Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Labai maza JAV oldtimeriu aikstele

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Vartotojo avataras
ryce
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 571
Užsiregistravo: 06 Kov 2005, 15:17
Miestas: Kaunas

Standartinė ryce »

Negaliu pasakyti, gal ir turi, bet geriausiai jiems yra manau paskambinti, jie tikriausiai nelabai rastingi, o siaip kam tau donoras ten maciau jau remontuotas - pabreziu ne restauruotas bet remontuotas berods stovi. Gerai paskaiciuok ar tau tikrai apsimoka taviski prikelinet... :roll:
Vartotojo avataras
Jstas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 260
Užsiregistravo: 21 Lap 2005, 14:50
Miestas: Kaunas

Standartinė Jstas »

Ryti, ar planuoji ka nors isigyti?
Vartotojo avataras
ryce
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 571
Užsiregistravo: 06 Kov 2005, 15:17
Miestas: Kaunas

Standartinė ryce »

Jstas rašė:Ryti, ar planuoji ka nors isigyti?

Butinai, jeigu kokia 20% nusideresiu, bet labai sunku apsispresti is tokios gausybes ka rinktis. Ar prieskarini modeli ar 1945-1960? Kitu metu nebent "Shelby GT500" - zveris, ir siaip idomiausias mano nuomone muscle car modelis... :roll:
Vartotojo avataras
Jstas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 260
Užsiregistravo: 21 Lap 2005, 14:50
Miestas: Kaunas

Standartinė Jstas »

ryce rašė:
Jstas rašė:Ryti, ar planuoji ka nors isigyti?

Butinai, jeigu kokia 20% nusideresiu, bet labai sunku apsispresti is tokios gausybes ka rinktis. Ar prieskarini modeli ar 1945-1960? Kitu metu nebent "Shelby GT500" - zveris, ir siaip idomiausias mano nuomone muscle car modelis... :roll:

O sovietai jau nebelygis, ar cia siaip technikos paivairinimui? :wink:
Vartotojo avataras
ryce
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 571
Užsiregistravo: 06 Kov 2005, 15:17
Miestas: Kaunas

Standartinė ryce »

Jstas rašė:
ryce rašė:
Jstas rašė:Ryti, ar planuoji ka nors isigyti?

Butinai, jeigu kokia 20% nusideresiu, bet labai sunku apsispresti is tokios gausybes ka rinktis. Ar prieskarini modeli ar 1945-1960? Kitu metu nebent "Shelby GT500" - zveris, ir siaip idomiausias mano nuomone muscle car modelis... :roll:

O sovietai jau nebelygis, ar cia siaip technikos paivairinimui? :wink:

As automobiliu neskirstau i geresnius ar blogesnius. Tiesiog vertini ir tai kas tau patinka ir ka gali isigyti uz paskirta oldtimeriui pinigu suma. O sovietu auto man visada bus sentimentai, ir juos pirkau - kaip rusai pasakytu "dlia duszy" Amerikoniskos auto butu grynai is isskaiciavimo. Turiu is antros puses leidima "paskutiniam" auto... :D :roll: Tai ir norisi ji tinkamai isnaudoti. Gal ka nors musu veteranai cia galetu man patarti, buciau labai dekingas :meldziuosi:
eledas
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 20 Lap 2006, 15:21

Standartinė eledas »

Koks to zveriuko pavadinimas, kuris yra 1 psl., 12 nuo apacios, raudonas? Gal ir kaina yra? O gal kas nors truputi placiau gali papasakot apie ji? Afigenas jis man.. :meldziuosi:
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

As aisku atiduodu balsa uz American Muscle Car. :D
Vartotojo avataras
Pofka1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1207
Užsiregistravo: 21 Sau 2006, 18:18
Miestas: Kaunas

Standartinė Pofka1 »

Patarti čia būtų sunku, kadangi visi turi savo skonį.
Aš teikiu pirmenybę 1950 - 1970 "laivams" su V8 ir nemažesniu kaip 5 metrų ilgio kėbulu, bet tokių jau yra lietuvoje nemažai tad siūlau paieškot kažko įdomesnio. Kaimynas visai nesenai, iš USA parsiplukdė 1948 Chevrolet Pick-up. Atrodo tikrai įspūdingai, mat tokių Lietuvoje neteko matyti.
Gaz 21 US Export 1966 Pofka 8 61387227
Tarpininkavimo paslaugos. Kaunas
Vartotojo avataras
ledas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 06 Bir 2006, 10:44
Miestas: Vilnius

Standartinė ledas »

III-čioje nuotraukoje matosi kad spidometras ir vairas kaip GAZ 24 pirmos laidos :?:
Vartotojo avataras
WANDERER
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4225
Užsiregistravo: 31 Geg 2004, 20:39

Standartinė WANDERER »

Pofka1 rašė:Patarti čia būtų sunku, kadangi visi turi savo skonį.
Aš teikiu pirmenybę 1950 - 1970 "laivams" su V8 ir nemažesniu kaip 5 metrų ilgio kėbulu, bet tokių jau yra lietuvoje nemažai tad siūlau paieškot kažko įdomesnio. Kaimynas visai nesenai, iš USA parsiplukdė 1948 Chevrolet Pick-up. Atrodo tikrai įspūdingai, mat tokių Lietuvoje neteko matyti.

Tai gal neuzilgo pamatysime?