Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

OverLoad

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
OverLoad
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 26 Bal 2004, 23:39
Miestas: Paneveggio

OverLoad

Standartinė OverLoad »

Sveiki ,man patinka seni automobiliai. O ypac Gaz 24 :D . Ateity noreciau nusipirkt padeveta ir dar viena kaip donora. Atrestauruot ir idet gera varikli. Gana juokingai skamba :oops:
Greitizz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 286
Užsiregistravo: 02 Bal 2004, 13:29
Miestas: Panevezys-Vilnius

Standartinė Greitizz »

Sveikas prisijunges :wink:
Kas cia uzejo visiems, kazkokia manija keist variklius i galingus :D :puiku:
Vartotojo avataras
OverLoad
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 26 Bal 2004, 23:39
Miestas: Paneveggio

Standartinė OverLoad »

Sveikas as irgi is panevezio. Supranti, jaunoji karta... Greiti ir isiute
:twisted: :twisted: :twisted: , arba ne
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė kitoks »

OverLoad rašė:Sveikas as irgi is panevezio. Supranti, jaunoji karta... Greiti ir isiute
:twisted: :twisted: :twisted: , arba ne

jo, greiti, isiute ir pasitaiko, kad nemastote savo turima galva :( drage dalyvausi ? o ar mastei, kiek ta motora ten ikisti kainuoja ? gal geriau iskarto pirkti kokia masina su bent 140AG ir vazinetis ?
kaip ir ne i tema, bet... penktadienio vakara vaziavau i zarasus, moletu plentu, tai tokiu pusprociu maciau... rodo po to kruvonoji zona kasikus su zvakutemis palei kelia...
gazas69
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: 16 Kov 2004, 18:32
Miestas: Biržai
Susisiekti:

Standartinė gazas69 »

Nebutina kisti milijonu, del dalyvavimo drage. As pvz. su savo tautoveziu megstu ketvirtadieniais gariunuose issilieti... tada kelyje vazuoji ramiau.

Aisku dar priklauso kokio lygio draguose nori dalyvauti ir ka pasiekti... Bet man uztenka ir tautovezio...
RENKUOSI GAZ - VAŽUOJU IR TAUPAU ! { GAZ-69A 1971m , Iž - 49+ВП - 56 }

865224077
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė kitoks »

gazas69 rašė:Nebutina kisti milijonu, del dalyvavimo drage. As pvz. su savo tautoveziu megstu ketvirtadieniais gariunuose issilieti... tada kelyje vazuoji ramiau.

Aisku dar priklauso kokio lygio draguose nori dalyvauti ir ka pasiekti... Bet man uztenka ir tautovezio...


VW Passat Caravan 1.8i ir dragas ? ir kokiu rezultatu pavyko pasiekti ? o vat idomu, kaip man sektusi su savojo 200ag ? gal pirmas buciau ? koks prizas uz pirma vieta ? zodziu, mirk is juoko :))))
gazas69
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: 16 Kov 2004, 18:32
Miestas: Biržai
Susisiekti:

Standartinė gazas69 »

kitoks rašė:
gazas69 rašė:Nebutina kisti milijonu, del dalyvavimo drage. As pvz. su savo tautoveziu megstu ketvirtadieniais gariunuose issilieti... tada kelyje vazuoji ramiau.

Aisku dar priklauso kokio lygio draguose nori dalyvauti ir ka pasiekti... Bet man uztenka ir tautovezio...


VW Passat Caravan 1.8i ir dragas ? ir kokiu rezultatu pavyko pasiekti ? o vat idomu, kaip man sektusi su savojo 200ag ? gal pirmas buciau ? koks prizas uz pirma vieta ? zodziu, mirk is juoko :))))


Na as seip draginau su pavieneis, gaila neteko pralekti kai naujaje iranga pastate... Tai buciau paskes koki greiti pasieke 250m trasoje ir per kiek laiko ja iveikia :D
RENKUOSI GAZ - VAŽUOJU IR TAUPAU ! { GAZ-69A 1971m , Iž - 49+ВП - 56 }

865224077
Skelbti atsakymą