Puslapis 11

Tapkite moderatoriumi ! Reikškite savo nuomonę !

Parašytas: 29 Spa 2013, 20:03
Pozityvus
Sveiki, kaip pastebėjote, forumas auga, bendruomenė plečiasi, atsiranda įvairių nuomonių ir nuogastavimų dėl jo raidos, taisyklių, moderatorių darbo. Kiekvieno vartotojo nuomonė ir pageidavimai yra svarbūs, tačiau labai prašome visų laikytis tvarkos, taisyklių ir pirmiausiai pasižiūrėti į savo daržą, prieš ieškant piktžolių pas kitą. Siekiame, kad kiekvienam būtų lygūs standartai, tačiau pats forumo modelis yra toks, kad vienos vartotojų grupės turi daugiau privilegijų už kitas, tačiau visada išlaikoma pagarba ir atsižvelgiama į kitų ir daugumos nuomonę.

Jeigu manote, kad galite padėti forumui, jeigu jūs čia praleidžiate daug laiko ir jus erzina kai kurie dalykai, kuriuos manote galite pagerinti, lauksiu jūsų privačių žinučių su prisistatymu, pastabomis, pasiulymais, skundais, kritika. Tačiau būkite malonūs, taupykite savo ir kitų laiką: nenaudokite pykčio, puolimo. Dėl kritikos:

Kritika gali būti konstruktyvi — būtina gerovės kūrimui, arba destruktyvi — neleidžianti tobulėti bei žeminanti.

Tikiuosi sulaukti įdomių jūsų minčių, pasiūlymų, pageidavimų, bei susipažinti su naujais žmonėmis, kurie galbūt taps moderatorių komandos dalimi ir dar svariau prisidės prie forumo ir bendruomenės kūrimo, augimo ir vystymosi.

Dėkoju už jūsų supratingumą ir pagalbą.

Re: Tapkite moderatoriumi ! Reikškite savo nuomonę !

Parašytas: 12 Lap 2013, 11:24
Pozityvus
Dėkojame visiems už pastabas ir pasiūlymus. Visiems bus atsakyta, bet aktyvumas galėtų būti ir didesnis. Atsiminkite, kiekviena nuomonė ar idėja, ar pastaba yra svarbi ir veda link tobulumo ir darnesnės bendruomenės bei malonesnio bendravimo visiems.