Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Vaizdas viename kieme

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

dubby
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 14 Bir 2004, 14:07
Miestas: Vilnius

Standartinė dubby »

tai toki P.S. ir reikejo pamineti po nuotraukom.
Gerai, kad bent nepudo lauke, kaip mus yra poouliaru.
egiss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 709
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 12:33
Miestas: Kaunas

Standartinė egiss »

dubby rašė:tai toki P.S. ir reikejo pamineti po nuotraukom.
Gerai, kad bent nepudo lauke, kaip mus yra poouliaru.


Jau metelius "parugo" pries kelione :) geriausios pirmu reisu isvaziavo... gal gausiu foto is vokiecio kur jis ten susistate...
Už parduotus daiktus gauti pinigai bus skiriami kelionei Moskvich'iumi į Nordkapp'ą
Vartotojo avataras
BIGNAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 443
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 14:46

Standartinė BIGNAS »

Tai jau nelabai kas beliko is kolekcijos? Tavo Moskviciukai isvaziavo?
egiss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 709
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 12:33
Miestas: Kaunas

Standartinė egiss »

BIGNAS rašė:Tai jau nelabai kas beliko is kolekcijos? Tavo Moskviciukai isvaziavo?


ne... tik volgos...
Už parduotus daiktus gauti pinigai bus skiriami kelionei Moskvich'iumi į Nordkapp'ą
Vartotojo avataras
Vygandas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 10 Spa 2004, 20:28
Miestas: Panevezys

Standartinė Vygandas »

Raimis rašė:
gazas69 rašė:
negras rašė::P ir as zinau tokia veta kur stovi 3 ar 4 pobedos, volga su buda, pora cupriuku, moskviciai bent 3- net nežinau kokie nes senoki...da tas zmogelis turi matociklu pats viena taisiau su sunum jo. vokiskas tas matociklas su kaleske, vaziuojantis. [netinkamas žodis] tas zmogelis randasi 16kilometru nuo Panevezio i Pasvalio puse. :rukau:


Ir bazuojasi prie via baltikos kelio?

Tikriausiai tas pats, aš irgi mačiau, kai užpernai važiavau į sąskrydį Latvijoje.


buvau as pas ta zmogu sustojas pakalbet, sake: "kas mano kieme, tas mano, apie pardavima net nekalbu :!: ".
daug zmogus uzsisvajojo, tik nelabai tikiu, kad savo tikslus kada igyvendins. tiesa pasakius ten nei vienos masinos normalios nera, tik supuve lauzai :evil:
Vartotojo avataras
BIGNAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 443
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 14:46

Standartinė BIGNAS »

egiss rašė:
BIGNAS rašė:Tai jau nelabai kas beliko is kolekcijos? Tavo Moskviciukai isvaziavo?


ne... tik volgos...

O juos ves, ar pasiliks?
Vartotojo avataras
Djorge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 10 Rgs 2004, 11:56
Miestas: Šiauliai

Standartinė Djorge »

Vygandas rašė:
Raimis rašė:
gazas69 rašė:
negras rašė::P ir as zinau tokia veta kur stovi 3 ar 4 pobedos, volga su buda, pora cupriuku, moskviciai bent 3- net nežinau kokie nes senoki...da tas zmogelis turi matociklu pats viena taisiau su sunum jo. vokiskas tas matociklas su kaleske, vaziuojantis. [netinkamas žodis] tas zmogelis randasi 16kilometru nuo Panevezio i Pasvalio puse. :rukau:


Ir bazuojasi prie via baltikos kelio?

Tikriausiai tas pats, aš irgi mačiau, kai užpernai važiavau į sąskrydį Latvijoje.


buvau as pas ta zmogu sustojas pakalbet, sake: "kas mano kieme, tas mano, apie pardavima net nekalbu :!: ".
daug zmogus uzsisvajojo, tik nelabai tikiu, kad savo tikslus kada igyvendins. tiesa pasakius ten nei vienos masinos normalios nera, tik supuve lauzai :evil:

Jo ten zmogus idomus ant Via baltikos kur gyvena, toks snekus, bet nieko nepardavineja, tik sako, as tau galiu surasti, jis man KAG'o jau puse metu ieško :wink:
Vartotojo avataras
Paulius43
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1354
Užsiregistravo: 20 Geg 2004, 09:16
Miestas: neKaunas

Standartinė Paulius43 »

zinau kur yra vienas Kagas, bet vis neprisiruosiu nuvaziuot apziuret (reikia su vienu zmogum vaziuoti, kuris zino tikslia buvimo vieta)... Gal po nauju prisiruosiu koki savaitgali, gal suzinosiu, ar parduoda. :)
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Jei kam įdomu KAGas, tai yra Alytuje. Geros būklės, kaina 4000 Lt.
Vartotojo avataras
Paulius43
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1354
Užsiregistravo: 20 Geg 2004, 09:16
Miestas: neKaunas

Standartinė Paulius43 »

Raimis rašė:Jei kam įdomu KAGas, tai yra Alytuje. Geros būklės, kaina 4000 Lt.


Gal turi foto? Butu labai idomu! Galima ir i PM :)