Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

izh 56-k

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Paulius1994
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 14 Lie 2010, 16:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Paulius1994 »

Šis motociklas tais laikais buvo atveštas iš Rusijos miesto Varkutos, į Mažeikius ir kolkas esu 2-asis šio motociklo sąvininkas :)
Vartotojo avataras
edgariuxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 03 Sau 2008, 14:02
Miestas: panevezys:rozyno raj.-Birzai

Standartinė edgariuxxx »

Gaila kad ne iš manojo krašto, bet sveikinu kad tik antrasis :wink: tais laikais žmonės galėdavo padaryti viską kad gautu tokį... O kelintais metais jei ne paslaptis jūsų pagamintas? :-)
Iz 56- On Air
Vartotojo avataras
Paulius1994
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 14 Lie 2010, 16:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Paulius1994 »

pradžioje rašiau, kad 1961m. o gal galėtumėte įkelti savojo IŽ nuotraukų? :)
Vartotojo avataras
edgariuxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 03 Sau 2008, 14:02
Miestas: panevezys:rozyno raj.-Birzai

Standartinė edgariuxxx »

Prašom 88888)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Iz 56- On Air
Vartotojo avataras
edgariuxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 03 Sau 2008, 14:02
Miestas: panevezys:rozyno raj.-Birzai

Standartinė edgariuxxx »

Manajam trūksta priekinio stiklo motociklui ir lopšiui, ir priekinė blėka uždėta ne jo, dešinės pusės daiktadėžė taipogi neoriginali.
Iz 56- On Air
Vartotojo avataras
Paulius1994
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 14 Lie 2010, 16:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Paulius1994 »

tikrai gražus Ižas.. šiuo metu ieškau galinio originalaus stop žibinto, gal žinote kur galima butu gauti? taipogi kelintų metų jūsiškis..?
abc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 18 Sau 2007, 16:39
Miestas: Ukmergė

Standartinė abc »

edgariuxxx rašė:
Paulius1994 rašė:Vėliau bus daugiau, nes šiuo metu nelabai turiu prieiga prie interneto...


Aišku, lauksiu su nekantrumu :) Žinoma jei butu nesunku, man butu įdomu sužinoti ir šito motociklo atsiradimo istorija pas jus, nes esu girdėjęs, kad šiaurės Lietuvoje, ty. Biržų, Rokiškio kraštuose, senais laikais tik 2 pirmieji tokie IZ motociklai buvo atkeliavę... Į tą "sarašiuką" yra priskirtas ir manasis :wink:
Labai smagu,kai jaunimas trykšta optimizmu(kas labai sveikintina šiais laikais),bet iš tikro šito modelio motociklų tais metais vien Biržuose buvo parduota virš 70 vnt.
Mes,visi maži vaikučiai,norim augti dideli, bet pasenę suvaikėjam,ir vėl tampame ...maži.
Vartotojo avataras
edgariuxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 03 Sau 2008, 14:02
Miestas: panevezys:rozyno raj.-Birzai

Standartinė edgariuxxx »

Na nemažai, tikrai, tenka pripažinti.. :lol: bet man taip Senelis pasakojo, kad jis tada tik 2 tokius yra matęs, ir pirko iš rygos... :) mano tai rašo ant dokumentų 1958m. senolis :wink: Ir aš tai tikrai užsivedęs ant tokių motociklų, jei tik būtų geros salygos, galimybės leistų, tai aš prie jo sėdėčiau nors ir visa laiką :roll:


P.s. Šitos nuotraukos yra jau gana senokos, turiu foto kaip esu jau perdažęs.. bet dar lopšys nepradėtas tvarkyti..
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Iz 56- On Air
abc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 18 Sau 2007, 16:39
Miestas: Ukmergė

Standartinė abc »

Šiai dienai,tikrai šitų motociklų(originaliam stovyje) nėra jau daug išlikę,tai ir linkiu tau edgariuxxx naujų metų proga;saugok,prižiųrėk ir džiaukis juo.O dar brangesniu jį daro tai ,kad tai yra šeimos palikimas.
Mes,visi maži vaikučiai,norim augti dideli, bet pasenę suvaikėjam,ir vėl tampame ...maži.
Vartotojo avataras
edgariuxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 03 Sau 2008, 14:02
Miestas: panevezys:rozyno raj.-Birzai

Standartinė edgariuxxx »

Dėkui, ir jus su Šventėm, mėginsiu ir aš kam nors jį palikti, kad prižiūrėtų ir mėgautūsi, kai ateis laikas... :D
Iz 56- On Air