Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Čia rasite informaciją apie būsimus ar jau įvykusius renginius, susijusius su senovine technika

Moderator: Moderatoriai

User avatar
sth55
Forumietis
Forumietis
Posts: 1212
Joined: 18 Sep 2008, 19:11
Location: Vilnius

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Post by sth55 »

DomuXs wrote:
Arisimo wrote:
mariussta wrote:Visiškai pritariu kolegai "Bulldog". Apskritai bet kokių renginių metu sunku sužavėti liaudį sovietine technika pradėta gaminti vėliau nei prieš 50 metų. Nebent vieną kitą modelį neskirtą plačiosioms masėms.


Matau dauguma yra nusistatę prieš tarybinę techniką, bet jaunoji mūsų karta kaži ar labai jau buvo susidūrusi tiek su Vaz, Zaz ar ankstyvaisiais Moskvich.

Aš kaip ir jaunosios kartos žmogus ir tikrai man jau nusibodo žiūrėt i vaz, zaz ir moskvich ir tikrai nėra dideli raritetai, geriau pamatyti mažą bet kokybiška ekspoziciją.

Nu o as kaip jaunuolis gimes po sovietmecio galiu pasakyt kad(man asmeniskai) yra jau bloga ziuret i vakarietiska technika,nesuprantu kas pas ja taip idomu,kad po kapotu vien plastikai,kad vien elektronika nesuprantama,kad jai prieziuros nereik,is vakaru ateje remonto metodai kaip kad i dalies stovi beveik neziurima o ziurima i tiek kiek prabego ir pagal tai sprendziama ka keist,vot rusiska,baltarusiska,ukrainietiska technika kitokia,ja reik priziuret,stovis labai priklauso nuo seimininko,cia sneku ir apie nauja technika.Labai noreciau nauja rusiska technika paremontuot,pavazinet,kad ir pamatyt is arti(niva buvau mates :D ),bet Lietuvoj jos nieks nevertina jos niekam nereik(nors pvz rostselmash kombainus,belarusus traktorius yra kas verina).
User avatar
LEWIS
Forumietis
Forumietis
Posts: 473
Joined: 20 Nov 2008, 20:19
Location: Kaunas
Contact:

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Post by LEWIS »

Vot toki kap tu i paškūdina vysa forūmo ierdvę :lol: :lol: :lol:
User avatar
laurynas400
Forumietis
Forumietis
Posts: 1462
Joined: 24 May 2005, 14:16
Location: Vilnius

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Post by laurynas400 »

Aš kaip ir jaunosios kartos žmogus ir tikrai man jau nusibodo žiūrėt i vaz, zaz ir moskvich ir tikrai nėra dideli raritetai, geriau pamatyti mažą bet kokybiška ekspoziciją.[/quote]
Nu o as kaip jaunuolis gimes po sovietmecio galiu pasakyt kad(man asmeniskai) yra jau bloga ziuret i vakarietiska technika,nesuprantu kas pas ja taip idomu,kad po kapotu vien plastikai,kad vien elektronika nesuprantama,kad jai prieziuros nereik,is vakaru ateje remonto metodai kaip kad i dalies stovi beveik neziurima o ziurima i tiek kiek prabego ir pagal tai sprendziama ka keist,vot rusiska,baltarusiska,ukrainietiska technika kitokia,ja reik priziuret,stovis labai priklauso nuo seimininko,cia sneku ir apie nauja technika.Labai noreciau nauja rusiska technika paremontuot,pavazinet,kad ir pamatyt is arti(niva buvau mates :D ),bet Lietuvoj jos nieks nevertina jos niekam nereik(nors pvz rostselmash kombainus,belarusus traktorius yra kas verina).[/quote]

Lewi nereikia pykt ant vaikų... Paskaičius kitus komentarus šio jaunuolio nekyla abejonių. Vienoj temoj uralą lyginai su bmw ir rašei, kad rankom surinktas daiktas geresnis....
Apie traktorius: vertino tie kas nematęs jo gyvai ir nedirbęs ir net lankstinukų neskaitęs. Tos pačios klasės traktorius pvz Jondyras (suprasit apie ką) - ~8 našesnis už savo sovietinį konkurentą. O liaudis dirba su senais nes neturi pinigų nusipirkt naują ir importinį.
Baigiam šia tema.
Ieškau TIZ AM600 dalių,
FN M90 500cc dalių.
User avatar
Ramzis
moderatorius
moderatorius
Posts: 1646
Joined: 08 Apr 2004, 20:55
Location: Kaunas
Contact:

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Post by Ramzis »

laurynas400 wrote:Baigiam šia tema.


Tikrai taip.
Tema apie renginį !!!
User avatar
mariussta
Forumietis
Forumietis
Posts: 1609
Joined: 08 Jul 2008, 22:12
Location: Kaunas

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Post by mariussta »

Aš planuoju dalyvauti. Su 1960m. "amerikonu".
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
virgas
Forumietis
Forumietis
Posts: 2131
Joined: 12 Sep 2004, 09:52
Location: Alytus

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Post by virgas »

Renginyje pageidaujami ne reti amerikonai, bet senoviniai automobiliai, ne jaunesni, kaip 50 metų. Negi taip sunku tą suprast ir apie ką čia diskutuot? Esu tikras, kad per sezoną bus ir daugybė kitų renginių, kur galės pasireikšti visi.
diesel
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Posts: 1145
Joined: 03 Dec 2005, 10:38
Location: Kaunas

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Post by diesel »

Ar kartais tai nebus tas vadinamas "Kauno dienos" renginukas? Jei taip, tai pyp pyp pyp del tu reikalavimus apie metus. Kur man gauti tokia masina? :ddg:
Mob. 8 650 88 526
Kaunas
jrjustys
Forumietis
Forumietis
Posts: 752
Joined: 12 Mar 2011, 11:38
Location: Kaunas

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Post by jrjustys »

norejau paprasyt kad kas atvyktu su gaz 69A noreciau pafotografuoti vidu kur kas kaip yra, parasykit man jei kas atvyks
Perku ivairias gaz 69 dalis, kaip tiltu reduktoriai, dantracia ir pan. Siulikit ka turit is gaz 69.
868772848
User avatar
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Posts: 2067
Joined: 15 Nov 2006, 20:03
Location: Kaunas

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Post by tadas1991 »

Ne, čia nebus Kauno dienų renginukas. Čia visai kitas renginys. Teks šiek tiek prie jo prisidėti. Koordinuosiu savanorių pagalbą skulptoriam. Kai pasiėmiau šį darbą, saraše keliais numeriais sekantį išgirdau: senovinių automobilių parado koordinavimas. "Velniop" - pagalvojau, bet nusispjoviau, skulptūra irgi man įdomu.
Vistiek prieisiu, o jei bus kolegų, gal ir susipažinsim :)

O dėl Kauno dienų, tai hmm, įdomu. Data tai šio renginio tokia, kaip visad būna Kauno dienos, o internete apie jas dar jokios info nesigirdi. Šiais metais Hanza planuojama itin rimtai, nes šiais metais Kaunas bus Hanza sostine, o tai berods reta proga. Gal šiais metais Kauno dienų nebus? Kas turi informacijos?
User avatar
marjaxxx
Aukcionų arbitras
Aukcionų arbitras
Posts: 1623
Joined: 05 Oct 2007, 13:50
Location: Panevėžys - Vilnius

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Post by marjaxxx »

Bandysim aplankyt!
Post Reply