Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Dėl chromavimo

Moderatoriai: marjaxxx, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Jaroslav
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 399
Užsiregistravo: 31 Spa 2007, 12:24

Standartinė Jaroslav »

su chromavimu problema,pats su situo susiduriau.Gerai chromuoja santariskese Elonika,bet ten tik smulkesnes detales, ir reikia paciam paruosti,bet jei detales nedideles ir paprastos formos tai galima paciam.Jie bamperiu negali ikisti i vonia, nebent dalimis.Dar Galvanta daro,bet ta kaina........

vienas lenkas pasiule sita firma :

www.motochrom.pl , po poros menesiu ten turbut vaziuosiu, paziuresiu kas prie ko.
Vartotojo avataras
XJ6
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 11 Lie 2008, 23:27
Miestas: Alytus

Standartinė XJ6 »

Lauksiu ziniu, o man reikia perchromuot labai daug detaliu, dvi is ju didziausios tai buferiai
Jaguar XJ 6 4.2L 78m. 2s.
Jaguar XJ 6 4.2L 82m. 3s.
Jaguar XJ 6 4.2L 85m. 3s.
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

spoileriz rašė:Suprantu, bet kur gaut tų vilnonių diskų ??? Maniškis jau į pabaigą, nes jau prastryniau iki medžio :S

Naudok veltinį - taip pat gerai poliruoja. "Žaliojo akmens", žinoma, taip pat reikia.
Dėl "Galvantos". Šita firma neįvykdo to, ką deklaruoja :( . Suprantu, kad padengimo kokybė visiškai priklauso nuo paruošimo, poliravimo išbaigtumo. Kaip žinote, buvau nuvežęs "Jaguaro" buferius ir ratų apdailas. Buvo sutarta, kad pasiimsiu gatavą produktą. Man jie išaiškino, kad bus atliktas senos dangos nuėmimas, variavimas, šlifavimas, poliravimas, nikeliavimas ir galiausiai chromavimas. Tikėjausi puikaus rezultato, bet deja... Esu stipriai nusivylęs. Dabar galvoju, kad greičiausiai teks patirti patį didžiausią nuostolį mano gyvenime apskritai.
Vartotojo avataras
mariussta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1609
Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
Miestas: Kaunas

Standartinė mariussta »

Užjaučiu kolegą'black', manęs taip pat laukia chromavimas,nes bamperiai padengti rūdimis. Neatmetu ir kito būdo,-nupirkti sveikus bamperius.
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

gal kas nors domėjotės Elonikoje dėl auto dalių chromavimo?
http://www.elonika.lt/index.php?id=140
Vartotojo avataras
laurynas400
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1462
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 14:16
Miestas: Vilnius

Standartinė laurynas400 »

Taip domėjomės ir net kolegos darė (chromavo), kokybė: sunku pasakyt, nes chromas jei jis blogas išlenda tik po kelių ar dar kelių metų, nešneku apie galvantos darbus kurie neretai ir po metų jau lupasi. Taigi, galima daryti išvadą, jog elonika daro neblogai, bet yra vienas bet, kad elonika nenuima seno chromo, nikelį nuima, varį nuima, o chromo ne. Taigi pagrindinė tragedija kol kas ant Lietuvos yra seno chromo nuėmimas, nes jį atlieka galvanta kuri to nedaro jei pas juos nepasiruošinėji ir nesichromuoji. O šiaip reiktų paskambinti vėl nes maža ką gal jau ir nuiminėja chromą tada visi keliai veda į eloniką... :D :D
Vartotojo avataras
XJ6
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 11 Lie 2008, 23:27
Miestas: Alytus

Standartinė XJ6 »

o kokios kainos uz m2?
Jaguar XJ 6 4.2L 78m. 2s.
Jaguar XJ 6 4.2L 82m. 3s.
Jaguar XJ 6 4.2L 85m. 3s.
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Berods balandžio mėnesį buvau Esene, kur vyko senovinių automobilių paroda (už kelionę be galo dėkingas esu kolegai Oldgytis) ir užfiksavau va tokią nuorodą. Po šiuo plakatu stovėjęs vaikinas turėjo pasidėjęs įvairių detalių pavyzdžių iš aliuminio, kurias jų kompanija atliejo. Taip pat jis teigė, kad pas juos galima aliuminio chromavimo paslauga. Taigi, gal ką ir sudominsiu :wink: . Bent jau kainas būtų įdomu sužinoti.
O Galvantą pamirškite - beveik esu įsitikinęs, kad jie senos dangos nenuiminėja, o gal paprasčiausiai neturi kaip. Ant detalių matosi dryžiai, būdingi kampinio šlifuoklio pėdsakui. Ant galinio buferio, per patį vidurį, iššokusi pupos dydžio pūslė (šiaip pūslių yra ir ant kitų detalių). Abu buferiai akyti - neužpildytas korozijos pėdsakas. Iš vidaus chromas atsišerpetojęs - visiškai aišku, kad sena danga nenuimta... Vienu žodžiu... Nesigailėkite manęs, tačiau turėkite omeny.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
AGspecial
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1160
Užsiregistravo: 14 Bal 2006, 18:51
Miestas: Lazdijai/Vilnius

Standartinė AGspecial »

dėl Elonikos. problema ta, kad jie neturi didelių vonių ir buferio ten tikrai nenuchromuos. chromo taip pat nenuiminėja. tačiau jie ir cinkuoja (vaivorykštiniu ir baltu atspalviu)
Vartotojo avataras
LaurynasC
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1104
Užsiregistravo: 20 Spa 2004, 11:11
Miestas: Vilnius

Standartinė LaurynasC »

Aš drįstu teigti, kad Galvanta vistik nuiminėja seną chromą. Nes mano Buick'o priekinės iltys kaip tik buvo ten nuėsdintos. Šiaip, jei nepavyksta susitarti su Margarita Galvantoje, iš bėdos galima važiuoti pas vyrukus į Kauno g. Oficialiai jie daro viską nuo pradžių iki galo (nuėsdina, užtaiso, poliruoja ir galų gale dengia toje pačioje Galvantoje). Tačiau tai tikrai ne panacėja, nes vaikinai turi problemų su velnio lašais :geriu:
Buick Special 1954
Chrysler Imperial 1960
Lincoln Continental Convertible 1966
http://www.retrorent.lt
Klasikinių ir retro automobilių nuoma.