Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Foreigner

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Vartotojo avataras
Foreigner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 371
Užsiregistravo: 25 Spa 2009, 19:01
Miestas: Joniškis

Foreigner

Standartinė Foreigner »

Sveki visi,technikos mylėtojai ;-)Pries kelerius metus atradau šį nuostabų forumą, tad atėjo dabar ir man laikas prisistatyti. Esu Evaldas,man 17 metų,esu iš šiaurės Lietuvos ;) Senovine technika ir šiaip senoviniais daiktais pradėjau domėtis prieš 4 metus. Šią vasarą nusipirkau svajonių motociklą :1958 Kovrovec K-58. Kai atsiras laiko ir ištekliu bandysiu jį atrestauruoti. Nesu labai nusimanantis apie variklius ,originalumą, ar ką,bet čia prisijungdamas tikiuos visko išmokti ir sužinoti kuo daugiau. Turiu dar Volgą 2410, 1984metų ir Dnepr mt-9 , 1972 metų. Abu eksponatai nerestauruoti , bet labai gerio stovio,veliau reikes įkelti nuotraukas ;) Tam kartui tiek apie mane. ;)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Domina Kovrovec K-58 remas su dokumentais,bei kitos detalės nuo šio motociklo.
Vartotojo avataras
virginijus007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1237
Užsiregistravo: 11 Kov 2009, 12:12
Miestas: Mažeikiai

Re: Foreigner

Standartinė virginijus007 »

Sveikas prisistatęs! Gražus Kavrovec, sėkmės su juo :hello:
Nupirkčiau dalis šiai technikai (ar donorus):
Trabant 601; 600; 500
Volkswagen Passat B2 Syncro
Ford Transit MK1
Jawa 353;354
+37062436168
jarukas89
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 03 Bal 2008, 19:31
Miestas: Ukmergė-Vilnius

Re: Foreigner

Standartinė jarukas89 »

Patarciu kavruko nerestauruotinemaatau kad jm dar reikalingas zutbutinis remontas,jis grazus ir toks
Motociklų variklių remontas
Paulius ,tel .+37069318815
https://www.facebook.com/Pauliusmotorcycleworkshop/
Vartotojo avataras
makarka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 20 Lie 2010, 23:19
Miestas: Kupiškis

Re: Foreigner

Standartinė makarka »

jarukas89 rašė:Patarciu kavruko nerestauruotinemaatau kad jm dar reikalingas zutbutinis remontas,jis grazus ir toks



Tikri pritariu, nes motociklas geros būklės, i tikrai daug gražiau atrodo nei atrodys restauruotas.
Tikram sovietomanui, negaila pilt į kiaurą baką :)
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: Foreigner

Standartinė Raimis »

Pritariu. Nuvalyti ir sutvarkyti, kad veiktų. „Blizgučių“ be dvasios yra pakankamai, o išlikusių neliestų- vienetai.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
Foreigner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 371
Užsiregistravo: 25 Spa 2009, 19:01
Miestas: Joniškis

Re: Foreigner

Standartinė Foreigner »

Dėkui už nuomones, kolegos. :) Gal ir teisybę sakote. Tik mane domina originalumas. Kas galite pakomentuoti? Yra viena problemėlė: Bėgių ašelė yra privirinta prie kojelės. Tai manau reikėtų ja gauti, domintu ir pati kojelė...jei kas nors turite, mielai priglausčiau. Neorginalios ir rankenos ant vairo. Domintu ir spidometro chromuotas lankelis ;) Motociklas buvo žalsvos spalvos. Savininkas buvo numaliavojas juodais dažais,tad nelabai gražiai žiūrisi ;) Kaip tokių metų pilnai važiuojantis,gerai traukiantis motociklas ;)
Domina Kovrovec K-58 remas su dokumentais,bei kitos detalės nuo šio motociklo.
Vartotojo avataras
slynikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 07 Kov 2005, 18:58
Miestas: Utena - Vilnius

Re: Foreigner

Standartinė slynikas »

Mano žiniomis neoriginalus cilindras ir galva (nuo Minsk gamybos motociklų), taip pat, jei neklįstu, priekinių amortizatorių apsaugos, prie kurių tvirtinasi priekinė lempa (dovanokit, nepamenu, kaip tos dalys vadinasi :oops: )
Ieškau IMZ M-52 (ir pirmos laidos M-61) dalių.
8-626-11660
Vartotojo avataras
Klasikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 04 Sau 2011, 12:38
Miestas: Vilnius-Ignalina

Re: Foreigner

Standartinė Klasikas »

Sveikinu prisijungus :bravo:
Technika kaip moteris, ją reikia mylėti ir ji tau atsakys tuo pačiu!
Vartotojo avataras
Foreigner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 371
Užsiregistravo: 25 Spa 2009, 19:01
Miestas: Joniškis

Re: Foreigner

Standartinė Foreigner »

Dėkui už komentarus ir už priemimą. Tapau ligonis.... Per šiuos 2012 metus nusipirkau 4 motociklus(IŽ Jup 5 neminėsiu)...ir dar esu porą nužiurėjęs ateinančiu laiku....
Pristatysiu.- Jawa 634 1976 metų. (bakas,duslintuvai neorginalūs),bet stovis geras.

-Minsk' 1973 metų. Užsilaikęs po storu dulkių ir kitų šiukšlių sluoksniu. Trūksta rankenėlių,trosų. Jau dabar jam renku detales.

Visai neseniai nusipirkau Iž Jupiter 2K, 1968 metų. Šiuo pirkiniu esu labai patenkintas,nes išėjo už gerą kainą nupirkti ir dėl to,jog jis "kilmingas". Išskyrus duslintuvus ir cilindrus su galvomis,visas originalus (cilindrus ir galvas turiu).

Kovrovec'ą, Minsk'ą ir Iž'a artimu laiku pradėsiu tvarkyti,kad gerai važiuotų , o po to,kad atrodytu lyg nauji. Tam kartui tiek :)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Domina Kovrovec K-58 remas su dokumentais,bei kitos detalės nuo šio motociklo.
Vartotojo avataras
Foreigner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 371
Užsiregistravo: 25 Spa 2009, 19:01
Miestas: Joniškis

Re: Foreigner

Standartinė Foreigner »

Ir dar žadėta GAZ 2410 Volga. 1986 metų. Jei netinka metai, trinkit lauk :) Pravažiavus 38 tūkst km :)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Domina Kovrovec K-58 remas su dokumentais,bei kitos detalės nuo šio motociklo.