Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.
Skelbti atsakymą
Nemo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 12 Kov 2006, 16:25
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Nemo »

Kolegos,

Parodykit man idealų forumą, kur visi patenkinti ir laimingi. Antra, moderatorius, gaudamas iš mūsų gerą atlyginimą, tik dėka savo tingumo, bukumo ir žmogiško noro būti viršesniu nevisada praneša kodėl trina, taiso ar dar kažką. O jūs pagalvojot iš kitos pusės, aukojant savo laiką keletą metų sekti skelbimus, taisyti, aiškinti ir pranešinėti vis tą patį per tą patį - čia lengva ir paprasta? Esu dirbęs IT srityje ne vienerius metus ir žinau ką reiškia aptarnauti margą publiką - vienas kolega, nuvažiavęs pas klientę, kurios priekaištai buvo nuo ryto ".... garsiai birbia monitorius" po bemiegės serverio konfigūravimo nakties paprastomis žirklėmis nukirpo monitoriaus laidą. Dabar nebirbia? - ir išvažiavo. Nes jau "nevmagatu" buvo. Ir aš jį supratau.
Kritikuoti lengva kai pats to nedarai. Tai kad forume daugiau ne į temą pranešimų, daiktų ir t.t visų pirma mūsų pačių problema - pats esu pripliurpęs nevietoj, tai ką man dabar moderatorių apkaltinti dėl to? Nors šiaip mintis....
Ačiū tiems, kurie palaiko forumą, man jis daug kuo padėjo.
Vartotojo avataras
vytiokas1
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 27 Sau 2010, 13:18
Miestas: Radviliskis

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė vytiokas1 »

Tris kartus dedu skelbimuką į savo temą viewtopic.php?f=57&t=51000&p=463412#p463412 , tris kartus ištrinama........
Parašiau ( po antro karto ) moderatoriui marjaxxx klausdamas ar pažeidžiu kokias nors taisykles. Atsakymo jokio.
Gal į viešą klausimą, kodėl trinama skelbimas, bus atsakymas ?
:labas:
Perku dabartinius Lietuvos kariuomenės kokardas ir ženklus.
8 616 59736
Vartotojo avataras
laimisas
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 05 Rgp 2010, 20:25
Miestas: Kupiškis (ex-Vilnius, bet širdyje Kaunietis)

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė laimisas »

vytiokas1 rašė:Tris kartus dedu skelbimuką į savo temą viewtopic.php?f=57&t=51000&p=463412#p463412 , tris kartus ištrinama........
Parašiau ( po antro karto ) moderatoriui marjaxxx klausdamas ar pažeidžiu kokias nors taisykles. Atsakymo jokio.
Gal į viešą klausimą, kodėl trinama skelbimas, bus atsakymas ?
:labas:

Prekės 'per jaunos' forumui.
Prieš kalbėdamas (rašydamas) pagalvok ar tavo žodžiai vertingesni už tylą.
Vartotojo avataras
gkeleris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 439
Užsiregistravo: 05 Gru 2010, 15:40
Miestas: Vilnius-Seda :)

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė gkeleris »

Norėjau paklausti, kodėl ištrinamas mano temos atnaujinimas?

Atnaujinimo tekstas, kuris buvo antrą kartą ištrintas:
"Jawa 634 arba sportinio CZ? dalys

Bėgių šakutės po 3 eur
Pirštai po 2 eur
Dantračiai nuo 1,5 eur
Manau kad daug dantračių nenaudoti, nes yra po daug vienodų ir nėra jokių nudilimo požymių :)

Visų kitų smulkmenų maiše kainos sutartinės"

Ar čia dėl to, jog parašiau, kad smulkmenų kainos sutartinės, ar dar dėl kokių nors priežasčių? Negi aš turiu kiekvienai mažai spyruoklytei ar mažam varšteliui uždėti kainą? Čia absurdas visiškas. Parašiau pagrindinių dalių kainas, o kaip aš įvardinsiu keikvieno varžtelio kainą? Jeigu žmogui reikės kokių smulkmenų, aš ir sutarsiu su juo, kam tokio, atsiprašant "išsipisinėjimo" dėl kelių centų? Ryškiai neturit ką veikt...
Tel.: 869644916
Vartotojo avataras
laimisas
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 05 Rgp 2010, 20:25
Miestas: Kupiškis (ex-Vilnius, bet širdyje Kaunietis)

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė laimisas »

gkeleris rašė:Norėjau paklausti, kodėl ištrinamas mano temos atnaujinimas?
Atnaujinimo tekstas, kuris buvo antrą kartą ištrintas:
"Jawa 634 arba sportinio CZ? dalys
Bėgių šakutės po 3 eur
Pirštai po 2 eur
Dantračiai nuo 1,5 eur
Manau kad daug dantračių nenaudoti, nes yra po daug vienodų ir nėra jokių nudilimo požymių :)
Visų kitų smulkmenų maiše kainos sutartinės"
Ar čia dėl to, jog parašiau, kad smulkmenų kainos sutartinės, ar dar dėl kokių nors priežasčių? Negi aš turiu kiekvienai mažai spyruoklytei ar mažam varšteliui uždėti kainą? Čia absurdas visiškas. Parašiau pagrindinių dalių kainas, o kaip aš įvardinsiu keikvieno varžtelio kainą? Jeigu žmogui reikės kokių smulkmenų, aš ir sutarsiu su juo, kam tokio, atsiprašant "išsipisinėjimo" dėl kelių centų? Ryškiai neturit ką veikt...

Todėl, kad forumo skelbimuose nėra sutartinių kainų:
viewtopic.php?f=2&t=25820
Oldtimers forumo taisyklės
VI dalis. Komerciniai skelbimai
3) Visuose pardavimo skelbimuose privalo būti nurodyta prekės kaina. Bet kokie komentarai apie prekės kainą yra draudžiami. Diskusijos leidžiamos tik dėl prekės būklės. Derybos vykdomos per asmenines žinutes. Skelbimuose, kuriuose parduodama daugybė smulkių prekių, vienarūšių prekių grupėms gali būti nurodytos kainų ribos (nuo - iki).
Prieš kalbėdamas (rašydamas) pagalvok ar tavo žodžiai vertingesni už tylą.
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 500
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pozityvus »

Na čia jau tos ribos akyvaizdžios...
Vartotojo avataras
gkeleris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 439
Užsiregistravo: 05 Gru 2010, 15:40
Miestas: Vilnius-Seda :)

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė gkeleris »

Šias smulkmenas aš nebūčiau panaudojęs pagal paskirtį, todėl ir įdėjau jas į skelbimą, galvodamas, jog gal kažkam pravers labiau ir žmogus panaudos pagal tikrąją paskirtį. Čia tas kainų įvardijimas visiškai betikslis. Jeigu žmogui reikės, jis susitars ko jam reikia, nors ir tai abejoju ar kam reikės. Suprantu aš forumo taisykles ir stengiuos jų laikytis, bet šioj situacijoj tikrai nematau tikslo rašyt apytikrias kainas už tuos varžtelius (gi čia centų reikalas, gal net jeigu ko reikės gal net ir dykai atiduosiu - kaip sakau susitarimo reikalas) Bet, kadangi norit jog įrašyčiau, tai įrašysiu aš tas apytikrias kainas tarkim nuo 1cnt iki 1,5 euro ir nematau kad kas dėl to pasikeistų... :D
Tel.: 869644916
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė tauras000 »

Kaip suprasti nelygybę, jeigu forumietis yra "Artimas imperatoriui" tai prieš šalindami jo neteisingą Jūsų visagaliai manymu skelbimą, perspėdinėjat "Iki pažaliavimo", o eilinio mirtingojo skelbimą, be jokio perspėimo?
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
megejas
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 08 Rgs 2015, 23:02

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė megejas »

sveiki esu naujai prisiregistraves noriu idet dalis kurias keisciau i kitas dalis ir negaliu nesuprantu kodel?...
Vartotojo avataras
Diman12K
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 13 Lap 2014, 11:38
Miestas: Klaipeda

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Diman12K »

Sveiki!
Is "Pagrindinis diskusijų puslapis » Skelbimai » Parduodu dalys ir kita" dingo mano skelbimas "Ford Mustang 5.0L, 302 variklio detales -naujos ir nauduotos", taip pat ir is mano accounta, is "Peržiūrėti savo pranešimus".
As ne visai supratau jusu politikos!!! Tik siandien ikeliau ten naujos nuotraukos - mano naudotos detales, kurios parduodu, ir va, skelbimas isgaravo!!! Dingo ne tik paskutines ikeltos nuotraukos, bet ir pagrindinis skelbimas , kuris prabuvo forume ne viena menesi!!!

Labaj noreciau isgirsti jusu paaiskinima. kas ne taip? ar tai systemos klaida? Kodel istrintas pranesimas is mano accounta? atsiprasau, bet buvo ne taip ir lengva surasyti ta skelbima !

Laukiu jusu atsakimo.
Pagarbiai
Dmitrij
Skelbti atsakymą