Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatorius: Moderatoriai

Vartotojo avataras
iz 49
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 357
Užsiregistravo: 31 Geg 2007, 16:39
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė iz 49 »

Ar nebutu galima tiesiog padaryti apklausos? butu aisku kiek forumieciu sutinka su naujaja tvarka, o kiek ne.
Vartotojo avataras
Dauma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 27 Lap 2006, 17:08
Miestas: Utena

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Dauma »

galvoju sukurti pirkimo-pardavimo forumeli :-) ka apie tai manote? Ar verta?
Vartotojo avataras
valdas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 06 Vas 2005, 22:29
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė valdas »

Daėjom tokia ribą, kad kelio atgal nėra, gal padarom mokestį 10 litų be jokių asmens duomenų, kas sumokėjo tas rašo visur žinutes, kas nesumokejo tas tik skaito. Forumas dirba be jokių springimų galima ir sumokėti, o tas 10 litų tikrai savininkam turtų nesukraus. Manau kai buvo su forumo remėjais tai užteko parašyti až iš telefono ir viskas.
Vartotojo avataras
xaker65
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 27 Gru 2010, 22:15
Miestas: Mazeikiai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė xaker65 »

Pritariu valdas, o tai perdaug jau suktai per tuos bankus del menkniekio, juolab aisku kad tas 10 Lt niekis, na bet jau jug pasake, kad tai "k obsuzdieniju uzie niepodliezit" ;). Cia jau butu valdzios nusileidimas, pasidavimas spaudimui. Seip tai man tas pats, galiu ir pranykt is sios svetaines,bet jau pripratau cia lankytis ir dabar juolab knieti sulaukt galutinio rezultato, kai vyksta tokios karstos diskusijos ;)
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė virgas »

iz 49 rašė:Ar nebutu galima tiesiog padaryti apklausos? butu aisku kiek forumieciu sutinka su naujaja tvarka, o kiek ne.
Aš nesuprantu, negi jūs kai kurie iš tiesų tokie naivūs? Kuo dėta čia apklausa, patenkinti ir nepatenkinti, pritariantys ir nepritariantys, sutinkantys ir nesutinkantys? Forumas yra privatus, jis yra dviejų žmonių, priimančių sprendimus nuosavybė. Jie jį nusipirko ir jiems spręst, kaip jų investicija atsipirkinės ir neš jiems pelną. Jei kažkas čia pasielgė neetiškai ir turi būti smerkiami ir kritikuojami, tai asmenys, pardavę nekomercinį, entuziastų bendruomenės laisvanoriškai ir be pelno siekio sukurtą forumą, t.y.- mus visus ir mūsų visų suneštą milžinišką kiekį neįkainojamos informacijos, net neišsiderant kažkokių, bendruomenei palankių sąlygų ir garantijų.
Apmaudu tik, kad savininkai patys nieko bendro neturi su oldtimer judėjimu. Todėl kai kurie jų sprendimai, neįsiklausant į bendruomenės siūlymus ir patarimus, į viską žvelgiant tik pro komercijos prizmę gali būti žalingi tiek visai bendruomenei, tiek jiems patiems. Šis forumas- tai nemažas socialinis vienetas, brandžių žmonių turinčių ar išsilavinimą, ar tiesiog gilią gyvenimišką patirtį čia yra daug, todėl galbūt geriau būtų, jei sprendimai, kad ir patys nepopuliariausi, nebūtų "vyniojami į vatą", o arogancija, kuri deja irgi kartais juntama- ne pats geriausias būdas dialogui.

Ta proga prašyčiau perkelti šią temą viewtopic.php?f=56&t=40247&p=353133#p353133 į "Antikvarinių daiktų" skyrių. Taip jau nutiko, kad joje nėra jokios komercijos, ji gyva, daug kam įdomi ir norėtųsi joje bendraut su žmonėmis, o "tapatybės tvirtinti" aš, bent jau kol kas, dėl įvairių priežasčių negaliu. Pavadinimą, kad jis neturėtų sąsajų su supirkimu, aš pakeisiu.

Reklama pašalinta
Vartotojo avataras
iz 49
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 357
Užsiregistravo: 31 Geg 2007, 16:39
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė iz 49 »

virgas rašė:
iz 49 rašė:Ar nebutu galima tiesiog padaryti apklausos? butu aisku kiek forumieciu sutinka su naujaja tvarka, o kiek ne.
Aš nesuprantu, negi jūs kai kurie iš tiesų tokie naivūs? Kuo dėta čia apklausa, patenkinti ir nepatenkinti, pritariantys ir nepritariantys, sutinkantys ir nesutinkantys? Forumas yra privatus, jis yra dviejų žmonių, priimančių sprendimus nuosavybė. Jie jį nusipirko ir jiems spręst, kaip jų investicija atsipirkinės ir neš jiems pelną. Jei kažkas čia pasielgė neetiškai ir turi būti smerkiami ir kritikuojami, tai asmenys, pardavę nekomercinį, entuziastų bendruomenės laisvanoriškai ir be pelno siekio sukurtą forumą, t.y.- mus visus ir mūsų visų suneštą milžinišką kiekį neįkainojamos informacijos, net neišsiderant kažkokių, bendruomenei palankių sąlygų ir garantijų.
Apmaudu tik, kad savininkai patys nieko bendro neturi su oldtimer judėjimu. Todėl kai kurie jų sprendimai, neįsiklausant į bendruomenės siūlymus ir patarimus, į viską žvelgiant tik pro komercijos prizmę gali būti žalingi tiek visai bendruomenei, tiek jiems patiems. Šis forumas- tai nemažas socialinis vienetas, brandžių žmonių turinčių ar išsilavinimą, ar tiesiog gilią gyvenimišką patirtį čia yra daug, todėl galbūt geriau būtų, jei sprendimai, kad ir patys nepopuliariausi, nebūtų "vyniojami į vatą", o arogancija, kuri deja irgi kartais juntama- ne pats geriausias būdas dialogui.

Ta proga prašyčiau perkelti šią temą viewtopic.php?f=56&t=40247&p=353133#p353133 į "Antikvarinių daiktų" skyrių. Taip jau nutiko, kad joje nėra jokios komercijos, ji gyva, daug kam įdomi ir norėtųsi joje bendraut su žmonėmis, o "tapatybės tvirtinti" aš, bent jau kol kas, dėl įvairių priežasčių negaliu. Pavadinimą, kad jis neturėtų sąsajų su supirkimu, aš pakeisiu.

Visiems, norintiems pirkti, parduoti ir keistis sendaikčiais, auto-moto detalėmis siūlau užsukt į Dzūkijos senovinės technikos klubo forumą: http://dstk.lt/diskusijos/index.php

Dekui Virgai, kad paaiskinai kokia yra situacija istiruju. Tikrai negalvojau, kad forumas priklauso dviems savininkams, kurie visiskai nera susije su oltaimeriu judejimu ir tuo labiau siekia kazkokio pelno ir komercijos.
Vartotojo avataras
xaker65
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 27 Gru 2010, 22:15
Miestas: Mazeikiai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė xaker65 »

Ruosiausi jau "aukot" ta 10 Lt, bet dabar tai jau :nesutinku: , nafik.
Vartotojo avataras
valdas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 06 Vas 2005, 22:29
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė valdas »

xaker65 rašė:Ruosiausi jau "aukot" ta 10 Lt, bet dabar tai jau :nesutinku: , nafik.

Ko nervuojates :-), ar negaliu vadovauti statybom jeigu nemoku mūryti ar tinkuoti? Ar tų 10 litų gaila? Jau šiame puslapyje yra 3 pasiūlymai į kitus forumus, bus ir daugiau, o man forumo gaila, patariu administratoriam kuo skubiau imtis veiksmų kol ne vėlu.
Vartotojo avataras
Rudge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 23 Bal 2004, 13:38
Miestas: VILNIUS

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Rudge »

valdas rašė:Daėjom tokia ribą, kad kelio atgal nėra, gal padarom mokestį 10 litų be jokių asmens duomenų, kas sumokėjo tas rašo visur žinutes, kas nesumokejo tas tik skaito. Forumas dirba be jokių springimų galima ir sumokėti, o tas 10 litų tikrai savininkam turtų nesukraus. Manau kai buvo su forumo remėjais tai užteko parašyti až iš telefono ir viskas.


Lygiai tą patį siūliau jau pradžioje šių diskusijų, ir pritarimų tam buvo nemažai, ir "pelnas" mano galva būtu daug didesnis, tik kažkodėl iš adminų pusės jokio atsakymo. Gal dabar ką nors išgirsime???
Domina-ieškau-perku
Motociklai ir jų dalys iki 1945
Sportinė technika-automobiliai, motociklai
Ir viskas, kas su tuo siejasi
86988919vienas
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pozityvus »

virgas rašė:
Ta proga prašyčiau perkelti šią temą viewtopic.php?f=56&t=40247&p=353133#p353133 į "Antikvarinių daiktų" skyrių. Taip jau nutiko, kad joje nėra jokios komercijos, ji gyva, daug kam įdomi ir norėtųsi joje bendraut su žmonėmis, o "tapatybės tvirtinti" aš, bent jau kol kas, dėl įvairių priežasčių negaliu. Pavadinimą, kad jis neturėtų sąsajų su supirkimu, aš pakeisiu.



perkelta