Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Sendaikčių turgus (03.18-20) URMAS

Čia rasite informaciją apie būsimus ar jau įvykusius renginius, susijusius su senovine technika

Moderatorius: Moderatoriai

Laiko_Ratu
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 22 Rgs 2009, 13:03
Miestas: Kaunas

Sendaikčių turgus (03.18-20) URMAS

Standartinė Laiko_Ratu »

Sveiki,

Maloniai kviečiame visus apsilankyti kovo 18 - 20 dienomis organizuojame kasmetiniame Tarptautiniame Senturgyje "Laiko ratu", prekybos miestelyje URMAS, Pramonės pr. 16, Kaunas

Jūsų lauks gausus dalyvių skaičius, naujos sendaikčių, antikvarinių daiktų "kolekcijos".

Daugiau informacijos tel. +370 687 96 702
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Opelis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 24 Vas 2007, 21:07
Miestas: Kaunas

Re: Sendaikčių turgus (03.18-20) URMAS

Standartinė Opelis »

http://tv.delfi.lt/video/z4DmwJla/

Tačiau man vienintelis minusas buvo tai, kad daugelio daiktų kainos yra su dideliais ir nepagrystais antkainiais. To tarkim Anglijoj, populiariame sendkaičių turguje tikrai nebūna.
suicivakel
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 06 Spa 2008, 12:55
Miestas: Druskininkai

Re: Sendaikčių turgus (03.18-20) URMAS

Standartinė suicivakel »

Kiekvieno pardavėjo kaina yra derybų objektas, tad jei truksta išmonės derintis, siulant kainą priimtiną Jums, nieko nepadarysi... Kaip jau teko praeituose senturgiuose lankytis pirkėjo teisėmis, ysitikinau čia esančia lanksčia nuolaidų sistema... Kiek teko kalbėtis šiandiena telefonu su pardavėjais sakė yra ir pirkėjų ir pardavėjų, bet rytojui laukiama dar braliukų LV prekeivių desanto, šį renginį jau esu ysitraukęs į rytojaus dienotvarkę, tad manau jei kas dvejojat nedvejokit o aplankykit šį nuostabų renginį, rytoj parvešiu ir foto iš renginio...
Aš esu ligonis, atėjau čia ir supratau kiek daug čia mūsų ligonių yra,... Geriausia palata www.dstk.lt
Vartotojo avataras
Opelis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 24 Vas 2007, 21:07
Miestas: Kaunas

Re: Sendaikčių turgus (03.18-20) URMAS

Standartinė Opelis »

Na deja daugelis kalbintų pardavėjų nė per nago juodimą nenorėjo nuleisti kainos, laikosi įsikibę nors tu ką :D , žiūrėsiu ką šiandien pateiks broliukai Latviai :D
suicivakel
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 06 Spa 2008, 12:55
Miestas: Druskininkai

Re: Sendaikčių turgus (03.18-20) URMAS

Standartinė suicivakel »

Na štai broliai Latviai kaip patys Lietuviai kainas mėto, nors nepasakyčiau kad visi, bet manuoju atveju prekės kurių pradinė vertė buvo 350 lietuviškais pinigais, pas mane atsidūrė už 190 litukų, nežinau kam ir bedėkoti bet šis renginys puikus.
Aš esu ligonis, atėjau čia ir supratau kiek daug čia mūsų ligonių yra,... Geriausia palata www.dstk.lt
Vartotojo avataras
zeimeris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 20 Bir 2009, 14:57
Miestas: Kaunas

Re: Sendaikčių turgus (03.18-20) URMAS

Standartinė zeimeris »

Oho,tiek nudereti :puiku: retas atvejis,bet buna. Rytoi as eisiu pasmalsaut,gal akis uz konors uzsikabins. Siaip domina ivairi Amerikoniska atributika,praeitais kartais nedaug ka radau. :-) O siaip renginys puikus,3 valandos kaip vejas praleke.
Cadillac Eldorado 1983.4,1.V8.
Vartotojo avataras
Geodezininkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 25 Lap 2009, 22:22
Miestas: Kaunas

Re: Sendaikčių turgus (03.18-20) URMAS

Standartinė Geodezininkas »

gaila kad moskvičiui nieko neradau
Visi mirė iš juoko, o aš likau gyvas.
Vartotojo avataras
LEWIS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: 20 Lap 2008, 20:19
Miestas: Kaunas

Re: Sendaikčių turgus (03.18-20) URMAS

Standartinė LEWIS »

zeimeris rašė:Oho,tiek nudereti :puiku: retas atvejis,bet buna. Rytoi as eisiu pasmalsaut,gal akis uz konors uzsikabins. Siaip domina ivairi Amerikoniska atributika,praeitais kartais nedaug ka radau. :-) O siaip renginys puikus,3 valandos kaip vejas praleke.

Ir aš jos ieškojau,bet nieko neradau.Ebay geriausia vistik :lol: Bet visada smagu pabendrauti su pažįstamais :puiku:
Vartotojo avataras
zeimeris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 20 Bir 2009, 14:57
Miestas: Kaunas

Re: Sendaikčių turgus (03.18-20) URMAS

Standartinė zeimeris »

Kai ka nusipirksiu,pasigirsiu, Galetu ir kolegos pasidalinti savo pirkiniais,gali buti ir ne apie autio ! :je:
Cadillac Eldorado 1983.4,1.V8.
Linis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 860
Užsiregistravo: 08 Spa 2004, 10:12
Miestas: Šiauliai 86578111vienas

Re: Sendaikčių turgus (03.18-20) URMAS

Standartinė Linis »

O kodel ten deretis reikia?
Atejau, ziuriu nuotrauka su Zundapp.
- Laba diena.
- Labas.
- Kiek kainuoja si nuotrauka?
- Desimt lituku.
- Prasom.
- Aciu.
- Geros prekybos.
- Aciu.
Negi gaila 88888)
Beveik viska mainau i DKW SB 250, 350 ir 500 dalis
Gryzau prie senojo numerio 8 657 81111