Pastebėjimas dėl nuotraukų

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Fon
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4028
Užsiregistravo: 06 Geg 2005, 22:35
Miestas: Vilnius

Pastebėjimas dėl nuotraukų

Standartinė Fon »

Apie įkėlimą , kaip įkelt , parašyta , bet apie keliamas nuotraukas - nieko . O kai pažiūri - kultūros beigi supratimo čia - nulis beveik 100 % ... Kas paskatino taip parašyt ? Ogi va , pavyzdys , kaip yra , ir kaip galėtų (turėtų ) būt . Kam dėt visas šiukšles ir kvadr. metrus žvyro aplink fotografuojamą objektą , negi sunku apkirpt ? :roll: Būtų įdomu sužinot , ką kiti galvoja apie tai ...
Prikabinti failai
Taip yra
Taip yra
O taip gal geriau būtų ?
O taip gal geriau būtų ?
DSCF3160.jpg (55.24 KiB) Peržiūrėta 7795 karus(ų)
O gal net šitaip ?
O gal net šitaip ?
DSCF3160a.jpg (30.45 KiB) Peržiūrėta 7795 karus(ų)
+370 610 60134
Jei bijai - nedaryk , jei darai - nebijok
Vartotojo avataras
piccolo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 541
Užsiregistravo: 07 Vas 2007, 18:42
Miestas: Stungiai

Re: Nuotraukų įkėlimas

Standartinė piccolo »

Tai manau esme ir yra preke, kuo ji is arciau pateikiama, tuo geriau matosi kokybe, stovis...
Vartotojo avataras
Kęstutis 57
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: 27 Rgp 2009, 23:58

Re: Nuotraukų įkėlimas

Standartinė Kęstutis 57 »

O dar,-tą ratą nuotraukoje sunku surasti ir pamatyti, koks jis iš tikro yra. Jeigu jis toks margas,- pasirinkite lygų foną.
Kęstutis, bet ne tas.
Kaunas, tel. Nr.: 8 687 52321
Vartotojo avataras
Geodezininkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 724
Užsiregistravo: 25 Lap 2009, 22:22
Miestas: Kaunas

Re: Nuotraukų įkėlimas

Standartinė Geodezininkas »

bet būna kartais fone užmatai kažką labiau dominančio nei centre :D
Visi mirė iš juoko, o aš likau gyvas.
Vartotojo avataras
Fon
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4028
Užsiregistravo: 06 Geg 2005, 22:35
Miestas: Vilnius

Re: Nuotraukų įkėlimas

Standartinė Fon »

Na , taip , norėjau nufotkint subintuotą ranką :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Prikabinti failai
436_America7.jpg
+370 610 60134
Jei bijai - nedaryk , jei darai - nebijok
Paviekšniai
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 18 Spa 2010, 00:06
Miestas: Marijampolė

Re: Pastebėjimas dėl nuotraukų

Standartinė Paviekšniai »

Fon teisus dėl nuotraukų.
Bet... jei žmonės net ir po n... pastabų kitąkart parašyt normaliai nesugeba, o vis tiek pila SMS žargonu, tai tikėtis, kad gaiš laiką karpydami nuotraukas kažin ar galima? Klausimas, aišku, grynai retorinis...
Į senatvę prie senienų traukti pradėjo... :)
Vartotojo avataras
Ikarus280
sendaikčių ekspertas
sendaikčių ekspertas
Pranešimai: 663
Užsiregistravo: 12 Spa 2010, 18:00
Miestas: Kleboniškis
Susisiekti:

Re: Pastebėjimas dėl nuotraukų

Standartinė Ikarus280 »

Fon rašė:Ogi va , pavyzdys , kaip yra , ir kaip galėtų (turėtų ) būt . Kam dėt visas šiukšles ir kvadr. metrus žvyro aplink fotografuojamą objektą , negi sunku apkirpt ? :roll: Būtų įdomu sužinot , ką kiti galvoja apie tai ...

Visiškai sutinku su tuom, kad reiktų nuotraukas taip apkarpyti. Juk tai visai nesunku ir greita.

Geodezininkas rašė:bet būna kartais fone užmatai kažką labiau dominančio nei centre :D

Taip, gan dažnai antras planas būna įdomesnis.
Vartotojo avataras
Kęstutis 57
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: 27 Rgp 2009, 23:58

Re: Pastebėjimas dėl nuotraukų

Standartinė Kęstutis 57 »

Nenoriu sakyt, kad mano nuotraukos šedevrai, nemanau taip pat, kad jos labai gadina forumo veidą, bet moderatoriai kažkodėl jaučia teisę, o gal pareigą, jas redaguoti, karpyti ar taisyti. Fotografija dažnai mano betkurioje temoje, nesvarbu, kadre bus motociklas, ar atiduodamas daiktas, man duoda nemažai darbo, ar atima laisvalaikio. Kartais norėdamas kažką parodyti darau 30, 50 ar dar daugiau kadrų, šveičiu ir tvarkau kažkurį namų ar garažo kampą, išsistatau foną, kartais dekoraciją ir apšvietimą. Bet pastebėjau, kad vistiek ne visada įtinku. Man, mano nuotraukos viešas redagavimas, tas pats, kaip vinimi per mašimos šoną.
Kęstutis, bet ne tas.
Kaunas, tel. Nr.: 8 687 52321
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: Pastebėjimas dėl nuotraukų

Standartinė Raimis »

Kęstutis 57 rašė:Nenoriu sakyt, kad mano nuotraukos šedevrai, nemanau taip pat, kad jos labai gadina forumo veidą, bet moderatoriai kažkodėl jaučia teisę, o gal pareigą, jas redaguoti, karpyti ar taisyti. Fotografija dažnai mano betkurioje temoje, nesvarbu, kadre bus motociklas, ar atiduodamas daiktas, man duoda nemažai darbo, ar atima laisvalaikio. Kartais norėdamas kažką parodyti darau 30, 50 ar dar daugiau kadrų, šveičiu ir tvarkau kažkurį namų ar garažo kampą, išsistatau foną, kartais dekoraciją ir apšvietimą. Bet pastebėjau, kad vistiek ne visada įtinku. Man mano nuotraukos redagavimas tas pats, kaip vinimi per mašimos šoną..

Kęstuti, Jūsų nuotraukos man visada atrodo kaip pavyzdys kitiems. Matyti, kad tai ne atmestinis, o tikrai paruoštas darbas ir gražus galutinis produktas. Nesuprantu, kam dar atsiranda noras ir reikalas jas perdirbinėti. :? :x :(
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Skelbti atsakymą