Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Bal 30 Ant, 6:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]






Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 222 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012 Kov 04 Sek, 1:10 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2004 Rgs 16 Ket, 18:29
Pranešimai: 552
Miestas: Šiauliai
Klausimas auto forume (kalba netaisyta)



Sveiki,



aš čia naujokė, bet norėčiau paklausti tokį klausimą. Į savo lancer 2,0L pilu 98 benziną, nors galima būtų pilti ir 95, (ant dangtelio parašyta min 92, bet tokio jau nėra kolonėlėse), dauguma tokį ir pila ir didelio skirtumo dinamikoje nejaučia, bet 95 truputį daugiau valgo, o kainų skirtumas nėra ženklus.



As šiandien norėčiau pabandyti užsipilti dyzelinio kuro, nors jis ir nedaug brangesnis, bet va pas kaimynę 1,9 pasatas ir pas ją mieste valgo apie 6L, o mano lanceris beveik 12L!!! Skirtumas du kartai!



Galvoju ženkliai sutaupyčiau, bet kas mane jaudina, ar nuo dyzelio nesumažės mano automobiliuko dinamika, papasakokite kas pila dyzelį ar labai dinamika sumažėjusi?



P.S. ieškojau panašios temos pvz. "kokį kurą pilti", bet neradau.







Forumo dalyvių komentarai:



„Gal tu dyzelio nepilk... „



„Praskaidrino visa diena „



„Pabandyk dujas pilti. Prie duslintuvo zarna ta prikisi ir pili. Zinok dujos labai pigios.“







Po kelių dienų, ta pati forumo naujokė rašo:



„Mano dviejų litru Lanceris dabar stovi remonto dirbtuvese. Beje, ten jis atvaziavo uzkeltas ant autotralo. As susalau kaip kale ir tik dabar grizau namo. Meistrai sako, kad remontas kainuos apie 10 000 litu (D E S I M T T U K S T A N C I U!!!)



Po to, kai i savo masiniuka uzpyliau dyzelino, jis pravaziavo kazkur pusantro kilometro, tada pradejo purtytis, o tada uzgeso ir nebeuzsivede. Tada ir skambinau autotralui.



Meistrai paziurėjo ir pasake, kad pagedo kazkoks cilindras ir dabar reikss isrinkti puse masinos ir pakeisti detales naujomis. Maza to, dauguma detaliu reikia uzsakineti ir ju laukt reikes porz menesiu. Pora menesiu ir desimt tukstanciu !!!



Taip pat, jie pasake, kad tai jau trecias toks atvejis, ju praktikoje. Ir pridure, kad kiekvienas debilas zino, kad negalima pilti dyzelino i benzinu varomo automobilio baka !!!



Negi niekas sito nezinojo siame forume? Kodel man visi sake, kad pabandyciau, kodel rasete, kad kazkas net ir pilasi dyzeli, bei parase, kur jo pigiau gauti???



As, aisku, pati kalta, bet tai ka, cia vieni debilai susirinke, kad sito nezinojo?



Nepilkite žmonės dyzelino, jei automobilis varomas benzinu!



P.S: Beje, is tikruju pistoleto dyzelinui pilti vamzdis nelenda i benzinu varomo automobilio baka, gerai, kad turejau piltuva.


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Kov 04 Sek, 9:40 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Bal 22 Ket, 17:20
Pranešimai: 1966
Miestas: Vilnius
Сценарий американского фильма про русских джипперов

ПРОДЮССЕР: Есть отличная идея!
СЦЕНАРИСТ: Что за идея?
ПРОДЮССЕР: Супер-блок-бастер "Герцоги оффроуда". Как тебе звучит?
СЦЕНАРИСТ: Звучит мило. А что такое оффроуд?
ПРОДЮССЕР: Ну это кода по лужам на джипах ездят.
СЦЕНАРИСТ: А-а. Понял. Знаю.
ПРОДЮССЕР: Ну тогда думай.
СЦЕНАРИСТ: Ок. Сегодня в интернете посижу. Заходи завтра.

ЗАВТРА.

ПРОДЮССЕР: Ну как?
СЦЕНАРИСТ: Значит так. Место действия Россия.
ПРОДЮССЕР: Почему Россия?
СЦЕНАРИСТ: Ну так это сейчас модно, к тому же в инете ничего толком нет. Так что Россия супер вариант все неточности спишем на местный колорит.
ПРОДЮССЕР: Но в России фильм тоже пойдет в прокат.
СЦЕНАРИСТ: А тебе не насрать?
ПРОДЮССЕР: Вобщем-то насрать.
СЦЕНАРИСТ: Ну так вот. Сюжет в целом следующий. В российской глубинке...
ПРОДЮССЕР: Где именно?
СЦЕНАРИСТ: В Сибири, в тайге, Тверская область.
ПРОДЮССЕР: Круто!
СЦЕНАРИСТ: Начались ограбления почтовых поездов. Грабители появляются из ниоткуда и исчезают в никуда вместе с украденной секретной корреспонденцией КГБ.
ПРОДЮССЕР: У них там теперь ФБС. Или нет - ФСБ.
СЦЕНАРИСТ: Насрать, пусть будет ФСБ. Короче все плохо. Выкрадены карточки секретных агентов ФСБ по всему миру.
ПРОДЮССЕР: Стой, какие карточки? Все ж на компьютерах давно.
СЦЕНАРИСТ: Это же Россия.
ПРОДЮССЕР: А-а, точно. Забыл. Ну?
СЦЕНАРИСТ: Местное отделение ФСБ трудом невероятных усилий выясняет, что в лесах орудует банда джиперов.
ПРОДЮССЕР: Кого?
СЦЕНАРИСТ: Интернет надо читать. Так себя называют те кто занимаются оффроудом, ну или думают что занимаются.
ПРОДЮССЕР: А-а, сленг. Круто!
СЦЕНАРИСТ: Так вот. Их лагерь находиться в непроходимой тайге и охраняется сторожевыми белыми медведями.
ПРОДЮССЕР: А не перебор?
СЦЕНАРИСТ: Нет. Это я уже по фактам. У них в России есть специальная порода медведей, которые следят чтобы в лесу никто не трахался, называются медведы. Если есть такие, почему бы не быть сторожевым?
ПРОДЮССЕР: Логично.
СЦЕНАРИСТ: Так вот. Подобраться к лагерю чужому не реально. Принимается решение внедрить агента.
ПРОДЮССЕР: А, нестандартный ход. Круто!
СЦЕНАРИСТ: Ну а дальше все как всегда.
ПРОДЮССЕР: Так, встречаемся завтра у меня, я подтащу консультанта.

ЗАВТРА

ПРОДЮССЕР: Вот, знакомьтесь, это Мик. Специалист по трофи из Канады.
СЦЕНАРИСТ: Очень приятно, Мик. Я Люк.
МИК: Хай.
СЦЕНАРИСТ: А что у нас в великой Америке специалиста по этому вашему трофи не нашлось?
МИК: Да откуда?! У вас тут одни рокроулеры по скалам карабкаются. А в России болота и глина почти как у нас в Канаде, только страшнее.
СЦЕНАРИСТ: А-а.
ПРОДЮССЕР: Круто!
МИК: Ну я уже в курсе чего вы хотите снимать. Вы продолжайте обсуждать. А я если чего не так поправлю.
СЦЕНАРИСТ: Итак внедрение. Выясняется что единственная связь джиперов с внешним миром - курьер, который ездит в Тверь за продуктами и водкой.
МИК: А остальные типа в лесу живут безвылазно?
СЦЕНАРИСТ: Да.
МИК: Во круто! Везет им там в России.
СЦЕНАРИСТ: Курьер девушка. Блондинка. Рост метр восемьдесят, сиськи, жопа, все как всегда.
ПРОДЮССЕР: С блондинками сложно работать. Помнишь когда Такси для Америки переснимали пришлось у бандиток в машине зеркало заднего вида снять, они постоянно в него пялились и руки к ногам скотчем приклеивать, чтобы они ими глаза не закрывали.
МИК: Вообще-то джиперы в массе своей это здоровые небритые мужики.
СЦЕНАРИСТ: А наш агент по-вашему должен трахать здорового небритого мужика?
ПРОДЮССЕР: Круто!
МИК: Меня сейчас вывернет.
СЦЕНАРИСТ: То-то. Так вот. Она ездит в город на Тойоте Раф четыре. Мик, в России есть Раф четыре?
МИК: Хоть жопой жуй, только по лесу на них не ездят.
СЦЕНАРИСТ: Боятся белых медведей?
МИК: Боятся остаться там жить.
СЦЕНАРИСТ: А какие там Тойоты в лес ездят?
МИК: Семидесятки, восьмидесятки, стопятки.
ПРОДЮССЕР: Тойота плохо для рейтинга. Героиня должна ездить на американской машине. Мик, в России есть американские джипы?
МИК: Немерянно. Чирков как грязи, Ренглеров меньше. Дорогие они там, суки.
СЦЕНАРИСТ: Точно! Она ездит на красном Гранд Чероки.
МИК: На простом Чероки.
СЦЕНАРИСТ: Почему?
МИК: Потому.
СЦЕНАРИСТ: Хорошо. Пусть будет простой Чероки.
ПРОДЮССЕР: Красно-синий с белыми звездами на бортах.
СЦЕНАРИСТ: Теперь наш агент. По виду форменный джипер. Высокий, широкоплечий, бородатый негр.
МИК: Что?! Это же Россия! Какие негры?
ПРОДЮССЕР: Без негра сейчас нельзя. Политкорректность мать ее! И, кстати, не негр а афро-русский.
СЦЕНАРИСТ: Звать его будут конечно же Александр, всех русских так зовут. Фамилия какая-нибудь распространенная, например, Поутров.
ПРОДЮССЕР: Круто!
МИК: Первый раз слышу.
ПРОДЮССЕР: Круто!
СЦЕНАРИСТ: Курьер. Ее зовут, конечно же, Олга. Отправляется в город за продуктами. У местного супермаркета...
ПРОДЮССЕР: Такой бревенчатый сарай с надписью "Сельпо"
СЦЕНАРИСТ: ... на нее нападают нищие чтобы отобрать деньги и изнасиловать. Она отбивается как может, но нищих много. Тут появляется наш агент и, как говорят в России, раздает каждому по пизде. Курьер спасена. Они знакомятся и Александр помогает ей грузить в машину ящик с водкой и мешки с едой.
ПРОДЮССЕР: Это Россия.
СЦЕНАРИСТ: Ой, забыл. Тогда ящики с водкой и мешок с едой. Потом появляется местная полиция. И они вместе спасаются от преследователей в лесу. Олга привозит Александра в лагерь. Дальше следует масштабная пьяная оргия, под конец которой Александру бьют морду и принимают в джиперское сообщество.
ПРОДЮССЕР: Не плохо бы добавить местного колорита.
СЦЕНАРИСТ: Точно. Катание на белых медведях и секс.
ПРОДЮССЕР: С медведями?
МИК: В России джиперы обычно ебутся с УАЗами.
СЦЕНАРИСТ: Что такое УАЗ?
МИК: Это русский джип.
ПРОДЮССЕР: Хуже американского?
СЦЕНАРИСТ: Лучше американского?
МИК: Да.
СЦЕНАРИСТ: И в России с ними ебутся?
МИК: Постоянно.
ПРОДЮССЕР: Круто!
СЦЕНАРИСТ: На утро все едут на дело. Под ритмичную музыку идет нарезка борьбы с бездорожьем. Олга оказывается крутым джипером.
ПРОДЮССЕР: Так она все-таки мужик?! Круто!
СЦЕНАРИСТ: Нет. Просто она все умеет и учит Александра. Она бегает по болоту в коротком топике, шортиках и босоножках на высоком каблуке.
ПРОДЮССЕР: Размахивая сиськами как в "Спасателях Малибу". Мы тут замедленную съемочку вставим.
СЦЕНАРИСТ: В руках у нее хайджек.
ПРОДЮССЕР: А это что?
СЦЕНАРИСТ: Такая длинная красная палка. Ей никто никогда не пользуется, но все с собой возят.
МИК: А ты в курсе что он чугунный? Его ни одна модель не в жизнь не поднимет.
ПРОДЮССЕР: Закажем пластмассовый. Так-так, дальше.
СЦЕНАРИСТ: Потом они грабят поезд. К последнему вагону едущего поезда подцепляют трос лебедки и вырывают колесную пару. Поезд сходит с рельс.
МИК: Ты чего, прикалываешся? Да поезд просто оторвет кусок троса или, если трос с дуру не тот поставили, то лебедку вместе с бампером и куском рамы.
ПРОДЮССЕР: Спорим не оторвет?
СЦЕНАРИСТ: Поезд сходит с рельс. Начинается грабеж. Сначала открывают вагоны с самой желанной добычей любого джипера - наклейками. Начинается драка. Джиперы рвут друг у друга из рук самое ценное - наклейки "Ладога" и "Весенняя распутница" и бегут клеить их на свои машины. Под ногами хрустят большие листы с надписями "Весенний" и "Осенний призыв". Они не представляют никакой ценности, таких нет только у ленивого. Доходит очередь до остальных вагонов. Чего там в России в поездах возят?
ПРОДЮССЕР: Черную икру, меха, матрешки.
СЦЕНАРИСТ: Все это грузят на верхние багажники автомобилей и увозят в лагерь. Но тут Олга начинает догадываться, что Александр секретный агент. Но между ними уже вспыхнуло большое советское чувство.
ПРОДЮССЕР: Вставим сцену секса на капоте джипа.
МИК: Он же грязный!
СЦЕНАРИСТ: Почему?
МИК: Потому.
ПРОДЮССЕР: Будет чистый и отполированный.
МИК: Можно не полировать. Капот лифтованного внедорожника находиться в полутора метрах от земли, так что пока Александр научится не падать с бампера, Олга капот своей жопой до блеска отполирует.
ПРОДЮССЕР: Круто!
СЦЕНАРИСТ: Александр понимает, что все зашло слишком далеко. Он любит Олгу, ему нравятся эти люди и их образ жизни, но мент в нем берет верх и Александр сбрасывает в ФСБ точку секретного лагеря. Начинается операция по захвату. По тайге мчатся танки и полицейские машины, бегут десантники с собаками и народное ополчение с вилами и колами. Джиперов выгоняют на опушку леса и вяжут.
ПРОДЮССЕР: Здесь мы вставим сцену единоборства Александра и главаря джиперов на хайджеках.
МИК: Или на мясорубках.
ПРОДЮССЕР: Или на мясорубках.
СЦЕНАРИСТ: Лес снова безопасен. По нему гуляют мамаши с колясками, пенсионеры с шахматами и грибники с корзинками.
МИК: Не надо грибников, и так достали уже.
ПРОДЮССЕР: Надо.
СЦЕНАРИСТ: Финальная сцена. На краю леса сидит Александр. На груди медаль "За спасение всех от всего" Он смотрит на лес и грустит. Подъезжает джип. За рулем Олга. У нее на груди такая же медаль, но поменьше. Они с Александром смотрят друг на друга.
ПРОДЮССЕР: Звучит лирическая музыка.
СЦЕНАРИСТ: Александр садиться в машину и они уносятся в лес. На поляне остается валяться удостоверение сотрудника ФСБ. Александр порвал с прошлым. Теперь он джипер.
ПРОДЮССЕР: Крупный план ксивы. Титры.
СЦЕНАРИСТ: Ну как?
МИК: Бред полный!
ПРОДЮССЕР: Через неделю приступаем к съемкам.

_________________
Perku viską kas su karine technika 1940 -1945 m. ,,made in usa,, ....


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Kov 05 Pir, 10:33 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Lap 15 Tre, 21:03
Pranešimai: 2067
Miestas: Kaunas
Gudrūs servisistai, rupūžės, mato verslo gyslelę :D
Sutvarkyčiau ir už tūkstantį :-)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Kov 07 Tre, 22:02 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2007 Sau 18 Ket, 17:39
Pranešimai: 388
Miestas: Ukmergė

Nesugalvojau kur dėt,bet manau čia tiks.Šendienos mano nuotykis.Vistik pavasaris savo daro. :P

_________________
Mes,visi maži vaikučiai,norim augti dideli, bet pasenę suvaikėjam,ir vėl tampame ...maži.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Kov 08 Ket, 1:41 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Spa 26 Tre, 11:34
Pranešimai: 343
Miestas: Vilnius
Du draugai pasakoja viens kitam apie sapnus.
Vienas sako: ooo, šią naktį taip bent sapnavau... kieme stovi Volga - tokia nauja, blizganti, juoda, mano. Aš į ją sėdau ir tuda siuda, tuda siuda...
Kitas sako, o aš sapnavau, kad guliu su dviem merginom gražiom, juodaplauke ir šviesiaplauke. Ir aš su jomis i tak, i tak... i tak, i tak...
Tas sako: eik Tu, rimtai? Na, bet tu irgi draugas, dvi merginas turėjai, o tai ko manęs nepasikvietei?
Na, tai, kad aš išėjau į balkoną parūkyti, o tu ten kieme su savo Volga tuda siuda, tuda siuda...


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Kov 08 Ket, 23:16 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Kov 11 Tre, 13:12
Pranešimai: 1235
Miestas: Mažeikiai
Labas, gal žinai koks tos tavo Husquarnos modelis, nes aš tokį turiu ir žadu dėt į savo lėktuvo modelį, bet norėiau susirast tikslesnių duomenų apie patį variklį. Galima ir į AŽ.

_________________
Nupirkčiau dalis šiai technikai (ar donorus):
Trabant 601; 600; 500
Volkswagen Passat B2 Syncro
Ford Transit MK1
Jawa 353;354
+37062436168


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Bal 11 Tre, 22:41 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2004 Rgs 16 Ket, 18:29
Pranešimai: 552
Miestas: Šiauliai
„Pėstysis atsitrenkė į mane ir palindo po mašina.“

„Kitas automobilis rėžėsi į manąjį nė neįspėjęs apie savo ketinimus.“

„Važiuodamas namo, aš įvažiavau ne į tą namą ir atsitrenkiau į medį, kurio neturiu.“

„Aš galvojau, kad mano langas buvo atidarytas, bet supratau, kad jis uždarytas, kai iškišau pro jį ranką.“

„Dėl nelaimingo atsitikimo negalima nieko kaltinti, bet tai nebūtų atsitikę, jei kitas vairuotojas būtų buvęs atidesnis.“

„Pėstysis neturėjo supratimo į kurią pusę pasitraukti, taigi aš jį pervažiavau.“

„Aš mačiau lėtai einantį, liūdno veido seną džentelmeną, kai jis atsitrenkė į mano kapotą.“

„Aš vairavau 40 metų, kai netikėtai užmigau prie vairo ir įvyko eismo įvykis.“

„Aš vežiau papūgėlę į kliniką. Ji išsilaisvino automobilyje ir išskrido pro langą. Tada aš pamačiau jo automobilio galą ir taip įvyko smūgis.“

„Aš parkavau automobilį įprastu būdu šalikelėje, kai į jį atsitrenkė kitas automobilis toje pačioje vietoje, kur į ją buvo atsitrenkta jau keletą kartų prieš tai.“

„Netiesioginė šio įvykio priežastis buvo mažas vyrukas, mažame automobilyje su didele burna.“

„Esimo įvykis nutiko tada, kai dešinės automobilio durelės išlindo iš už kampo, neparodydamos jokio signalo.“

„Aš iškritau iš automobilio, kai jis skriejo nuo kelio. Vėliau mane griovyje rado klaidžiojančios karvės.“

„Aš visą dieną apsipirkinėjau augalų parduotuvėse ir važiavau namo. Kai pasiekiau sankryžą, krūmas iššoko, užtemdydamas matomumą.“

„Aš buvau tikras, kad senelis niekada nepereis gatvės, kai aš jį partrenkiau.“

„Policijai pasakiau, kad nesu sužeistas, bet kai nusiėmiau kepurę supratau, kad lūžo mano kaukolė.“

„Mano merga nuslydo, aš praradau balansą ir užsigavau nugarą.“

„Aš nesugebėjau laiku sustoti ir mano automobilis atsitrenkė į kitą. Vairuotojas ir visi keleiviai tada staigiai išvyko atostogų su sužeidimais.“

„Vengdamas atsitrenkimo į priekyje buvusio automobilio bamperį, aš partrenkiau pėstįjį.“

„Avarija įvyko, kai aš bandžiau sustabdyti slydimą sukdamas į kitą automobilį.“

„Kai nebegalėjau išvengti susidūrimo, paspaudžiau greitį ir atsitrenkiau į kitą automobilį.“


kokie pasiteisinimai paimti is eismo ivykio raportu


„Aš susidūriau su stovinčiu sunkvežimiu, kuris važiavo kita kryptimi.“

„Bandydamas užmušti musę, aš įvažiavau į telefono stulpą.“

„Kai privažiavau sankryžą, staiga atsirado STOP ženklas vietoje, kur joks STOP ženklas niekada nėra buvęs. Nebegalėjau sustoti laiku, kad išvengčiau avarijos.“

„Telefono stulpas sparčiai artėjo. Aš bandžiau išsukti iš jo kelio, kai jis atsitrenkė į mano priekį.“

„Sunkvežimis atbulas įvažiavo pro priekinį stiklą į mano žmonos veidą.“

„Vyrukas buvo per visą kelią. Aš turėjau keletą kartų sukti vairą prieš atsitrenkiant į jį.“

„Nematomas automobilis atsirado iš niekur, atsitrenkė į mano automobilį ir išnyko.“


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Vas 14 Ket, 1:48 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Kov 19 Ket, 19:13
Pranešimai: 876
Miestas: Vilnius
Gaivinam sena gerą temą. Šis geras. :lol:
Tikiuosi nepažeidžiu taisyklių.


Prikabinti failai:
_zezikxZQbI.jpg
_zezikxZQbI.jpg [ 49.63 KiB | Peržiūrėta 5135 kartus(ų) ]

_________________
Naudotos ir naujos Ural/Dnepr/K750/Jawa/Iž detalės
Dalių smėliavimas;
Aliuminio stikliavimas, poliravimas;
Paruošimas chromavimui.
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Kov 21 Ket, 23:41 
Atsijungęs
Naujokas
Naujokas

Užsiregistravo: 2010 Lie 22 Ket, 10:18
Pranešimai: 16
Miestas: Vilnius
Eina porelė po kaimo šokių su panele. Panelė čiauškia be perstojo, o pacanas tyli. Galvoja jis - reikia ką nors pasakyti. O kaip tų minčių nėra taip nėra. Mergička jo klausinėja:
- Kuo tu vardu?
- Nu, Petras.
"Na reikia ir man kažko paklausti" - galvoja Petras. Jau kaupias, kaupias... bet mergička pirmiau užklausia:
- Na o kiek tau metų?
- Nu, 19, - burbteli Petras ir vėl pradeda ruošti klausimą. Jau tuoj pasakys... bet mergiotė vėl įkiša savo trigrašį:
- O tu Petrai nenori manęs pabučiuoti?
Petras pakštelėjo į žanduką ir jau vėl kaupiasi klausimui. Bet vėl ta prakeikta merga įsikišo:
- O tu jau mylėjaisi su mergina, Petrai?
- Nu, ne.
- O tu manes nieko nenori paklausti?
Na Petras jau visas susikaupęs išrėžė:
- Klausyk, o tu nežinai iš kur gauti Javos karbiuratorių?


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Rgs 20 Pen, 19:27 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 13 Šeš, 2:53
Pranešimai: 371
Miestas: Pasvalys
Amerikiečių mokslininkai atrado
budą, kaip perdirbant karvių
mėšla, galima pagaminti baldus.
"Ne tik baldus!"- pritarė Rusijos
automobilių gamintojai.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 222 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 21 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 Paskutinės sukurtos temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų turejau svecia

zazrali » 2023 Spa 07 Šeš, 22:26

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų stai ka as sugalvojau

zazrali » 2022 Lie 19 Ant, 20:20

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų istrauka is m 402 knygutes 1957 metu

zazrali » 2022 Rgp 10 Tre, 20:48

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų 2022 metu sezono pradzia

zazrali » 2022 Geg 11 Tre, 18:41

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Kas yra alyvos filtras

Pozityvus » 2022 Vas 20 Sek, 10:50

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų KET pazeidimas ar nelabai ?

Alexx » 2022 Vas 15 Ant, 9:31

Naujų pranešimų nėra mano ideja ,gal kam pravers

zazrali » 2021 Rgs 09 Ket, 19:08

Naujų pranešimų nėra zaz-965 su paaiskinimais zazrali-o

zazrali » 2021 Kov 18 Ket, 21:36

Naujų pranešimų nėra Buna ir tep

m105 » 2021 Geg 10 Pir, 15:45

Naujų pranešimų nėra gaz-21 turetojams

zazrali » 2021 Bal 04 Sek, 21:11


 Paskutinės aktyvios temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų turejau svecia

forume Įvairenybės

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 21 Tre, 16:05

terensweb Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų stai ka as sugalvojau

forume Įvairenybės

Paskutinis pranešimas:

2023 Rgs 18 Pir, 15:31

terensweb Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Savotiškai ...

[ Eiti į: 1 ... 57, 58, 59 ]

forume Įvairenybės

Paskutinis pranešimas:

2023 Rgp 28 Pir, 14:46

terensweb Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų istrauka is m 402 knygutes 1957 metu

forume Įvairenybės

Paskutinis pranešimas:

2022 Rgp 10 Tre, 23:22

Raimis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų 2022 metu sezono pradzia

forume Įvairenybės

Paskutinis pranešimas:

2022 Geg 11 Tre, 18:41

zazrali Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Kas yra alyvos filtras

forume Įvairenybės

Paskutinis pranešimas:

2022 Vas 20 Sek, 10:50

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų KET pazeidimas ar nelabai ?

forume Įvairenybės

Paskutinis pranešimas:

2022 Vas 17 Ket, 23:41

mokinuks Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra mano ideja ,gal kam pravers

forume Įvairenybės

Paskutinis pranešimas:

2021 Spa 15 Pen, 7:50

m105 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra zaz-965 su paaiskinimais zazrali-o

forume Įvairenybės

Paskutinis pranešimas:

2021 Bir 20 Sek, 18:39

gincee Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Buna ir tep

forume Įvairenybės

Paskutinis pranešimas:

2021 Geg 10 Pir, 15:45

m105 Peržiūrėti naujausius pranešimus



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų