baikeriu naktys urmo miestelis

Čia rasite informaciją apie būsimus ar jau įvykusius renginius, susijusius su senovine technika

Moderator: Moderatoriai

User avatar
vejasg
Forumietis
Forumietis
Posts: 31
Joined: 2010 May 16 Sun, 21:08
Location: kaunas

baikeriu naktys urmo miestelis

Post by vejasg »

gal kas atsiliepimu turesite apie rengini?
User avatar
vejasg
Forumietis
Forumietis
Posts: 31
Joined: 2010 May 16 Sun, 21:08
Location: kaunas

Post by vejasg »

nes as esu nusivyles visiskai renginiu
apsaugos nulis visiskas sendiena kaip nuvaziavau paziureti 12 val kas ir kaip su manopastatytomis masinomis tai apsalau

stovi zmogelis su kuprine pasikeles monzos kapota ir krapstosi apziurineja.

liepiau uzdaryti tai nepatenkintas dar iskoliojo

po to bandziau kazka susirasti bet beviltiskai
puse valandos vaiksciojau aplink tris masinas ziurinejau ramsciausi i kapotus ir neivienas apsaugos darbuotojas net nepasirode.

tai visa diena pravaikiau musu issilavinusius lietuvius kad nerakinetu masinu :(
User avatar
LEWIS
Forumietis
Forumietis
Posts: 473
Joined: 2008 Nov 20 Thu, 21:19
Location: Kaunas
Contact:

Post by LEWIS »

:-) Didžiausia nesamonė, statyti taip, savo puoselėjamus automobilius,nekultūringų tautiečių nučiupinėjimui , rakinėjimui ,durų rankenų nuplėšinėjimui ir...Jau ne kartą tuo įsitikinau :evil: -Rumšiškėse ypač.Visiškai praėjo noras,rodyti automobilį plačiajai ''visuomenei''. :evil:
Doncila
Forumietis
Forumietis
Posts: 284
Joined: 2010 Mar 16 Tue, 15:57

Post by Doncila »

Važiuodamas Į Baltarusiją baiminausi tokiu 'Piliečių' veiksmų, bet buvau labai nustebintas :shock: bet.... :shock: buvau šokiruotas, kad net nusifotuografuot prie mašinos , žmones klause ar GALIMA :!: o čia tai be žodžiu.. :evil: isitikinau Kaune, kai mašinos nuleistas langas o 'piliečiai' TARPUSAVI ŠNEKAS 'tai sedam vidun tai juk galima' ....TAI NETURIU ŽODŽIŲ... :evil:
User avatar
mariussta
Forumietis
Forumietis
Posts: 1609
Joined: 2008 Jul 08 Tue, 22:12
Location: Kaunas

Post by mariussta »

Na, aš taip pat pritariu kolegoms. Pasvalyje publika tikrai buvo kultūringa ir korektiška. O apie mano gimtojo miesto Kauno apylinkes negalėčiau to pasakyti. Į "Bike show " atsisakėme vykti, nes organizatoriai patiems pasiūlė pasirūpinti savo automobilų apsauga.
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
User avatar
.mendoza.
Forumietis
Forumietis
Posts: 477
Joined: 2005 Nov 25 Fri, 17:08
Location: Kaunas
Contact:

Post by .mendoza. »

Jo, apsauga reikalas rimtas, kuo toliau tuo labiau manau, kad renginiuose teks su sakemis prie automobilio stovet... praeitame renginyje automobiliai buvo aptverti auksta tvora, zmones nuo automobiliu per pagarbu atstuma skyre grandine uz kurios budejo apsauginiai ir vis tiek kolegai vejasg posukio stikliukas "nubyrejo"... :evil: dabar vel... rytoj vyksiu apziureti situacijos... automobiliai aptverti tiktai "moraliniu" barjeru, t.y. grandine, kuri zmonems duoda suprast, kad uz jos nederetu eiti, bet...
...Galima pasakyti bet ka, bet ar tikrai verta ka nors sakyti?...
User avatar
vejasg
Forumietis
Forumietis
Posts: 31
Joined: 2010 May 16 Sun, 21:08
Location: kaunas

Post by vejasg »

mariussta wrote:Na, aš taip pat pritariu kolegoms. Pasvalyje publika tikrai buvo kultūringa ir korektiška. O apie mano gimtojo miesto Kauno apylinkes negalėčiau to pasakyti. Į "Bike show " atsisakėme vykti, nes organizatoriai patiems pasiūlė pasirūpinti savo automobilų apsauga.


jai domina galim susivieniti del tiuning show
nes as imsiu apsaugini pikta kad dabotu
dienai sutariau su draugu duos uz 120 litu dienai
User avatar
vejasg
Forumietis
Forumietis
Posts: 31
Joined: 2010 May 16 Sun, 21:08
Location: kaunas

Post by vejasg »

.mendoza. wrote:Jo, apsauga reikalas rimtas, kuo toliau tuo labiau manau, kad renginiuose teks su sakemis prie automobilio stovet... praeitame renginyje automobiliai buvo aptverti auksta tvora, zmones nuo automobiliu per pagarbu atstuma skyre grandine uz kurios budejo apsauginiai ir vis tiek kolegai vejasg posukio stikliukas "nubyrejo"... :evil: dabar vel... rytoj vyksiu apziureti situacijos... automobiliai aptverti tiktai "moraliniu" barjeru, t.y. grandine, kuri zmonems duoda suprast, kad uz jos nederetu eiti, bet...


bent jau kaune dar prie jos reik elektra pajungti :ddg:
User avatar
mariussta
Forumietis
Forumietis
Posts: 1609
Joined: 2008 Jul 08 Tue, 22:12
Location: Kaunas

Post by mariussta »

vejasg wrote:
mariussta wrote:Na, aš taip pat pritariu kolegoms. Pasvalyje publika tikrai buvo kultūringa ir korektiška. O apie mano gimtojo miesto Kauno apylinkes negalėčiau to pasakyti. Į "Bike show " atsisakėme vykti, nes organizatoriai patiems pasiūlė pasirūpinti savo automobilų apsauga.


jai domina galim susivieniti del tiuning show
nes as imsiu apsaugini pikta kad dabotu
dienai sutariau su draugu duos uz 120 litu dienai
Gedai, aš atsakiau mūsų visų vardu, kad jei nėra pakankamos apsaugos, tokie renginiai mūsų nedomina. Reikia turėti "sveiko proto", savigarbos ir nelįsti visur, kur tik tau pamojo pirštu. "Oldtimerių" forumo nuomone, tai nėra "mūsų" renginys.
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
User avatar
vejasg
Forumietis
Forumietis
Posts: 31
Joined: 2010 May 16 Sun, 21:08
Location: kaunas

Post by vejasg »

nu tiuning show as ir nebusiu nes kad reklamuotis dar 500 litu uzsiprase

nieko neduoda ir dar litu papraso kiaules akimis
Locked