Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Dėl chromavimo

Moderatoriai: marjaxxx, Moderatoriai

Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

dalius-nsu rašė:
AGspecial rašė:o kaip geriausia jį lydyti? ir kur būna pirkti? :-)

Sidabro lydmetalio yra pirkti medtechnikos parduotuvėse,na šį lydmetalį be dantų technikų dar naudoja ir juvelyrai. Jis labiau tinkamas užlieti tik smulkias skylutes ar duobutes.Po išpoliravimo lydmetalio atspalvis lieka šiel tiek į gelsvumą.Lydomas benzino garų ir reguliuojamo oro srauto pagalba,galima ir dujiniu degikliu,tik svarbu ,kad antgalio liepsna būtų plona. Kaip fliusas naudojami Borakso (boro milteliai). Tik lituojant yra tam tikrų niuansų... 88888) Šiaip labiau tinkamas lituoti nerūdyjantį plieną.


visiškai teisingai
Vartotojo avataras
spoileriz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 12 Kov 2006, 13:48
Miestas: Jurgenburg

Standartinė spoileriz »

Taigi, klausiau nikeliavimo kainų galvantoj ir elonikoje. Pakolkas atsakė tik Galvanta. Klausiau, kiek kainuotų nuchromuot jawos galinį lanką, jeigu jis būtų nupoliruotas. Buvau apskaičiavęs paviršiaus plotą, ir man atsakė, jog "padengimo kaina: 1 vnt. 24,48 Lt+PVM" taigi, abiejų lankelių nikeliavimas ~60 Lt, įdomu, kokios chromavimo kainos, tikiuosi rytoj atrašys.
http://www.oldtimers.lt/viewtopic.php?t=635
Ennio
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: 02 Rgs 2008, 12:41

Standartinė Ennio »

Užšokit į bet kurią parduotuvę, prekiaujančia santechnika ir paklauskit kieto lydmetalio. paklaus, kiek procentų sidabro. Būna labai įvairiai: nuo 3 iki 88 procentų. Dirbau su šaldymo įranga. Vadinamus "sidabrinius elektrodus" naudojome būtent nerūdyjančio plieno šilumokaičiams prie bendros sistemos prijungt. Yra ir iškart padengti fliusu. Liejami kaitinant dujiniu (suskystintų arba acetileno)-deguoniniu degikliu. Bet kaina tikrai nemaža.
Vartotojo avataras
savas1990
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 08 Spa 2006, 15:26
Miestas: Marijampole

Standartinė savas1990 »

Jeigu kam reikia sidabro lydmetalio, rasykit man i pm.
Diametras 1mm, yra 40gramu
864399792
Vartotojo avataras
spoileriz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 12 Kov 2006, 13:48
Miestas: Jurgenburg

Standartinė spoileriz »

[quote="spoileriz"]Taigi, klausiau nikeliavimo kainų galvantoj ir elonikoje. Pakolkas atsakė tik Galvanta. Klausiau, kiek kainuotų nuchromuot jawos galinį lanką, jeigu jis būtų nupoliruotas. Buvau apskaičiavęs paviršiaus plotą, ir man atsakė, jog "padengimo kaina: 1 vnt. 24,48 Lt+PVM" taigi, abiejų lankelių nikeliavimas ~60 Lt, įdomu, kokios chromavimo kainos, tikiuosi rytoj atrašys.



Galvanta kaip supratau nedengia atskirai chromu, tik pirma nikeliuoja, po to chromuoja. Kaina 30 Lt be pvm.
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Ennio rašė:Užšokit į bet kurią parduotuvę, prekiaujančia santechnika ir paklauskit kieto lydmetalio. paklaus, kiek procentų sidabro. Būna labai įvairiai: nuo 3 iki 88 procentų. Dirbau su šaldymo įranga. Vadinamus "sidabrinius elektrodus" naudojome būtent nerūdyjančio plieno šilumokaičiams prie bendros sistemos prijungt. Yra ir iškart padengti fliusu. Liejami kaitinant dujiniu (suskystintų arba acetileno)-deguoniniu degikliu. Bet kaina tikrai nemaža.

Dėkoju, Ennio, už svarią informaciją. Galvoju, kad taip mes "sulipdysim" visą paruošimo chromavimui informaciją. Dar norėčiau paklausti, ar lituojant kietuoju lydmetaliu fliusas naudojamas sausas (Borakso milteliai) ar būna ir pastos pavidale?
Prisegu nuotrauką. Ant šio restauruojamo Aston Martino bamperis akivaizdžiai matosi užlietas lydmetaliu. Dėl apšvietimo įpatumo pats bamperis atrodo geltonas, bet natūroje jis buvo baltas. Nuotrauka užfiksuota Esene, parodoje.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
XJ6
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 11 Lie 2008, 23:27
Miestas: Alytus

Standartinė XJ6 »

jei abu tie tavo lankai ~80Lt. tai gan normaliai.
Jaguar XJ 6 4.2L 78m. 2s.
Jaguar XJ 6 4.2L 82m. 3s.
Jaguar XJ 6 4.2L 85m. 3s.
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

XJ6 rašė:jei abu tie tavo lankai ~80Lt. tai gan normaliai.

O aš sakyčiau, kad brangu. Taigi ten ne priekiniai lankai, o galinės rankenėlės- mažiukai lankeliai.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
spoileriz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 12 Kov 2006, 13:48
Miestas: Jurgenburg

Standartinė spoileriz »

Taip, būtent, aš dar skaičiavau, kad ten yra ant vieno lankelio 0,022 m2 ploto. Ir sakau, su sąlyga, jeigu pats nupoliruoju, taigi tai ir sudaro didžiąją kainą.
Vartotojo avataras
mariussta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1609
Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
Miestas: Kaunas

Standartinė mariussta »

Noriu truputį atgaivinti šią temą,manau ir kolegoms bus įdomu. Taigi,ieškodamas chromavimo paslaugas atliekančių firmų,radau vieną telefono numerį Kaune,paskambinus vyrukas patikino,kad gali paruošti ir nuchromuoti bamperius.Ir kainą pažadėjo tikrai proto (ne Galvantos) ribose. Sutarėme susitikti kitą savaitę,kai tik bus naujienų informuosiu visus.
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius