gaz 21/24 uaz priekiniai diskiniai stabdziai.

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.

Moderators: TVR, Moderatoriai

User avatar
shpaklis
JUODA ZONA
JUODA ZONA
Posts: 101
Joined: 2007 Mar 09 Fri, 21:00

Post by shpaklis »

cia įdomus varijantas :-) nu, atvešiu motorą įkraut apsvarstysim visus galimus išbandytus varijantus :D ja?
gaz21 6kovalkos:)
User avatar
Sergej
Forumietis
Forumietis
Posts: 936
Joined: 2004 May 20 Thu, 16:22
Location: Vilnius

Post by Sergej »

shpaklis wrote:cia įdomus varijantas :-) nu, atvešiu motorą įkraut apsvarstysim visus galimus išbandytus varijantus :D ja?


cia tipo man adresuota?
User avatar
shpaklis
JUODA ZONA
JUODA ZONA
Posts: 101
Joined: 2007 Mar 09 Fri, 21:00

Post by shpaklis »

:lol: nea- baboužis mano tačkai motorą dės, kai jau man eilė ateis... :roll: uzsisakiau tas stoikes su viskuo,kainas pasakys greit , bus eksperimento teorijos patvirtinimas arba paneigimas.. :cry: faktas jau 1 bado akis- vairo traukės 21 is priekio eina, o 24...31** iš galinės rato pusės.. 88888)
tai kas metates "mokslo" labui :lol: :lol: sita dalis (abi puses)kuriu fotkes ten virsuje, surinktos iki kondicijos kainuoja 2600lt. :cry: :cry: :twisted: teks susilaikyti :lol: :lol: vattaip :wink:
gaz21 6kovalkos:)
User avatar
shpaklis
JUODA ZONA
JUODA ZONA
Posts: 101
Joined: 2007 Mar 09 Fri, 21:00

Re: gaz 21/24 uaz priekiniai diskiniai stabdziai.

Post by shpaklis »

Sergej wrote:1) Gazeles (sobolt) diskas+ suportas
2) 3110 volgos priekinis bugnas su viskuom + (nesu tikras) m412 arba m2140 priekinis suportas

kadangi daliu nuo 3110 surast neimanoma ir nuo sobolto suparto kaina yra astronomine, tai galima alternatyva: sobolto stabdymo(nes atitinka 21 volgos stupica) diskas + m412 suportas

gal atsirastu norinciu isbandyt sia konstrukcija?

sergejau kas cia per fotkes 3 buvo?
gaz21 6kovalkos:)
User avatar
Sergej
Forumietis
Forumietis
Posts: 936
Joined: 2004 May 20 Thu, 16:22
Location: Vilnius

Re: gaz 21/24 uaz priekiniai diskiniai stabdziai.

Post by Sergej »

sergejau kas cia per fotkes 3 buvo?


:arrow:
User avatar
shpaklis
JUODA ZONA
JUODA ZONA
Posts: 101
Joined: 2007 Mar 09 Fri, 21:00

Post by shpaklis »

:shock: :? nematau...
gaz21 6kovalkos:)
User avatar
Sergej
Forumietis
Forumietis
Posts: 936
Joined: 2004 May 20 Thu, 16:22
Location: Vilnius

Post by Sergej »

shpaklis wrote::shock: :? nematau...


tai paziurek pirma posta...
User avatar
shpaklis
JUODA ZONA
JUODA ZONA
Posts: 101
Joined: 2007 Mar 09 Fri, 21:00

Post by shpaklis »

i 21 vaziuokle netinka sitas varijantas. bandysiu nuo skvornio pradet... :roll:
gaz21 6kovalkos:)
User avatar
Sergej
Forumietis
Forumietis
Posts: 936
Joined: 2004 May 20 Thu, 16:22
Location: Vilnius

Post by Sergej »

shpaklis wrote:i 21 vaziuokle netinka sitas varijantas. bandysiu nuo skvornio pradet... :roll:



?
kas butent netinka?
surandi sobolto st. diskus, ir suchimicini perejima suportams ar tai nuo sobolio ar dar nuo ko nors....(duodi brezinius dedei su frezavimo staklem ir po poros valandu leki ir garaza surinkinet), na gal originalus r15 diskai ir netiks gal teks maut nuo uazo, ar pobiedos su prastavkem... ar lietus ratus .

nebuciau surinkes savo vazuokles, tai sau pasidaryciau, bet neturiu dabar laiko ir lisnu pinigu..., nes tas dazymas..., ir visa kyta... :? :D :( :shock:
User avatar
shpaklis
JUODA ZONA
JUODA ZONA
Posts: 101
Joined: 2007 Mar 09 Fri, 21:00

Post by shpaklis »

:D sitas aisku, dedem visada paspesim nuvezt :lol: bet tiesios 3102 stoikes jei imt orginalia ir istatinet, tai niekaip. 24 ir uaz jau greiciausiai tos problemos dingsta. man ne tik disko stabdymo reikia, man dar reiktu ir rastavkes daryt- pas mane juk galinis tiltas 31 :wink: skyles kitokios 108*5 viskas daug rimciau (ir ramiau vaziuot) bus jei "perejime" bus kuo daugiau standarto 88888)
gaz21 6kovalkos:)
Post Reply