Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

MILITARY SHOW 2006

Čia rasite informaciją apie būsimus ar jau įvykusius renginius, susijusius su senovine technika

Moderatoriai: Moderatoriai, Moderatoriai

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Fon
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4028
Užsiregistravo: 06 Geg 2005, 22:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Fon »

Szanowny Panie Kitoks (va žalinga įtaka :shock: ) , reikia ne atvažiuot sekmadienį PAŽIŪRĖT , o dalyvaut ir bendraut NUO PRADŽIOS IKI PASKUTINIO GALO . Tada nekils nerimtų klausimų .Tai viena . O antra - sekantis kartas - BAIKERIŲ VIDURŽIEMIS 2007 , jei Dievas duos būt sveikiems ir gyviems (ir pasiutusiems ant ledo :lol: [žiūr. Motomanai ]) O gal ir dar kas nors išpuls iki to :wink:
Vidminas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 06 Geg 2004, 12:46
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Vidminas »

lokys rašė:A kodel niekas nerašo apie nuostabia sekmadienio programa?


Sekmadienio renginys man priminė posakį "Polska woisko Berlin brala,ruska troszki pomagala" :-)
Vartotojo avataras
Tadas469
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 193
Užsiregistravo: 17 Rgs 2006, 19:56
Miestas: Kaunas

Standartinė Tadas469 »

Nu tai dekuj Ramziuj uz pasakojima, net paciam labaj juokinga pasidare :-) bet pataisysiu tawe Ramzi, tu klaidziojej kitoj upes pusej, o as puse walandos aiskinau, kad esu uz bokstelio 100metru, sale tos pacios balos kur dumbluose maudemes :D bet niekis swarbu radaj ir mane partraukej saudydama ugnimis is duslintuwo 4:30 ryte :-) , taigi lblb jum aciu uz taj kad man padejot wisi (moraliskai ir sejp) bet kauna pasiekiau vistiek sawo jiegomis :oops: nors ant klausos jau buwo krite nuo nukritusiu duslintuwo :D
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Tadas469 rašė:Nu tai dekuj Ramziuj uz pasakojima, net paciam labaj juokinga pasidare :-) bet pataisysiu tawe Ramzi, tu klaidziojej kitoj upes pusej, o as puse walandos aiskinau, kad esu uz bokstelio 100metru, sale tos pacios balos kur dumbluose maudemes :D bet niekis swarbu radaj ir mane partraukej saudydama ugnimis is duslintuwo 4:30 ryte :-) , taigi lblb jum aciu uz taj kad man padejot wisi (moraliskai ir sejp) bet kauna pasiekiau vistiek sawo jiegomis :oops: nors ant klausos jau buwo krite nuo nukritusiu duslintuwo :D

Turbūt krito ne tik "ant klausos", bet ir "ant rašymo". W naudojimas vietoje V ir panašūs slengai forume netoleruojami.
Moderatorius
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
Tadas469
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 193
Užsiregistravo: 17 Rgs 2006, 19:56
Miestas: Kaunas

Standartinė Tadas469 »

nu atsiprasau iskarto, tiesiog rasiau greitai ir todel taip gavosi :-) pasistengsim kita karta nekartot klaidu :-)
Vartotojo avataras
Fon
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4028
Užsiregistravo: 06 Geg 2005, 22:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Fon »

Sveikas , Tadai , prisijungęs , malonu , kad laimingai parvykai namo :!: Jeigu ką - Ženia-Zuender irgi pirmą nakties buvo namie , nenaudėlis :wink:
Vartotojo avataras
LaurynasC
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1104
Užsiregistravo: 20 Spa 2004, 11:11
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė LaurynasC »

Mano apsilankymas sekmadienį truko gal tik 15 minučių, bet įspūdį paliko. Tik atvažiavęs pagalvojau, kad nepataikiau ten kur norėjau, arba "polska armija krajowa wchyzca motoryzowana" jau nugalėjo "mūsiškius" ir pergalės proga surengė jomarką ir mūšio veteranų paradą (žr. Pelytės foto su draugais). Neužilgo pamačiau ir "ginklus", kuriais buvome "nugalėti" :girtas: :geriu: :geriam:. Galiu tik įsivaizduot, koks "mūšis" vyko dvi paras, nes sekmadienio popietę dauguma dar buvo "sužeisti" :D .
Kol rudge ir Zunder nepaaiškino renginio ideologijos, niekaip negalėjau suprasti, ką bendro turi militaristinis šou ir mugė su vaikų darželiu. Pasirodo, kad tai liūdna lenkų šventė, kadangi 1939 m. rugsėjo 1 d. Lenkiją užpuolė hitlerinė Vokietija, o rugsėjo 17 d. prie jos prisijungė ir Sovietų Sąjunga; to paties mėnesio pabaigoje šios dvi valstybės pasidalino buvusios Lenkijos teritoriją.
Šiaip visa laimė, kad technika buvo karinė, todėl vaikų bataliono antpuolį atlaikė. Minties prasibraut nufotkint įdomesnės technikos atsisakiau gan greitai, nes visi eksponatai iš chaki buvo virtę "biala-czherwona".
Gaila, kad nepavyko sudalyvauti įdomiojoje dalyje, nes sprendžiant iš nuotraukų, įspūdžių buvo nors tanku vežk :karinis:
Buick Special 1954
Chrysler Imperial 1960
Lincoln Continental Convertible 1966
http://www.retrorent.lt
Klasikinių ir retro automobilių nuoma.
Vartotojo avataras
Pelyte
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 485
Užsiregistravo: 23 Lie 2006, 18:44
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Pelyte »

Kas tiesa, tai ne melas :turistas:
pavargau kariaut
AWD
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: 22 Rgp 2005, 14:20

Standartinė AWD »

LaurynasC rašė:Mano apsilankymas sekmadienį truko gal tik 15 minučių, bet įspūdį paliko. Tik atvažiavęs pagalvojau, kad nepataikiau ten kur norėjau, arba "polska armija krajowa wchyzca motoryzowana" jau nugalėjo "mūsiškius" ir pergalės proga surengė jomarką ir mūšio veteranų paradą (žr. Pelytės foto su draugais). Neužilgo pamačiau ir "ginklus", kuriais buvome "nugalėti" :girtas: :geriu: :geriam:. Galiu tik įsivaizduot, koks "mūšis" vyko dvi paras, nes sekmadienio popietę dauguma dar buvo "sužeisti" :D .
Kol rudge ir Zunder nepaaiškino renginio ideologijos, niekaip negalėjau suprasti, ką bendro turi militaristinis šou ir mugė su vaikų darželiu. Pasirodo, kad tai liūdna lenkų šventė, kadangi 1939 m. rugsėjo 1 d. Lenkiją užpuolė hitlerinė Vokietija, o rugsėjo 17 d. prie jos prisijungė ir Sovietų Sąjunga; to paties mėnesio pabaigoje šios dvi valstybės pasidalino buvusios Lenkijos teritoriją.
Šiaip visa laimė, kad technika buvo karinė, todėl vaikų bataliono antpuolį atlaikė. Minties prasibraut nufotkint įdomesnės technikos atsisakiau gan greitai, nes visi eksponatai iš chaki buvo virtę "biala-czherwona".
Gaila, kad nepavyko sudalyvauti įdomiojoje dalyje, nes sprendžiant iš nuotraukų, įspūdžių buvo nors tanku vežk :karinis:


Gerbiamieji, aš visiškai pritariu dalyvių pasigėrėjimui renginiu. Kaip supratau, vis tik geriausia buvo šeštadienį. O paskui , kai užgriuvo lenkų minios, viskas pasisuko kiek kitaip. Ar nemanote, kad tokį linksmą renginį LIETUVIŲ "militaristai" galėtų suorganizuoti ir patys, pavyzdžiui, pergalės prieš lenkus mūšyje ties Giedraičiais proga. Na, ar maža Lietuvos istorijoje vertų prisiminti "kariškų" datų? Ar nepavyktų pritraukti dalyvių iš dabartinės Lietuvos kariuomenės, kad ir ne su "hameriu", tai bent jau su košės katilu? O dabar gavosi taip, kad lenkų organizacija įviliojo, sąmoningai nieko iš anksto nesakydama, oldtaimeristus į savo renginį su politiniu atspalviu. Juk vyrai buvo su uniformomis armijų, priešiškų Lenkijai tais 1939 metais...O iš Lenkijos atvyko vos trys dalyviai, tad visas šou krūvis teko lietuviams.
Vartotojo avataras
Ramzis
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1646
Užsiregistravo: 08 Bal 2004, 20:55
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Ramzis »

AWD esate teisus 100 %. Tokia įdėja mums patiems gimė iš šeštadienio į sekmadienį naktį, pamačius, jog ne kas čia su organizavimu gaunasi... O sekmadienį aš asmeniškai iš vis nesupratau nieko kas dedasi aplinkui (tikrai ne dėl "nuovargio" :wink: ).
Manau, jog kitais metais tikrai reikės bandyti organizuoti kažką savito.
Skelbti atsakymą