Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Ralis "Aplink Lietuvą-2006"

Čia rasite informaciją apie būsimus ar jau įvykusius renginius, susijusius su senovine technika

Moderatorius: Moderatoriai

Vartotojo avataras
Kipshas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2228
Užsiregistravo: 29 Sau 2004, 12:38
Miestas: Kaunas

Ralis "Aplink Lietuvą-2006"

Standartinė Kipshas »

Lietuvos automobilių ralio atviro čempionato IV-as etapas ralis „Aplink Lietuvą – 2006“ Lietuvos Respublikos Prezidento taurei laimėti vyks š.m. rugsėjo mėn. 9-10d.d.

Įdomiau matyt bus čia:
Dalyviai – sportininkai-mėgėjai, sportininkai-veteranai, sportininkai su negalia, visureigių vairuotojai, motociklininkai.

Sportininkai-veteranai
Eil.Nr. I, II vairuotojas Grupė/klasė Automobilis Komanda
1 Algirdas Rymonis; Saulius Praninskas Veteranų GAZ 21
2 Eugenijus Martinėnas; Andrius Čygas Veteranų GAZ 21
3 Sigitas Januška; Jonas Sagatauskas Veteranų GAZ 21

Daugiau info www.lasf.lt
Vartotojo avataras
Ramzis
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1646
Užsiregistravo: 08 Bal 2004, 20:55
Miestas: Kaunas

Standartinė Ramzis »

Šiuos visus automobilius veteranams suteikia Kačerginės žiedas. Rungtis veteranams kažkas apie 550 km, visą kurą jiems apmoka, plius dar sumoka už smulkias išlaidas. Manyčiau visai neblogai. Kitaip tariant - imi svetimą mašiną ir važiuoji. :D

Dėja, tačiau mane registruoti atsisakė :D , o aš net siūliausi su saviške pobedike važiuoti bent simboliškai :wink:

va tada ir galvoji, ar čia rungtis, ar šiaip šou :wink:
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

Ramzis rašė:Šiuos visus automobilius veteranams suteikia Kačerginės žiedas. Rungtis veteranams kažkas apie 550 km, visą kurą jiems apmoka, plius dar sumoka už smulkias išlaidas. Manyčiau visai neblogai. Kitaip tariant - imi svetimą mašiną ir važiuoji. :D

Dėja, tačiau mane registruoti atsisakė :D , o aš net siūliausi su saviške pobedike važiuoti bent simboliškai :wink:

va tada ir galvoji, ar čia rungtis, ar šiaip šou :wink:


na, gi supranti, jeigu suregistruosi visus norincius, gali nutikti taip, kad "svetimi" aplenks "savus". gi tokiu atveju, kas nors gali likti be numatyto prizo ir labai supykti... cia tik siaip teorija, neturiu tai patvirtinanciu ar paneigianciu faktu :-)
Paskutinį kartą redagavo kitoks 06 Rgs 2006, 11:14, redaguota 1 kartą(us).
Vartotojo avataras
laurynas400
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1462
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 14:16
Miestas: Vilnius

Standartinė laurynas400 »

...va tada ir galvoji, ar čia rungtis, ar šiaip šou...

Manau pats ir atsakei į savo klausimą, tai yra didysis sportas su savo niunsais ir užkulisiais kuriuose paprastam mirtingajam nėra ką veikti...

:tiuning:
Mingeriai
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 17 Kov 2006, 18:30

Standartinė Mingeriai »

Kiek man zinoma praitais metais vienam klubui buvo siulyta dalyvauti siame ralyje, bet jis atsisake. Tai dabar ir nekvieciami.
Vartotojo avataras
Ramzis
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1646
Užsiregistravo: 08 Bal 2004, 20:55
Miestas: Kaunas

Standartinė Ramzis »

Na, tiesa pasakius gerb.Mingeri, Jūs esate neteisus

Mano žiniomis praeitais metais buvo siūloma dalyvauti ne klubui, o vienam privačiam asmeniui, susijusiam biznio ryšiais su vienos viešosios įstaigos vadovu.

Beje, siūlymas buvo "tik tarp kitko", t.y. neoficialus, likus keletai dienų iki starto. Beje buvo siūloma važiuoti su nuosavais automobiliais savo sąskaita ir kad būtų sudaryta ne mažiau kaip 3-5 auto, ir ne su "Nemuno žiedo" kaip dabar.

Manau ne čia šuo pakastas, kaip, kad gerai pastebėjo prieš tai diskutuojantys kolegos :)

Su linkėjimais

Ir dar beje, bandžiau prisiregistruoti kaip eilinis LT pilietis - į bendrą sąrašą įrašyti - prašau nėra problemų, susimoki pats 500 Lt ir pirmyn, o va į veteranų - tai sorry :wink:
Vartotojo avataras
Kipshas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2228
Užsiregistravo: 29 Sau 2004, 12:38
Miestas: Kaunas

Standartinė Kipshas »

Šiandien startavo ralis.
Tarp dalyvių buvo ir 4 GAZ-21, bei 2 GAZ-24

Įdomu ar sugebės jos visos įveikti 900 km atstumą, bei dar įdomiau jų vidutinis greitis bei būsimi gedimai ...
Paskutinį kartą redagavo Kipshas 30 Sau 2007, 17:52, redaguota 1 kartą(us).