Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Opelis

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Vartotojo avataras
Opelis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 24 Vas 2007, 21:07
Miestas: Kaunas

Opelis

Standartinė Opelis »

Sveiki visi senų automobilių mylėtojai, visai neseniai atradau jūsų puslapį, pats seno automobilio kol kas neturiu, bet ateityje jeigu leis aplinkybės butinai įsigysiu.

Šiaip dar domiuosi pačiais autmobiliais, auto modeliukų kolekcionavimu ir panašiais dalykais, esu Kaunietis man 20 metų, autmobiliai mano gyvenime reiškia labai daug, džiugum kad Lietuvoje atsiranda tokių puslapių kuriuose galima diskutuoti apie mano manymu tikrai dėmesio vertus automoblius, tegu jie ir nekomfortiški, neturintys elektronikos ir pan, tačiau jie turi sielą ir savotišką žavesį. Štai mano automobiliukas

Ir aš
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Ramzis
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1646
Užsiregistravo: 08 Bal 2004, 20:55
Miestas: Kaunas

Standartinė Ramzis »

Sveikas atvykęs.

Gero skaitymosi ir žinių pasisėmimo forume :wink: :wink: :wink:
Vartotojo avataras
titanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: 02 Geg 2006, 15:32
Miestas: Utena - Vilnius

Standartinė titanas »

Gal klausimas nesusijęs su oltrimer'iais, bet koks ten pas tave modelis idėtoj nuotraukoj. Pagal mane Opel Corsa, bet kiek per ilgas kėbulas.
Labai idomu būtų sužinoti :wink:
Vartotojo avataras
Opelis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 24 Vas 2007, 21:07
Miestas: Kaunas

Standartinė Opelis »

titanas rašė:Gal klausimas nesusijęs su oltrimer'iais, bet koks ten pas tave modelis idėtoj nuotraukoj. Pagal mane Opel Corsa, bet kiek per ilgas kėbulas.
Labai idomu būtų sužinoti :wink:


Taip tu visiškai esi teisus tai Opel Corsa, tačiau ne hečbekas kaip įprasta matyti Lietuvos gatvėmis važinėjančius, o universalas, na aš taip pat pirmą kart matau Opel Corsą universalą, na Kaune išskyrus aišku mano, dar neteko sutikti, na gal kitam mieste ir važinėja, bet dar neteko matyti.
Vartotojo avataras
titanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: 02 Geg 2006, 15:32
Miestas: Utena - Vilnius

Standartinė titanas »

Opelis rašė:
titanas rašė:Gal klausimas nesusijęs su oltrimer'iais, bet koks ten pas tave modelis idėtoj nuotraukoj. Pagal mane Opel Corsa, bet kiek per ilgas kėbulas.
Labai idomu būtų sužinoti :wink:


Taip tu visiškai esi teisus tai Opel Corsa, tačiau ne hečbekas kaip įprasta matyti Lietuvos gatvėmis važinėjančius, o universalas, na aš taip pat pirmą kart matau Opel Corsą universalą, na Kaune išskyrus aišku mano, dar neteko sutikti, na gal kitam mieste ir važinėja, bet dar neteko matyti.


Na tada tikrai retas variantas, man taip pat niekur tokio mašiniuko neteko matyti :roll:
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

Sveikas prisijunges, Opeli. Reta Corsa tavo. Kokie oldtimeriai tau patinka, ka planuoji ateityje isigyti?
Vartotojo avataras
Opelis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 24 Vas 2007, 21:07
Miestas: Kaunas

Standartinė Opelis »

pulpitas rašė:Sveikas prisijunges, Opeli. Reta Corsa tavo. Kokie oldtimeriai tau patinka, ka planuoji ateityje isigyti?


Ateityje norėčiau kokį nors retą Opel modelį įsigyti, būtų įdomu tarkim, kad ir turėti kokį Opel Admiral ar pan, bet tai tik tolima svajonė.
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

Sveikas atvykes, maloniu diskusiju forume.
stasiux
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 17 Sau 2007, 00:57
Miestas: Panevėžys

Standartinė stasiux »

Sveikas prisijungęs :hello: malonu, kad Opel gerbėjų daugėja.Tavo noras įsigyti klasikinį Opel :puiku: linkiu, kad jis išsipildytų :!:
OPEL MONZA 1981m.
AWD
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: 22 Rgp 2005, 14:20

Standartinė AWD »

titanas rašė:
Opelis rašė:
titanas rašė:Gal klausimas nesusijęs su oltrimer'iais, bet koks ten pas tave modelis idėtoj nuotraukoj. Pagal mane Opel Corsa, bet kiek per ilgas kėbulas.
Labai idomu būtų sužinoti :wink:


Taip tu visiškai esi teisus tai Opel Corsa, tačiau ne hečbekas kaip įprasta matyti Lietuvos gatvėmis važinėjančius, o universalas, na aš taip pat pirmą kart matau Opel Corsą universalą, na Kaune išskyrus aišku mano, dar neteko sutikti, na gal kitam mieste ir važinėja, bet dar neteko matyti.


Na tada tikrai retas variantas, man taip pat niekur tokio mašiniuko neteko matyti :roll:

Taigi čia tikriausiai automobilis "Made in Brasil" - tik ten "Corsa" nuo 1997 metų kaip universaliukas gaminama.