Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.
Dėkojame už supratingumą.
Viena restauravimo istorija: Willys MB
Moderatoriai: TVR, rcepa, Moderatoriai
Forumo taisyklės
III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.
Plačiau: Visos taisyklės
III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.
Plačiau: Visos taisyklės
Viena restauravimo istorija: Willys MB
1.Ką gerbiamieji matote?
2.Kas yra čia yra ne jo?Kodėl?
3.Ką siūlote daryti, kad būtų taip kaip reikia?
N.B.Aikčiojimų, spėliojimų ir pasakų nereikėtų rašyti...
2.Kas yra čia yra ne jo?Kodėl?
3.Ką siūlote daryti, kad būtų taip kaip reikia?
N.B.Aikčiojimų, spėliojimų ir pasakų nereikėtų rašyti...
Taip Raimi.Raimis rašė:Tai gal ir su rėmu kažkas ne taip, kad kėbulą teko "priauginti"
Pavargus gimtosioms lingėms, vietoj jų dedamos populiariausios kaime.Žinoma - GAZ69.
Tačiau jos yra ilgesnės, todėl privirinami kampuočių gabalai pailginant rėmą.
O išsikišus rėmui už kėbulo galo - nutariama pailginti ir jį.
Rezultatas - važiuoja, bet subjaurotas rėmas ir kėbulas.
