Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Kur pirkti pavaru perjungimo kojeles tvirtinimo detale

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
juodas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 19 Lie 2012, 12:49
Miestas: Kaunas

Kur pirkti pavaru perjungimo kojeles tvirtinimo detale

Standartinė juodas »

Sveiki,
Galbut kam nors teko susidurti ir gamintis pavarų kojelę.
Ar yra kokių parduotuvių (ar kažkokia speciali vieta turguje ar panašiai :D ), kur būtų galima rasti būtent tą dalį, kuri maunasi ant pavarų ašies, su "šlicais", naują.
Ir toliau prie tos dalies tiesiog prisivirinti likusią pavarų kojelės dalį.
Kitas variantas nusipirkti naują pavarų kojelę ir ją pjaustyti, perdarinėti. Bet norisi galvoti, kad tokia detalė turėtų būti universali, kaip guoliai, varžtai ir panašiai, aprašoma pagal diametrą ir šlicų skaičių ar šlicų stambumą.
:puiku:

Ieškau būtent kažko tokio: https://www.feked.com/universal-gear-le ... bikes.html
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: Kur pirkti pavaru perjungimo kojeles tvirtinimo detale

Standartinė Raimis »

Aš panaudojau šešiakampį raktą ir atitinkamą varžtą.
Prikabinti failai
IMG_20210217_153624.jpg
IMG_20210217_153933.jpg
IMG_20210217_162846.jpg
IMG_20210217_185923.jpg
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
juodas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 19 Lie 2012, 12:49
Miestas: Kaunas

Re: Kur pirkti pavaru perjungimo kojeles tvirtinimo detale

Standartinė juodas »

Gera idėja, bet pavarų kojelės atveju, pasireguliuoti jau neišeis, kaip kad galima su smulkiais slicais... Mano atveju netiks. Plius variklio nenoriu ardyti. Kawasaki klr650 2014
Skelbti atsakymą