Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

TawaS

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
profas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 14 Spa 2004, 16:41
Miestas: Visaginas

mocas

Standartinė profas »

Man regis kad motociklo bakas yra M-72 arba irbito , sprendžiu pagal šoninių gumų formą .Pataisykit jeigu klystu .
Vartotojo avataras
TawaS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 375
Užsiregistravo: 29 Spa 2004, 16:05
Miestas: Siauliai

Standartinė TawaS »

Gali buti, reikes paklausti to zmogaus is kurio gavau si motocikla istorijos, nes as pats sveisdamas baka pastebejau kad jis buvo sviesiai zalias kazkada, ir biski lyg ir virintas jis buvo tas bakas, reikes pas ta zmogu dar paieskoti daugiau motociklo ivairiu daliu 8) lygtais buvau mates kazkoki baka ar tai nuo motorinio dviracio ar nuo ko nesupratau 8)
www.motociklai.com <- sovietomanai
Vartotojo avataras
Tevukas
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 30 Bal 2005, 21:26

Standartinė Tevukas »

Savas, bet per daug reklamuoja motociklai.com tinklapi. Reklama kiekviename forume :evil:
Vartotojo avataras
TawaS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 375
Užsiregistravo: 29 Spa 2004, 16:05
Miestas: Siauliai

Standartinė TawaS »

Tevukas rašė:Savas, bet per daug reklamuoja motociklai.com tinklapi. Reklama kiekviename forume :evil:


nereklamuoju, tiesiog darau taip kaip man nutiko, buna tokiu motociklu gerbeju, juos kituose forumuose kur susirenka su gerais moto kas nors paklausia butent apie tokius moto juos ispizdavoja ir t.t. :) tai va, yra daug zmoniu kurie turi tokius moto ir jos nezinot :) tai tures proga suzinoti :) kaip ash pakliuvau i sy foruma visa atsitiktinai :)
www.motociklai.com <- sovietomanai
Vartotojo avataras
TawaS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 375
Užsiregistravo: 29 Spa 2004, 16:05
Miestas: Siauliai

Standartinė TawaS »

Naujausia mano izh jupiter 5 foto :) biskutis "tiuning'o" :) bet visos orginalios detales yra issaugotos :roll:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
www.motociklai.com <- sovietomanai
Vartotojo avataras
strix
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 19 Geg 2005, 17:48

Standartinė strix »

grazu paziureti! :)
gydysim ar tegu gyvena?
SD21
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 23 Rgs 2004, 19:12
Miestas: Vilnius

Standartinė SD21 »

::) gražus ižas. Man tai dar nikeliuotų apsauginių lankų trūksta. Bet šiaip ižas gražus. ::)Mano nuomone ižams labai tinka tie lieti ratlankiai. Iš arti labai gražiai atrodo. Žodžiu, gražus ižas.
Vartotojo avataras
TawaS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 375
Užsiregistravo: 29 Spa 2004, 16:05
Miestas: Siauliai

Standartinė TawaS »

Jo man reikia nikeliuotu lanku, bei sparnu, ir dar siokiu tokiu smulkmenu :) nes dabar be spidometro vazineju :roll: tipo truksta dantratukuko. Beje gal zinot kokios kainos lanku ? pagal uzsakyma ar kaip, gal reikes kazka daryti
www.motociklai.com <- sovietomanai
SD21
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 23 Rgs 2004, 19:12
Miestas: Vilnius

Standartinė SD21 »

::) ... Mano ižui lankus nikeliuotus už 50Lt išlankstė, bet tai buvo prieš pora metų, be to juos dariau kaime, kaimo kainomis ::) ... O dėl spidometro, pas mane pamenu jis irgi buvo sugedęs, nes rate esanti geležinė detalė, kuri suka spidometro troselį, buvo susidevėjusi. Tai tą detalę užsakinejau ir pirkau už 70Lt ::) ... Tai va...
Vartotojo avataras
TawaS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 375
Užsiregistravo: 29 Spa 2004, 16:05
Miestas: Siauliai

Standartinė TawaS »

StorasDievas rašė:::) ... Mano ižui lankus nikeliuotus už 50Lt išlankstė, bet tai buvo prieš pora metų, be to juos dariau kaime, kaimo kainomis ::) ... O dėl spidometro, pas mane pamenu jis irgi buvo sugedęs, nes rate esanti geležinė detalė, kuri suka spidometro troselį, buvo susidevėjusi. Tai tą detalę užsakinejau ir pirkau už 70Lt ::) ... Tai va...


joo, man ta pati detale [netinkamas zodis] :evil: nu reikes kazka galvoti, vienas lygtais turi sake, nu ziuresiu, p.s. kur uzsakinejai ?
www.motociklai.com <- sovietomanai