Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2021 Bal 20 Ant, 23:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012 Geg 06 Sek, 17:46 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Geg 07 Pen, 17:15
Pranešimai: 369
Š. m. rugpjūčio 4 d., šeštadienį, Senovinės technikos klubas „Klasika” rengia tradicinę istorinės technikos parodą Biržuose.
Paroda vyks Biržų miesto šventės metu miesto centre. Parodos dalyviai bus supažindinti su Biržais, Biržų krašto istorija ir papročiais. Po parodos jie apsistos Biržų aeroklubo teritojoje. Čia visų lauks klasikinės ir populiariosios muzikos koncertas, skraidymas lėktuvais, vakarienė, gaivieji gėrimai ir nakvynė palapinėse arba moteliuose. Rytojaus dieną, sekmadienį, – rytinė sriuba, senienų turgelis, skraidymas lėktuvais ir šuoliai parašiutu.

Šventės programa bus skelbiama „Klasikos” klubo tinklalapyje: http://www.klasika.us
Dėl reklamos, rėmimo, klausimų ir pasiūlymų rašykite: [email protected]

Dalyvių registracija vyks nuo – liepos 1 d. iki – rugpjūčio 1 d.
Prašome registruotis elektroniniu paštu: [email protected]. Telefonas pasiteiravimui: +370 683 11 054
Registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, telefono numerį, vietovę, iš kur atvykstate, transporto priemonės markę, modelį, pagaminimo metus, klubą (jeigu esate istorinės technikos klubo narys) ir ekipažo narių skaičių. Norinčius nakvoti moteliuose ar viešbučiuose prašome vietas užsisakyti iš anksto.

Reikalavimai technikai: transporto priemonė turi būti originali ir tinkama eksploatuoti, pagaminta prieš 30 metų ar anksčiau, modelis nebegaminamas mažiausiai 15 metų.

Informaciją apie jau įvykusius klubo ,,Klasika” renginius rasite internete: http://www.klasika.us/category/skaitykla/galerija/


Paskutinį kartą redagavo egidas 2012 Lie 28 Šeš, 7:54. Iš viso redaguota 2 kartus.

Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Bir 22 Pen, 1:35 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Geg 07 Pen, 17:15
Pranešimai: 369
Pagerėjus orams, vėl pasiraitoję rankoves kibome į darbus. Pažvelgę į besikeičiančius kalendoriaus lapus matome, kad Biržų miesto šventė ir istorinės technikos paroda jau tikrai ne už kalnų. Miestas tvarkosi, puošiasi, ruošiasi šventei. Neatsilieka ir Senovinės technikos klubas “Klasika”. Taigi, ką planuoja klubas ir kaip vyks šventė?
Kaip ir kasmet, šventę pradėsime dalyvių registracija. Keičiasi tik registracijos vieta ir laikas. Dar kartą primename, kad vyks išankstinė registracija ([email protected]) , kuri prasidės liepos 1 d. ir baigsis liepos 31 d. Taigi, rugpjūčio 4 d. 12 val. rinksimės Biržų Aeroklubo teritorijoje (Veterinarijos 2, Biržai). Pasisveikinę, susipažinę ir patvirtinę savo išankstinę registraciją, paliksime savo techniką apsaugos tarnybos priežiūrai ir, sėdę į autobusus, patrauksime žygin. Svečiuosimės ,,Klasikos” klubo nario Daliaus Linkevičiaus žemės ūkio technikos muziejuje. Ten tikrai bus įdomu! Matysime ne tik puikiai paruoštus senovinius traktorius bei žemės ūkio padargus, bet ir aibę motociklų bei automobilių, dar laukiančių restauratoriaus rankų. Praalkusius ir ištroškusius pavaišinsime užkandžiais, gira ir alumi. Na, o jeigu alutis šnekutis mus pralinksmins, skambant liaudiškai muzikai, bus galima ir klumpakojį treptelti! Ilgai svečiuose neužtruksim ir, pakeliui aplankę dar porą vaizdingų Biržų krašto vietų, grįšime į Aeroklubą. Pasibalnoję savo žirgus, 17 val. darnia kolona patrauksime link miesto centro, kur ir vyks istorinės technikos paroda. Šiemet parodos lankytojams pristatysime naujovę – Baltijos šalyse vienintelę veikiančią garo mašiną ,,Port Huron”, pagamintą 1921 m. Manau, kad šeimininkas D. Linkevičius nepasididžiuos ir iš šio įrenginio, primenančio garvežį, ,,paleis garą”! Parodos metu bus galima pavarlinėti po greta vyksiančią miesto šventę, nusipirkti riestainio skylę, paragauti gėrimų ir pasiklausyti koncerto. Na, o ,,Klasika” visus pakvies pasivaikščioti po Biržų tvirtovę ir apsilankyti ,,Sėlos” muziejuje, kuris yra įsikūręs Biržų pilyje. Pasibaigus parodai, vėl sugrįšime į Aeroklubą, kur įkūrę stovyklavietę pasistiprinsime sočia vakariene ir įmerksime ūsą į biržietišką alų. Vėliau vyks skraidymai lėktuvais bei šluotomis, vyks varžybos ir atrakcionai. Kaip ir visuose ,,Klasikos” renginiuose, neliks užmiršti ir mūsų mažieji. Patikėkite, Jums tikrai nereikės rūpintis savo atžalomis! Tiesa, bus ir naujovių. Sugalvojome naujieną, kurią pavadinome ,,Susitikimas su įdomiais žmonėmis”! Taigi, susitiksime su alaus atributikos kolekcionieriumi Arvydu Vaisiūnu, kuris pristatys kolekciją ,,Senovinė technika alaus atributikoje”. Tuos, kurie domisi istorinės technikos pripažinimo tvarka Lietuvoje, konsultuos rašytojas, istorinės technikos ekspertas Vidas Grigoraitis. Taigi, bus visko, netgi ir diplomų įteikimas bei ,,Geriausio”, ,,Seniausio”, ,,Gražiausio” prizų dalybos.
Po vakarienės, žaidimų ir apdovanojimų ateina laikas koncertui… Ir kokia ,,Klasika” be klasikinės muzikos? ,,Klasikinį” vakarą pradėsime Lietuvių operos Čikagoje solistės Genovaitės Bigenytės bei Lietuvos operos ir baleto teatro solisto Antano Tveragos pasirodymu. Girdėsime duetus iš populiarių operų ir operečių bei lietuvių liaudies dainas. Solistams akompanuos Lietuvos operos ir baleto teatro koncertmeisteris Aleksandras Vizbaras. Koncertą rengiame atsižvelgdami į visų muzikos mylėtojų pageidavimus. Girdėsime ne tik klasikinę muziką, bet ir kultinę Lietuvos roko grupę ,,Poliarizuoti stiklai” . Patikėkite, skambant jų dainoms, tikrai prisiminsime tuos gerus laikus, kai ir merginos buvo gražesnės, ir ,,šnapsas“ gardesnis! O kad nebūtų nuskriausti populiariosios muzikos gerbėjai, paprašėme padainuoti mūsų vakaro vedėją, ,,Klasikos” pagalbininkę Jūratę Garnelienę. Koncertą vainikuos ugnies salvės (gal ir Antano dainos?) ir diskoteka, kuri tęsis iki 1-os valandos nakties.
O rytą… Sekmadienio rytą pradėsime maudynėmis ir gardžiąja “Klasikos” sriuba. Vėliau, senienų turgelis, skraidymas lėktuvais, dalinimasis įspūdžiais bei telefono numeriais ir atsisveikinimas iki kitų renginių…
Nuotraukos:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 859&type=1
http://www.klasika.us/2012/06/istorines ... iruosiant/


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Bir 30 Šeš, 5:59 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Geg 07 Pen, 17:15
Pranešimai: 369
RENGINIO PROGRAMA

Rugpjūčio 4 d. (šeštadienis)

12:00 – 11:45 val.
dalyvių registracija (išankstinės registracijos patvirtinimas) - Biržų Aeroklubo teritorijoje (Veterinarijos 2, Biržai).
13:00 val. palikę savo techniką apsaugos tarnybos priežiūrai, autobusais vykstame į D. Linkevičiaus žemės ūkio technikos muziejų Sodeliškių kaime, 12 km nuo Biržų.
13:30 – 15:00 val. ekskursija po muziejų.
14:00 val. dalyvių vaišės muziejuje (užkandžiai, gira, alus ir linksmybės)
15:00 val. išvykstame link Biržų, pakeliui aplankydami istorines Biržų krašto vietoves.
16:00 val. sugrįžtame atgal į Biržų Aeroklubą.
16:30 val. pasiruošimas paradui, istorinės technikos kolonos formavimas.
16:45 val. istorinės technikos paradas Biržų mieste. Iš Biržų Aeroklubo, Vytauto gatve, senovinės technikos kolona vyksta į Biržų pilies prieigas, prie Nepriklausomybės paminklo, kur vyks paroda.
17:00 – 20:00 val. paroda Nepriklausomybės aikštėje.
18:30 val. pažintinė ekskursija po Biržų tvirtovę ir ,,Sėlos” muziejų (parodos metu).
20:00 val. parodos pabaiga. Vytauto gatve grįžtame į Biržų Aeroklubą.
20:30 val. apsistojame Aeroklubo teritorijoje. Palapinių statymas ir vakarienė.
21:00 val. linksmybės, viktorinos, pokštai, žaidimai, skraidymai lėktuvais. Susitikimai su įdomiais žmonėmis: alaus atributikos kolekcionierius Arvydas Vaisiūnas pristatys kolekciją ,,Senovinė technika alaus atributikoje”. Rašytojas, istorinės technikos ekspertas Vidas Grigoraitis konsultuos istorinės technikos priemonių įteisinimo klausimais.
21:30 val. dalyvio pažymėjimų įteikimas, apdovanojimai ir prizai.
22:00 val. koncertas.
I dalis. Lietuvių liaudies dainas bei duetus iš populiarių operečių atliks Lietuvių operos Čikagoje solistė Genovaitė Bigenytė ir Lietuvos operos ir baleto teatro solistas Antanas Tveraga. Akompanuos Lietuvos operos ir baleto teatro koncertmeisteris Aleksandras Vizbaras.
II dalis. Koncertuos roko grupė ,,Poliarizuoti stiklai”
24:00 val. šventiniai saliutai. Jūratės Garnelienės dainos.
01:00 val. šventinio vakaro pabaiga.

Rugpjūčio 5 d. (sekmadienis)

8:00 val. „Labas rytas”
8:30 val. gardžioji „Klasikos“ sriuba
9:00 val. senienų turgelis
9:30 val. skraidymas lėktuvais

Istorinės technikos paradą, parodą ir mūsų vakaronę filmuos profesionalus operatorius. Bus galimybė užsisakyti šventės DVD.

Registracijos mokestis: transporto priemonės vairuotojui 50 Lt, keleiviams – po 40 Lt. Vaikams iki 10 metų – nemokamai.

Į registracijos mokestį įeina renginio atributika, suvenyrai, muziejų lankymas, kelionės autobusais, vaišės D. Linkevičiaus muziejuje, biržietiškas alus, nealkoholiniai gėrimai, vakarienė, prizai, koncertas, saliutai ir nakvynė palapinėse.
Papildomas mokestis už skraidymą lėktuvais ir apsigyvenimą viešbutyje ar moteliuose.

Šventės programa ir tvarkaraštis bus tikslinami bei papildomi.

Nuorodas į registracijos vietą - Biržų Aeroklubą (Veterinarijos 2, Biržai) rasite čia: https://maps.google.com/maps/ms?msid=209734045698671208560.0004c3f45dd006ea1df3b&msa=0


Paskutinį kartą redagavo egidas 2012 Lie 20 Pen, 0:55. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 06 Pen, 16:31 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Bir 21 Ant, 23:43
Pranešimai: 21
Laba diena, norėjau pasiteirauti, ar būtų galima prie šventės prisijungti vėliau, apie 2 val.? Grįžtame tą dieną iš užsienio, niekaip nespėtume 12 val. registracijai.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 08 Sek, 20:41 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Geg 07 Pen, 17:15
Pranešimai: 369
Gabri rašė:
Laba diena, norėjau pasiteirauti, ar būtų galima prie šventės prisijungti vėliau, apie 2 val.? Grįžtame tą dieną iš užsienio, niekaip nespėtume 12 val. registracijai.

Sveiki,
Jeigu nespėsite atvykti laiku, galėsite prie mūsų prisijungti 16:30, prieš paradą Biržų m. gatvėmis. Jeigu ir šis laikas netinka, prašome skambinti telefonu 8 683 11 054 ir tartis asmeniškai. Nepamirškite užsiregistruoti, nes išankstinė dalyvių registracija jau prasidėjo.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 16 Pir, 8:33 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2010 Lap 30 Ant, 10:59
Pranešimai: 70
Sveiki, ar kas iš Kauno galvoja važiuoti ?


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 20 Pen, 0:50 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Geg 07 Pen, 17:15
Pranešimai: 369
Gautas leidimas renginio metu naudoti istorinę techniką ir istorinį laikmetį atitinkančią simboliką (vėliavas, uniformas, ženklus ir atributiką).


Prikabinti failai:
Biržų policijos komisariato leidimas.pdf [18.08 KiB]
Atsisiųsta 54 kartus(ų)
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 25 Tre, 16:55 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Geg 07 Pen, 17:15
Pranešimai: 369
Kadangi, viena iš istorinės technikos parodos dalių – ekskursija į D. Linkevičiaus muziejų, siūlome apsidairyti ir pasigrožėti muziejumi, dvaru, elnynu bei kaimo turizmo sodyba: http://www.klasika.us/2012/07/isvyka-i- ... s-muzieju/

Dėmesio! Bus galima išsimaudyti kubile ir pasipliuškenti tvenkinyje!


Paskutinį kartą redagavo egidas 2012 Lie 26 Ket, 9:37. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 26 Ket, 0:05 
Atsijungęs
Naujokas
Naujokas

Užsiregistravo: 2012 Bal 29 Sek, 19:42
Pranešimai: 13
Yra 1-2 vietos iš Vilniaus


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 30 Pir, 8:27 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Geg 07 Pen, 17:15
Pranešimai: 369
Priminimas užuomaršoms! Rytoj - paskutinė registracijos diena!


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]   Panašios temos   Autorius   Atsakymai   Peržiūrėta   Paskutinis pranešimas 
Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduodu Penkios senųjų Biržų nuotraukos

forume Skelbimai

eimutistis

1

223

2019 Gru 09 Pir, 10:32

eimutistis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Jubiliejinis klubo “Klasika” leidinys

forume Nuotraukos/video

egidas

0

1361

2018 Gru 11 Ant, 5:06

egidas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Nuotraukų konkursas klubo “Klasika” 2021 m. kalendoriui

forume Nuotraukos/video

egidas

2

1611

2020 Bir 01 Pir, 3:24

egidas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų 2020 m. klubo "Klasika" sieninis kalendorius

forume Nuotraukos/video

egidas

0

1148

2019 Gru 21 Šeš, 6:37

egidas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų "Nesenstanti Klasika 2020" - rugpjūčio 1-2 d., Biržuose

forume Renginiai

egidas

9

3011

2020 Spa 28 Tre, 5:09

egidas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Jūros šventė 2018

forume Renginiai

Kloper

4

1700

2018 Lie 14 Šeš, 16:14

Kloper Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Klaipėda 2019.07.27 10 val. SENI KIBIRAI->JŪROS ŠVENTĖ!!!

forume Renginiai

Kloper

0

2511

2019 Lie 09 Ant, 10:08

Kloper Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Klaipėda 2019.07.27 10 val. SENI KIBIRAI->JŪROS ŠVENTĖ!!!

forume Renginiai

Kloper

0

2434

2019 Lie 23 Ant, 9:49

Kloper Peržiūrėti naujausius pranešimusDabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

1, 2, 3, 4, 5, 6
 Paskutinės sukurtos temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Senas Motociklas '21

TexMax » 2021 Vas 21 Sek, 20:15

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų "Nesenstanti Klasika 2020" - rugpjūčio 1-2 d., Biržuose

egidas » 2020 Bir 19 Pen, 2:43

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Automobilių paroda Gargžduose 2020 08 22

VytautasB » 2020 Lie 31 Pen, 11:19

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Senovinės technikos sąskrydis Estijoje

WANDERER » 2020 Rgp 17 Pir, 15:13

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Drive-It Day '20 Biržuose

TexMax » 2020 Geg 30 Šeš, 16:34

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Senas Motociklas '20

TexMax » 2020 Kov 08 Sek, 13:44

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų The Grand Tour of Historic Vehicles – Estija

egidas » 2020 Vas 18 Ant, 8:08


1, 2, 3, 4, 5, 6
 Paskutinės aktyvios temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Ikškilės turgelis

[ Eiti į: 1 ... 53, 54, 55 ]

forume Renginiai

Paskutinis pranešimas:

2021 Bal 17 Šeš, 17:07

Sergej Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Retromobile muge Kaune

[ Eiti į: 1, 2, 3 ]

forume Renginiai

Paskutinis pranešimas:

2021 Bal 15 Ket, 18:10

Nerijus666 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Senas Motociklas '21

forume Renginiai

Paskutinis pranešimas:

2021 Bal 11 Sek, 22:09

kazimieras Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų "Nesenstanti Klasika 2020" - rugpjūčio 1-2 d., Biržuose

forume Renginiai

Paskutinis pranešimas:

2020 Spa 28 Tre, 5:09

egidas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Automobilių paroda Gargžduose 2020 08 22

forume Renginiai

Paskutinis pranešimas:

2020 Rgp 17 Pir, 15:54

VytautasB Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Senovinės technikos sąskrydis Estijoje

forume Renginiai

Paskutinis pranešimas:

2020 Rgp 17 Pir, 15:13

WANDERER Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Retro motociklų paroda 2014 -- 2020 08 01 (Šilelis)

[ Eiti į: 1 ... 6, 7, 8 ]

forume Renginiai

Paskutinis pranešimas:

2020 Lie 06 Pir, 23:16

ironryga Peržiūrėti naujausius pranešimusĮvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija

Į viršų