Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Atsakyta: Mercedes-Benz 500K

Pabandykite pasitikrinti savo žinias ir atspėti kokia istorinė transporto priemonė yra nuotraukoje

Moderatorius: Moderatoriai

Forumo taisyklės
V dalis. Skyrelis „Auto/moto mįslės“
1) Leidžiama talpinti tik tokias mįsles, kurių autorius tiksliai žino atsakymą.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti: mįslės numeris, vartotojo vardas, transporto priemonės tipas [motociklas / autobusas / sunkvežimis / kita]. Jei mįslės objektas yra automobilis – temos pavadinime to nurodyti nereikia. Kiekvienas vartotojas dėdamas savo mįsles pats kontroliuoja savo mįslių numerius. Mįslės numeruojamos įprasta tvarka.
3) Pateikiant atsakymą į mįslę autorius turi nurodyti atsakymo šaltinį ir pateikti kiek įmanoma daugiau mįslėje buvusios transporto priemonės aprašymo ir (ar) charakteristikos. (Išimtis - nesant jokios literatūros ar šaltinių ta tema. Šiuo atveju autorius turi pagrįsti savo atsakymą).
4) Kai mįslė atspėjama, temos pavadinimas turi būti pakeičiamas, paliekant tik metus (pageidautina), transporto priemonės pavadinimą ir tipą (jei tai ne automobilis).

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
gedass
JUODA ZONA
JUODA ZONA
Pranešimai: 373
Užsiregistravo: 03 Rgp 2005, 22:46
Miestas: Klaipeda

Standartinė gedass »

gal italijos pilietis ? :roll:
Vartotojo avataras
Paulius43
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1354
Užsiregistravo: 20 Geg 2004, 09:16
Miestas: neKaunas

Standartinė Paulius43 »

ar cekoslovakas?..
AWD
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: 22 Rgp 2005, 14:20

Re: Koks tai automobilis Nr.146

Standartinė AWD »

WANDERER rašė:Sia misle norejau uzduoti pries JONINES,bet kazkodel forumas atmesdavo mano zinutes ir sia misle.Tad bandau dabar ja pakartoti.Koks tai automobilis,kas ji gamino,koks tai modelis ir kada jis pagamintas?


Tikrai gaila - per tris dienas būčiau tiksliai suradęs, o dabar tik spėlioju - Mercedes Benz 500K? 540K?
Vartotojo avataras
WANDERER
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4225
Užsiregistravo: 31 Geg 2004, 20:39

Re: Koks tai automobilis Nr.146

Standartinė WANDERER »

AWD rašė:
WANDERER rašė:Sia misle norejau uzduoti pries JONINES,bet kazkodel forumas atmesdavo mano zinutes ir sia misle.Tad bandau dabar ja pakartoti.Koks tai automobilis,kas ji gamino,koks tai modelis ir kada jis pagamintas?


Tikrai gaila - per tris dienas būčiau tiksliai suradęs, o dabar tik spėlioju - Mercedes Benz 500K? 540K?

Sio automobilio nuotrauka manau "FON"savo archyve turi.O,Tamsta,esu isitikines,kad esi mates naturoje.Esi prie pat tiesos.Tai kuris modelis MB?
Vartotojo avataras
Paulius43
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1354
Užsiregistravo: 20 Geg 2004, 09:16
Miestas: neKaunas

Standartinė Paulius43 »

SSK? gal SSKL?.. i 540 mano akimis jis per mazas... o SSK lygtai turejo du atsarginius ratus ant bagazelio..
Vartotojo avataras
WANDERER
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4225
Užsiregistravo: 31 Geg 2004, 20:39

Standartinė WANDERER »

Paulius43 rašė:SSK? gal SSKL?.. i 540 mano akimis jis per mazas... o SSK lygtai turejo du atsarginius ratus ant bagazelio..

nepataikei
AWD
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: 22 Rgp 2005, 14:20

Re: Koks tai automobilis Nr.146

Standartinė AWD »

WANDERER rašė:Sio automobilio nuotrauka manau "FON"savo archyve turi.O,Tamsta,esu isitikines,kad esi mates naturoje.Esi prie pat tiesos.Tai kuris modelis MB?

Aha, ačiu už pastabą. Nes jei aš tikrai mačiau jį "gyvą", tai su tokiu kėbulu mačiau ir fotografavau tik Rygoje ir tik MB 540K, raudoną kaip gaisrinę ir dar kaip tik su dviem atsarginiais ratais ant bagažinės
Vartotojo avataras
WANDERER
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4225
Užsiregistravo: 31 Geg 2004, 20:39

Re: Koks tai automobilis Nr.146

Standartinė WANDERER »

AWD rašė:esi mates naturoje.Esi prie pat tiesos.Tai kuris modelis MB?

Aha, ačiu už pastabą. Nes jei aš tikrai mačiau jį "gyvą", tai su tokiu kėbulu mačiau ir fotografavau tik Rygoje ir tik MB 540K, raudoną kaip gaisrinę ir dar kaip tik su dviem atsarginiais ratais ant bagažinės[/quote]
Taaip,matei Rygoje tai buvo 1975m.ir tikriausiai fotografavai,jis buvo raudonas,"MB",bet...ne "540 K"
ne "540 K"
Vartotojo avataras
WANDERER
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4225
Užsiregistravo: 31 Geg 2004, 20:39

Koks tai automobilis Nr.146

Standartinė WANDERER »

Kadangi misle uzsibuvo be atsakymo,tiesa arciausiai tiesos buvo"AWD"atsakymas todel nutariau parasyti teisinga atsakyma.Tai "MERCEDES BENZ 500K"1934m.Su tokiu kebulu buvo pagamintas vienas automobilis.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
WANDERER
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4225
Užsiregistravo: 31 Geg 2004, 20:39

Koks tai automobilis Nr.146

Standartinė WANDERER »

Misleje pateikta nuotrauka - yra kadras is filmo "Der Blaufuchs"(Zydroji lape),Sis filmas ekranuose pasirode 1938m.Tai paprasta romantine komedija su to meto garsiomis kino zvaigzdemis Tiebor Warri ir Sara Leander.Tik siame filme vienas neitiketinas dalykas Pagrindinis filmo herojus-lakunas kuris gunde S.Leander heroje Ilona-vazinejo su "Mercedes Benz 500K"roadster'iu.Sis automobilis kuris buvo pagamintas vienu egzemplioriumi,kokiu tai budu pateko i rezisieriaus Viktoro Turzanskio filmavimo aiskstele.Kaip tai atsitiko,siandien,tikriausiai niekas nepapasakos.
Tuo metu filmui reklamuoti buvo isleisti specialus atvirukai,kuriuose matyti sis "MB-500K",taip pat pateko ir kino zurnalo virseli...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.