Motorizuotos rogės

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.

Moderators: TVR, Moderatoriai

Post Reply
User avatar
juodas
Forumietis
Forumietis
Posts: 91
Joined: 2012 Jul 19 Thu, 12:49
Location: Kaunas

Motorizuotos rogės

Post by juodas »

Sveiki, vakar per LNK laidoje KK2 pamačiau kaip senukas pasidaręs motorizuotas roges su M-72, o gal K-750 motoriuku. Toks dalykas pasirodė labai įdomiai, nes kartais pagalvodavau apie sniego motociklo pasidarymą, tik man perdaug sudėtingai atrodė vikšrų padarymas, perdavimo paskaičiavimas ir t.t. Štai nuoroda į tą laidą, įsijungę filmuką prasukit iki 8min 30sec. http://lnk.lt/video-perziura/4861/kk2-2013-03-20
Tai va, šiandien prisiminęs tas senuko roges galvojau ir prisiminiau, kad turiu kokį tai valties variklį, lyg ir Maskva jis vadinasi. Jis yra dviejų cilindrų, galima propelerį sukti pirmyn, atgal arba įjungti laisvą. Sankabos ten greičiausiai nėra, nes vanduo nesukelia smūgio varikliui. Ir geras dalykas tas, kad variklis veikiausiai mėgsta didelias apsukas. Gal kas žinot kokios kubatūros jis galėtų būti? Prisegsiu kelias foto. Ir pasakykit savo nuomonę apie tokių rogių darymą. Ar pakaks tokio varikliuko galios dideliam propeleriui sukti, tokiam kad pastumtų roges, nes dabar kaip matot yra mažiukas propeleriukas, bet aišku vanduo sudaro didesnį pasipriešinimą nei oras? :mastau:
P.S. mano motoriukas vandeniu aušinamas.
:angel: :je: :rukau:
Attachments
20120925153.jpg
20120925154.jpg
20120925155.jpg
Last edited by juodas on 2013 Mar 22 Fri, 9:13, edited 1 time in total.
Jei neturi ką pasakyti - patylėk.
User avatar
pofke78
moderatorius
moderatorius
Posts: 1908
Joined: 2011 Apr 11 Mon, 10:23
Location: Kaunas

Re: Motorizuotos rogės

Post by pofke78 »

Čia yra aprašyta, jei sakai Maskva.
http://www.motolodka.ru/moskva.htm
User avatar
juodas
Forumietis
Forumietis
Posts: 91
Joined: 2012 Jul 19 Thu, 12:49
Location: Kaunas

Re: Motorizuotos rogės

Post by juodas »

Paskaičiau su google išsivertęs, bet kubatūros neradau. Kiek supratau, tai buvo labai geri varikliai, tik kai pradėjo dėti K-36 karbiuratorius, jau buvo prasčiau ir kuo toliau tuo prastesni jie buvo. Mano kaip tik ir yra su K-36. Tai jeigu kas žinot kokia kubatūra buvo, prašom pasisakyti.
Jei neturi ką pasakyti - patylėk.
User avatar
pofke78
moderatorius
moderatorius
Posts: 1908
Joined: 2011 Apr 11 Mon, 10:23
Location: Kaunas

Re: Motorizuotos rogės

Post by pofke78 »

juodas wrote:Paskaičiau su google išsivertęs, bet kubatūros neradau. Kiek supratau, tai buvo labai geri varikliai, tik kai pradėjo dėti K-36 karbiuratorius, jau buvo prasčiau ir kuo toliau tuo prastesni jie buvo. Mano kaip tik ir yra su K-36. Tai jeigu kas žinot kokia kubatūra buvo, prašom pasisakyti.

O čia turbūt ir nepažiūrėjai? :-)
http://www.motolodka.ru/motors/domestic ... _man.htm#3
pofke333
Forumietis
Forumietis
Posts: 106
Joined: 2010 Aug 26 Thu, 11:37
Location: Vilnius.

Re: Motorizuotos rogės

Post by pofke333 »

Variklio turi pakakt tikrai.nes 250cc plius dvitaktis, tai prilygsta ir 500cc 4t varikliams.dar skysciu ausinamas, tai ir del ausinimo sukt galvos nereiks
VAZ 21013-1981 :)
_Valdas_
Forumietis
Forumietis
Posts: 175
Joined: 2009 Jun 08 Mon, 15:56
Location: Degučių k.

Re: Motorizuotos rogės

Post by _Valdas_ »

pofke333 wrote:Variklio turi pakakt tikrai.nes 250cc plius dvitaktis, tai prilygsta ir 500cc 4t varikliams.dar skysciu ausinamas, tai ir del ausinimo sukt galvos nereiks


na na ir iš kur tas varikliokas beims vandenį ore kabodamas a?
Audi 80 Quattro
Iž Planeta 5
RIGA 13
User avatar
juodas
Forumietis
Forumietis
Posts: 91
Joined: 2012 Jul 19 Thu, 12:49
Location: Kaunas

Re: Motorizuotos rogės

Post by juodas »

Tai galima pajungti su radijatorium pritaikyt, čia manau didelių problemų neturėtų kilti. Mane labiau gąsdina benzino siurbliukas, nes kolkas su tokiu dalyku neteko susidurti, net neįsivaizduoju kaip jis veikia, o ardyt, tam kad pravalyt, tai greičiausiai teks.
Jei neturi ką pasakyti - patylėk.
jolita
Forumietis
Forumietis
Posts: 41
Joined: 2012 Sep 09 Sun, 15:48

Re: Motorizuotos rogės

Post by jolita »

pofke333 wrote:Variklio turi pakakt tikrai.nes 250cc plius dvitaktis, tai prilygsta ir 500cc 4t varikliams.dar skysciu ausinamas, tai ir del ausinimo sukt galvos nereiks

:shock: galetumet paaiskint
jolita
Forumietis
Forumietis
Posts: 41
Joined: 2012 Sep 09 Sun, 15:48

Re: Motorizuotos rogės

Post by jolita »

nerandu filmuko nuorodos :(
Wytautas
Naujokas
Naujokas
Posts: 3
Joined: 2013 Jan 29 Tue, 21:04

Re: Motorizuotos rogės

Post by Wytautas »

Post Reply