Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatorius: Moderatoriai

Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pozityvus »

tikrinti nueikite, pasirinkite banką savo ir viską pamatysite.

Plačiau: viewtopic.php?f=8&t=42514
Arisimo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 08 Spa 2008, 22:59
Miestas: Jonava

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Arisimo »

Kodėl nesiimama priemonių, kad visokiems spameriams būtų užkirstas kelias prisiregistruoti į forumą ? :x
Paskutinį kartą redagavo Arisimo 17 Kov 2012, 18:07, redaguota 2 kartą(us).
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pozityvus »

Naujas moderatorius Ikarus280
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė virgas »

Va tokią AŽ gavau iš moderatoriaus:

Ikarus280 rašė:
virgas rašė:Apmaudu, bet kolega morgas prieš jus jau užsisakė šiuos daiktus AŽ.


Kodėl neparašyta kad rezervuota? Dabar aš šio forumo moderatorius, ir su kitais moderatoriais tariamės dėl rezervacijų taisyklių.

Man domina tik stikliniai izoliatoriai.


Gerbiamas moderatoriau, nežinau tokio žodžio rezervacija prekyboje. Rezervacijos, apie kurias man teko girdėti, tai kažkokie plotai Amerikoje, į kuriuos baltieji suvarė indėnus. Prekės yra užsakomos.
Toliau: daiktai toje temoje yra pakeliui į šiukšlyną ir tik todėl, kad jie gali būt dar kažkam naudingi, aš gaištu savo laiką juos fotografuodamas ir keldamas čia, todėl tikrai neskirsiu nei minutės ilgiau, arba nebėgiosiu kiekvieną kartą prie kompiuterio, kad parašyt absurdišką "Rezervas Ikarusui arba Rezervas Kažkamkitam", dar: jie atiteks tam, kas pirmas, bet kokiu būdu su manim susisieks ir susitars. Gal jūs ir galit sau leist visą parą būti forume, man deja yra dar ir kitokių reikalų ir aš dažnai naudojuosi telefonu.
Jei jau jus taip domina tie izoliatoriai- (jie buvo temoje "Visokie Virgo sendaikčiai", bet nesulaukė jokio jūsų dėmesio)- prašau, tarkitės su kolega morgas, kuris , kartoju, prieš jus užsisakė juos asmenine žinute. (Tikiuosi įsiskaitęs mano žinutę, kurią pats citavote, suprasit, kad tai tolygu parašymui "Rezervas Morgui").
Tikiuosi tas padės ateityje, būsimojoje jūsų, moderatoriaus karjeroje.
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė pofke78 »

Šiuo atveju Morgas tikriausiai buvo prisijungęs ir galėjo Jūsų temoje parašyt, kad tas prekes užsakė telefonu.
Tada temoje matytųsi, kad prekės jau užimtos ir nebūtų bereikalingų ginčų.
sumskas2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1015
Užsiregistravo: 16 Vas 2009, 20:40
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė sumskas2 »

pofke78 rašė:Šiuo atveju Morgas tikriausiai buvo prisijungęs ir galėjo Jūsų temoje parašyt, kad tas prekes užsakė telefonu.
Tada temoje matytųsi, kad prekės jau užimtos ir nebūtų bereikalingų ginčų.

Siulau paskaityti sita knyga, tikrai verta :-)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė pofke78 »

Gal pacituosite ka nors iš tos knygos? :-)
Vartotojo avataras
PASHKA31
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 278
Užsiregistravo: 19 Kov 2008, 21:01
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė PASHKA31 »

Svarbiausia šioje žinutėje yra frazė: "Dabar aš šio forumo moderatorius", ji viską paaiškina. Morgas turėtų nusileisti ir tyliai pasišalinti, Virgas turėtų parašyti: rezervas Moderatoriui, izoliatoriai iškeliauti pas vienintelį teisėtą šeimininką (kaip jie dar ne ten?), pasaulyje įsivyrauja taika ir tvarka (ir teisingumas). Valio!
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2067
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė tadas1991 »

Prekės rezervavimas - asmeniškas pardavėjo pasirinkimas, susitarimas su pirkėju. Siūlau dėl tokių dalykų nesipykti ir nekelti vėjo. Pirmiausia tai Ikarusui, kaip dalyviui, o ne moderatoriui: nespėjot, tai nespėjot... Virgas ne iš tų žmonių, kurie darytų nesąmones ar "vaikautų". Tai vienas iš tų forumo dalyvių, kuriais pasitikėčiau labiausiai.
O dėl rezervavimo taisyklių - nebuvo ir kažin ar bus tokios taisyklės. Niekas ten pas mumis jų ir nesvarstė. Nes tokio dalyko reglamentuoti yra paprasčiausiai negalima. Pirma, tai jokio nusikaltimo nebūtų net tada, jei pardavėjas nesutiktų rezervuoti prekės visai arba konkrečiam žmogui. Ir tik susitarus su pirkėju ir neįvykdžius žodžio tampa negarbinga veikla.
Taip pat natūralu, kad susisiekimas telefonu yra visada pirmenybinis ir būtent dėl to neįvesi taisyklės rezervavimo prašymus teikti viešai, nes niekaip nepatikrinsi, ar rezervas buvo telefonu ar asmenine žinute. Galima nebent paprašyti.
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2067
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė tadas1991 »

PASHKA31 rašė:Svarbiausia šioje žinutėje yra frazė: "Dabar aš šio forumo moderatorius", ji viską paaiškina. Morgas turėtų nusileisti ir tyliai pasišalinti, Virgas turėtų parašyti: rezervas Moderatoriui, izoliatoriai iškeliauti pas vienintelį teisėtą šeimininką (kaip jie dar ne ten?), pasaulyje įsivyrauja taika ir tvarka (ir teisingumas). Valio!

Manau, ne taip supratote tą sakinį. Ikarus turėjo omenyje, kad buvo iškeltas klausimas rezervavimo taisyklėms vadovybės diskusijose.
Bet mano žiniomis tai populiarumo nesulaukė.

Kitais atvejais: jei atsirastų moderatorius, užsimanęs rodyti valdžią kokiu nors būdu ir turite tam įrodymą, visada rašykit čia. Moderatorius negali būti šališkas ir visų pirma pats laikytis taisyklių, o tik tada reikalauti to iš kitų. Nebūti mentu, taip sakant...