Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Anglai nusipirko GAZ-69A is LT

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: Shumeras, TVR, Moderatoriai

Skelbti atsakymą
egiss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 709
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 12:33
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Anglai nusipirko GAZ-69A is LT

Standartinė egiss »

Radau internete nuoraukas kaip amglai parsiveza GAZ-69 is LT
Prikabinti failai
chris03.jpg
chris03.jpg (0 Baitai) Peržiūrėta 1246 karus(ų)
Už parduotus daiktus gauti pinigai bus skiriami kelionei Moskvich'iumi į Nordkapp'ą
Marrijuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: 22 Lap 2004, 17:59
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Marrijuss »

:lol: o daugiau nuotrauku nera? gal linka mesteltum.
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė kitoks »

Marrijuss rašė::lol: o daugiau nuotrauku nera? gal linka mesteltum.


yra, bet nieko labai idomaus. istorija keista su situo auto - tai ji parduoda, tai bando remotuoti... masiniuka zmogus parsitempe pats, sia vasara. anglai sako - pigiai isigijo, bet as ji uzjauciu, toki kelia tempti...
Marrijuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: 22 Lap 2004, 17:59
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Marrijuss »

kitoks rašė:

yra, bet nieko labai idomaus. istorija keista su situo auto - tai ji parduoda, tai bando remotuoti... masiniuka zmogus parsitempe pats, sia vasara. anglai sako - pigiai isigijo, bet as ji uzjauciu, toki kelia tempti...


Tai jau tikrai nelinksma tiek kelio tempti. Ir netrumpo vilkmo troso matyt reikejo del saugumo. Gal jau geriau butu ant priekabos pasikrove.
Vartotojo avataras
Andrius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 740
Užsiregistravo: 30 Kov 2004, 16:16
Miestas: Kėdainiai
Susisiekti:

Standartinė Andrius »

Marrijuss rašė:
kitoks rašė:

yra, bet nieko labai idomaus. istorija keista su situo auto - tai ji parduoda, tai bando remotuoti... masiniuka zmogus parsitempe pats, sia vasara. anglai sako - pigiai isigijo, bet as ji uzjauciu, toki kelia tempti...


Tai jau tikrai nelinksma tiek kelio tempti. Ir netrumpo vilkmo troso matyt reikejo del saugumo. Gal jau geriau butu ant priekabos pasikrove.

Cia yra traukta ne su trosu.Yra toks standus vilkimo budas,kitaip vadinama "trisake sakute"kuri nereikalauja papildomo zmogaus sedint tame automobilije kuri velka.Principas toks,lyg trauktum priekaba.
Vartotojo avataras
Raims
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 338
Užsiregistravo: 09 Sau 2005, 17:46
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Raims »

Teisingai, aš pats iš kampainio susivirinęs tokį "trikampį" pervežinėjau savo 69 - traukti trosu negalėjau, nes buvau nuėmęs kėbulą - vežiau tik rėmą su varikliu (iš šono turėjo įdomiai atrodyti...).
Prikabinti failai
1014_121955X.jpg
1014_121955X.jpg (0 Baitai) Peržiūrėta 1180 karus(ų)
1014_123950X.jpg
1014_123950X.jpg (0 Baitai) Peržiūrėta 1181 karus(ų)
Vartotojo avataras
Vygandas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 10 Spa 2004, 20:28
Miestas: Panevezys

Standartinė Vygandas »

Raims rašė:Teisingai, aš pats iš kampainio susivirinęs tokį "trikampį" pervežinėjau savo 69 - traukti trosu negalėjau, nes buvau nuėmęs kėbulą - vežiau tik rėmą su varikliu (iš šono turėjo įdomiai atrodyti...).

ne tikrai idomiai atrode :DDDD :DDDD :DDDD
egisxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 01 Sau 2005, 06:44

kaip anglai gaz 69 vilko

Standartinė egisxxx »

Labai patogu vilkti sau tokiu remu.Kai kuriose salyse tai labai paplite.Tik man idomu kaip Vokietijoje jiems sekesi magistralese
Vartotojo avataras
Djorge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 10 Rgs 2004, 11:56
Miestas: Šiauliai

Standartinė Djorge »

nu velnias,,,,;-)))) pastebiu negera tendencija :shock: beveik visi Gaz 69 , kaip ir dauguma oldtimeriu sitame forume papuosti Siauliu umeriais su raide S viduryje ;-)))
Vartotojo avataras
Raims
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 338
Užsiregistravo: 09 Sau 2005, 17:46
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Raims »

Djorge rašė:nu velnias,,,,;-)))) pastebiu negera tendencija :shock: beveik visi Gaz 69 , kaip ir dauguma oldtimeriu sitame forume papuosti Siauliu umeriais su raide S viduryje ;-)))


Na, vasaros pabaigoje turėtų išriedėti bent vienas su raide V viduryje, jei nepakeisiu numerių (gale juk reiktų kvadratinio, o mano - pailgas...). :dzipas:
Skelbti atsakymą