Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

diesel

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Užrakinta
diesel
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 1145
Užsiregistravo: 03 Gru 2005, 10:38
Miestas: Kaunas

diesel

Standartinė diesel »

nežinau ar buvau prisistates, bet esu is Ford Capri klubo. Siaip lyg ir nieko ipatingo neturiu, Ford Granada 1976m. gal dar Urala. Na dar 1000cm. Ural krosini (originalus variklis).
Vartotojo avataras
Rudge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 23 Bal 2004, 13:38
Miestas: VILNIUS

Standartinė Rudge »

Ar tikrai 1000, traukia prie abejonių, imesk foto...
diesel
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 1145
Užsiregistravo: 03 Gru 2005, 10:38
Miestas: Kaunas

Standartinė diesel »

Išrausiau visa kompa, bet pas save foto neradau. Lietuvoje yra du tokie Uralai. Vienas jų ar tai Biržuose, ar tai Kupiškyje. Kitas pas mane. Prieš kelis metus bomžai pavogė variklio galvas. Bendravau su rusijos baikeriais (www.oppozit.ru) .Ten buvo mano variklio foto, dabar jau neradau. Gal ištrintos. Kai busiu namie padarysiu foto. Dabar jis išrinktas. Šiaip galvos labai panašios į Ural-Volk. Yra pasaulyje žmoniu, kurie net negirdėjo apie toki varikli. Radau straipsnių ir foto apie jį MOTO žurnale. Jei nuskanuočiau ar padaryčiau foto, kaip jas įkelti į forumą?
diesel
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 1145
Užsiregistravo: 03 Gru 2005, 10:38
Miestas: Kaunas

Standartinė diesel »

Kas dar jus domina? Turiu 5L. V8 variklį, kuri manau statyti į savo Fordą. Dar turiu greitinta 10-a reduktoriu, Ural lopšį su lingėmis. Gal M-72? nežinau. Dar guli knygutės apie Iž-Planeta-5, Iž-Jupiter-5, K-750 M , lyg ir dar kažkas...
Vartotojo avataras
Sergejus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 13:22
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė Sergejus »

diesel rašė:Kas dar jus domina? Turiu 5L. V8 variklį, kuri manau statyti į savo Fordą. Dar turiu greitinta 10-a reduktoriu, Ural lopšį su lingėmis. Gal M-72? nežinau. Dar guli knygutės apie Iž-Planeta-5, Iž-Jupiter-5, K-750 M , lyg ir dar kažkas...

Dar parasyk kiek varzteliu spyntoi turi 8)
Sergejus +37067057028
+31619274164
diesel
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 1145
Užsiregistravo: 03 Gru 2005, 10:38
Miestas: Kaunas

Standartinė diesel »

Moderatoriams prasymas jei imanoma sudeti mane i viena diesel. Pasirodo kazkada jau esu susipazines su visais.

Temų neįmanoma sujungti.
moderatorius
Mob. 8 650 88 526
Kaunas
Užrakinta