Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Pulevizatoriaus reguliavimas

Čia rasite viską, kas netelpa į kitas temas, tačiau žinutės turi būti susiję su transporto priemonėmis.

Moderatoriai: Shumeras, tadas1991, TADAS 125, Moderatoriai

Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

tadas1991 rašė:Ne, jis buvo medžiui. Bet negi toks yra ryškus skirtumas tarp vandens medžiui ir vandens metalui? Na, iš esmės, vanduo neturi kvapo, todėl kvapą įtakoja likusi sudėtis, o ji turėtų skirtis.

Vandens pagrindu laką medžiui ir aš esu naudojęs (kambario apdailai) - jaučiamas amoniako kvapas :| . Kažin ar metalui toks tiktų :? ....
Vartotojo avataras
babu
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 24 Kov 2004, 20:35
Miestas: Kupiskis

Standartinė babu »

tadas1991 rašė:
titanas rašė:O aš manau priešingai, lauksiu vandeninių dažų. Norisi išbandyti. Vien dėlto, kad nebereikės uostyti to aitraus dažų kvapo.

Esu vandeniniu laku lakavęs. Kvapas ne aitrus, bet labai bjaurus, asmeniškai man tikrai daug labiau spiritinių kvapas patinka.



Desimt metu dazau, bet kad butu vandeninis automobilinis lakas tai pirma kart girdziu :mastau:
juoda ausis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 27 Geg 2006, 16:13

Standartinė juoda ausis »

lakas nežinau bet auto dazai vandens pagrindu tai yra,gal ir lakas yra.
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Domėjausi dažų parduotuvėje apie naujos kartos dažus automobiliams. Nuo 2008 01 01 visose dažymo kamerose privaloma dažyti vandeniniais baziniais dažais. Prekyba rinktuvėse - taip pat. Užlakavimui reikalingas HS akrilinis lakas. Spalvoti akrilai pasilieka tie patys. Įmonės savininkė neigiamai manęs nenuteikė - manau, kad šiltame garaže dažyti bus įmanoma. Sakė, kad dengia geriau nei skiedikliniai. Vandeniniai dažai truputį brangesni nei buvę (apie 220 Lt/litras, nors perlas apie tiek ir kainavo).
Tiek pavyko sužinoti. :wink: :D