Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Kėdainių miesto šventė - rugpjūčio 13 diena

Čia rasite informaciją apie būsimus ar jau įvykusius renginius, susijusius su senovine technika

Moderatorius: Moderatoriai

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Kipshas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2228
Užsiregistravo: 29 Sau 2004, 12:38
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kipshas »

Galimybė įsigyti Kėdainių DVD :!:

Jau yra išleistas DVD apie senovinės technikos dalyvavimą Kėdainių miesto šventėje.


DVD turinys:

I dalis - senovinės technikos paradas, pristatymas, interviu su dalyviais, ekspozicija aikštėje.

II dalis - renginio vakarinė dalis gamtoje: rungtys, dainos, apdovanojimai, sriuba, stručių ferma ir t.t.

III dalis - TV ir spaudos apžvalga: Televizijų rodyti reportažai susiję su senovine technika, visų laikraščių straipsniai apie šventę

IV dalis - nuotraukos: 99 vnt nuotraukų "slide show" trumpai apžvelgs visų 3 dalių video medžiagą.

DVD kaina - 20 Lt

DVD užsisakyti galima iki spalio 3 dienos.
Kadangi bus išleistas tik ribotas kiekis DVD - po spalio 3d. ir vėliau užsisakyti nebebus galima, t.y. jokių papildomų leidimų nebus.

Galimas DVD pristatymas šiomis dienomis: rugsėjo 29 dieną Vilniuje būsiu vakare "Laiko rate" (jei nesikeis susitikimo vieta), spalio 1d. - "Retromobile" narių sueigoje sodyboje netoli Trakų, kitomis dienomis - Kaunas.

Susidomėjusius kreiptis per PM.
Prikabinti failai
deklas2a.jpg
deklas2a.jpg (87.32 KiB) Peržiūrėta 726 karus(ų)
Vartotojo avataras
Sergejus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 13:22
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė Sergejus »

Cia ne agitacija bet ka tik perziurejau Kedainiu DVD, man labai patiko.
Sergejus +37067057028
+31619274164
Vartotojo avataras
GINTIL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: 16 Spa 2004, 16:48
Miestas: Žemaitija
Susisiekti:

Standartinė GINTIL »

Ir man patiko ir mano draugams. :shock:
Dėkingas idėjos realizatoriams. :roll:
1937 MB320 Pulmanlimousine
1957 M1M Minsk
1986 MB 190D
Skelbti atsakymą