Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Latvijoj aptikau muziejų

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Direktorius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: 16 Rgs 2004, 18:29
Miestas: Šiauliai

Latvijoj aptikau muziejų

Standartinė Direktorius »

20 km nuo Kalvių muitinės aptikau senų auto muziejų su dirbtuvėmis. Valdo vienas senukas, seniau dirbes RAF-e. Turi daug detalių, bet tik keičia. Kai ką ir gamina.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

neblogas radinys :) ar isileidzia turistus apziurai ?
Vartotojo avataras
OverLoad
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 26 Bal 2004, 23:39
Miestas: Paneveggio

Standartinė OverLoad »

:shock:
Greitizz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 286
Užsiregistravo: 02 Bal 2004, 13:29
Miestas: Panevezys-Vilnius

Standartinė Greitizz »

kadu aš ir tokį turesiu:)
Vartotojo avataras
WANDERER
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4225
Užsiregistravo: 31 Geg 2004, 20:39

Re: Latvijoj aptikau muziejų

Standartinė WANDERER »

Direktorius rašė:20 km nuo Kalvių muitinės aptikau senų auto muziejų su dirbtuvėmis. Valdo vienas senukas, seniau dirbes RAF-e. Turi daug detalių, bet tik keičia. Kai ką ir gamina.

Pagal mane tai sis "muziejus"randasi netoli Bauskes prie Rundapils rumu.O savininkas Edgars Gasuns,ir kiek zinau anksciau pries kokius 20 metu dirbo Rundapils rumu dierektoriumi
Direktorius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: 16 Rgs 2004, 18:29
Miestas: Šiauliai

Re: Latvijoj aptikau muziejų

Standartinė Direktorius »

WANDERER rašė:
Direktorius rašė:20 km nuo Kalvių muitinės aptikau senų auto muziejų su dirbtuvėmis. Valdo vienas senukas, seniau dirbes RAF-e. Turi daug detalių, bet tik keičia. Kai ką ir gamina.

Pagal mane tai sis "muziejus"randasi netoli Bauskes prie Rundapils rumu.O savininkas Edgars Gasuns,ir kiek zinau anksciau pries kokius 20 metu dirbo Rundapils rumu dierektoriumi


Kiek supratu, tai savinikas tas pats. Mašinu ir savo istorija man pasakojo kokią valandą, taip ,kad galiu ką ir sumaišyti. Į muziejų visus įleidzia (yra didelė reklama), tik po dirbtuves reikia prisiprašyti. Turi padėjas taupyklę ir paragina " pasirašyti"( įdėjau 10 Lt).
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
dalgis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: 30 Kov 2004, 02:05
Miestas: klaipeda

Re: Latvijoj aptikau muziejų

Standartinė dalgis »

gal kas galetu to zmogaus atsiust adresa i pm.
862288203
TaMsTaS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 169
Užsiregistravo: 02 Lap 2004, 14:38
Miestas: Kaunas

Standartinė TaMsTaS »

teko pabuvoti sitame muziejuje, netycia. jis yra prie kazkokio yzymios pilies dabar nepamenu pavadinimo, bet netoli Lietuvos sienos
Direktorius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: 16 Rgs 2004, 18:29
Miestas: Šiauliai

Standartinė Direktorius »

Randasi 200 m šalia Rundulos pilies. Pervaziavus Kalvių muitine tiesiai iki Elijos (gal dabar pakeitė į Meitene?) miestelio (apie 4 km). Elijoj pirmoj didelėj sankrizoj į dešinę ir kokį 14 km bus rodyklė Rundalspils.

Zmonai labai patiko pilis o man auto. Visa seima patenkinta isvika.
Vartotojo avataras
Djorge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 10 Rgs 2004, 11:56
Miestas: Šiauliai

Standartinė Djorge »

Direktorius rašė:Randasi 200 m šalia Rundulos pilies. Pervaziavus Kalvių muitine tiesiai iki Elijos (gal dabar pakeitė į Meitene?) miestelio (apie 4 km). Elijoj pirmoj didelėj sankrizoj į dešinę ir kokį 14 km bus rodyklė Rundalspils.

Zmonai labai patiko pilis o man auto. Visa seima patenkinta isvika.


Kalvių muitine tai ta, kuri ant Via Hanza kelio, na senasis Ryga - Kaliningradas, kur pro Taurage, Kryzkalni, Šiaulius, Joniškį eina.
Meitene, tai reikia pravažiuoti, nes tai muitines posto pavadinimas, kaip iį Lietuvos puses Kalviai, pirmas miestukas yra Elija, toliau reikia važiuoti, kaip pasakoja kolega 8)
beje yra (prieš 2 metus bent buvo) nuoroda į šį muziejų ir nuo Via Baltikos kelio, iškarto pravažiavus Bauske.