yra tikrasis savininkas tai kreipkis į Lietuvos ipatingaji archyva ,jis turėtu tau pasakyti kas yra motociklo savininkas . O kai jau žinosi kas yra savininkas , beliks tik ji ikalbėti ji , kad perašytu ji tau ir už tai nepaprašytu susimokėti keturženklės sumos :) Visgi savininkas yra tas kurio vardu registruotas motociklas , o ne tas kuris turi aukciono laimėjimo kvita :)