Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatoriai: Moderatoriai, Moderatoriai

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Shumeras
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 29 Kov 2004, 16:18
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Shumeras »

sth55 rašė:Ko mano tema apie laikrodį trinat?


Neatitinka taisyklių.
Visokių Daiktų Krautuvėlė / vdk.lt
Vartotojo avataras
sth55
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1212
Užsiregistravo: 18 Rgs 2008, 19:11
Miestas: Vilnius

Standartinė sth55 »

Shumeras rašė:
sth55 rašė:Ko mano tema apie laikrodį trinat?


Neatitinka taisyklių.
Kas blogai?
Vartotojo avataras
dambras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 357
Užsiregistravo: 01 Bal 2009, 14:07
Miestas: Kaunas

Standartinė dambras »

Gerai, kad uzdaret mano tema apie voztuvu reguliavima.
Nei as turiu knygiuksciu, nei rusiskai moku ir taip tai yra pati ta paciausia technine problema, kuria reikia kelt viesai.
Proto guzai.
Būna nesiseka, nesiseka, tada labai nepasiseka ir vėl nesiseka, nesiseka ...
juozavas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 29 Rgs 2009, 21:30

Standartinė juozavas »

Yra bendrose diskusijose tema "Jawa motociklų dažnai kylantys klausimai".
Nemanau, kad motociklams gali kilti klausimų. Jie nemoka galvot ir negali paklaust. Klausimai kyla žmonėms.
Siūlau pervadinti "Dažnai kylantys klausimai APIE Jawa motociklus"

Jei jau taip kreipiat dėmesį į kalbą tai va, pasiūliau:)
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Sutvarkyta. Ačiū už teisingą požiūrį.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
PTICA
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 06 Geg 2010, 10:21
Miestas: Vilnius

Klausimai moderatoriams

Standartinė PTICA »

Sveiki, gerbiamieji moderatoriai. Gražiai čia viskas vyksta, daug šaunių ir įdomių dalykėlių galima surast - bet kartais keistokai atrodo skirtingų moderatorių skirtingas taisyklių taikymas. Ar ne visiems vienodos taisyklės taikomos? O gal yra dar kokios "specialios" taisyklės, galiojančios išrinktiesiems? Paprastas pavyzdukas: įsigijęs mašiniuką, prisiregistravau ir prisistačiau. Kaip ir daugelyje prisistatymų, atsirado kitų čia esančių sveikinimai prisijungus, komentarai. Tačiau.... Visi komentarai buvo mikliai ištrenkti lauk, o man įdėjus dar keletą nuotraukyčių tuojaus pat buvau raudonai įspėtas: "Puiku, manau, tiek nuotraukų susipažinimui ir pakaks. Tai nereiškia, kad daugiau prašau nekelti. Mielai, kelkite jas į skyrelį Nuotraukos/video (jis tam ir skirtas) arba, jei pradėjote darbus prie automobilio, galite kurti temelę skyrely Projektai. Ten sulauksite ir daug komentarų. Malonaus bendravimo forume. Pagarbiai, moderatorius." Įspėjimas kaip ir normalus, sutinku, kad negalima perkrauti forumo nuotraukomis - tačiau kodėl kituose prisistatymuose ir nuotraukų yra daugiau, ir komentarų bei sveikinimų niekas netrina? Iš anksto dėkingas už paaiškinimą.
Gimęs skraidyt - šliaužiot negali....
MERCURY COUGAR XR7 1973
LOTUS ELITE 501 1976
AZLK MOSKVICH 2140 1983
Vartotojo avataras
Kipshas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2228
Užsiregistravo: 29 Sau 2004, 12:38
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Klausimai moderatoriams

Standartinė Kipshas »

PTICA rašė:Sveiki, gerbiamieji moderatoriai. Gražiai čia viskas vyksta, daug šaunių ir įdomių dalykėlių galima surast - bet kartais keistokai atrodo skirtingų moderatorių skirtingas taisyklių taikymas. Ar ne visiems vienodos taisyklės taikomos? O gal yra dar kokios "specialios" taisyklės, galiojančios išrinktiesiems? Paprastas pavyzdukas: įsigijęs mašiniuką, prisiregistravau ir prisistačiau. Kaip ir daugelyje prisistatymų, atsirado kitų čia esančių sveikinimai prisijungus, komentarai. Tačiau.... Visi komentarai buvo mikliai ištrenkti lauk, o man įdėjus dar keletą nuotraukyčių tuojaus pat buvau raudonai įspėtas: "Puiku, manau, tiek nuotraukų susipažinimui ir pakaks. Tai nereiškia, kad daugiau prašau nekelti. Mielai, kelkite jas į skyrelį Nuotraukos/video (jis tam ir skirtas) arba, jei pradėjote darbus prie automobilio, galite kurti temelę skyrely Projektai. Ten sulauksite ir daug komentarų. Malonaus bendravimo forume. Pagarbiai, moderatorius." Įspėjimas kaip ir normalus, sutinku, kad negalima perkrauti forumo nuotraukomis - tačiau kodėl kituose prisistatymuose ir nuotraukų yra daugiau, ir komentarų bei sveikinimų niekas netrina? Iš anksto dėkingas už paaiškinimą.


Šiame skyrelyje galite pamatyti kada įsigaliojo naujosios taisyklės. Iki šių taisyklių įsigaliojimo parašytos žinutės nėra trinamos. Po - trinamos.
Nepamirškite, kad moderatoriai nesėdi forume 24 val per parą - kai prisijungia, tada ir sutvarko savo skyrelius.
Vartotojo avataras
moniks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 214
Užsiregistravo: 15 Vas 2007, 01:05
Miestas: Vilnius

Standartinė moniks »

Gerbiamieji MODERATORIAI, jai sugalvotos taisykles kuriu turi laikytis visi forumo nariai, tai ar neturi būti taisyklių moderatoriams !!! ???
Girdėjau iš forumiečių, kad be jokio paaiškinimo yra trinamos žinutės, netikėjau.
Dabar pats su tuo susiduriu, praėjusį penktadienį sukuriu aukcioną, http://www.oldtimers.lt/viewtopic.php?t=28138 , http://www.oldtimers.lt/viewtopic.php?t=28140 , sugrįžęs po ilgojo savaitgalio radau žinutes PM, ar dar prekės yra, pastebėjau savo klaida, vietoj 7 dienos įrašiau 4 d. :oops: Kaip manot, ar kurčiau aukcioną dėl pusantros paros :shock:, Teko rašyti kelis kartus, kad suklydau ir t.t. ... noriu pratęst iki 2010.07.07 ... bet viskas buvo trinama be jokio paaiškinimo. Bet matomai supykdžiau gerbiama Raimi, gavau atsakymą ir blokuota tema :shock:

Tai visgi, ar turi teise moderatoriai trinti žinutes, jai jos parašytos be keiksmažodžiu ir nėra kurstančios rasine diskriminacija ????????



P.S. Kadangi tema blokuota, aukciono laimėtojui Justas Urbonas, toliau per PM
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Aukciono pabaiga buvo nurodyta. Aukcionas pasibaigė. Forumo taisyklės nenumato galimybės pratęsti aukcioną.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Dainiussl
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 22 Bal 2010, 11:21
Miestas: Jonava

Standartinė Dainiussl »

Labas. Nepataikiau į temą, tai mano klausimus ištrynė.
Na, bet vistiek noriu paklausti. Jūsų taisyklėse apie pardavimus yra punktas:
2) Visos komercinių skelbimų temos gali būti atnaujinamos tik pateikiant papildomą vertingą informaciją. Pardavimų skelbimuose prie papildomos informacijos priskiriamas ir kainos sumažinimas ne mažiau kaip 5%. .
Klausimai:
1). Kas ta vertinga informacija :?:.
2). Kaip atnaujinti temą, kad ji nebūtų pamiršta nemažinant kainos :?: .
3). O kodėl tik mažinant kainą :?:.

Kadangi ir aš už tai, kad reikia forume stengtis rašyti lietuviškai, noriu paklausti:
moderatorius- ar tai lietuviškas žodis :?: .
Dėkui už atsakymus.
Skelbti atsakymą