Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

abc

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
abc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 18 Sau 2007, 16:39
Miestas: Ukmergė

Standartinė abc »

kita pusė
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Mes,visi maži vaikučiai,norim augti dideli, bet pasenę suvaikėjam,ir vėl tampame ...maži.
Vartotojo avataras
Vikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 973
Užsiregistravo: 19 Rgp 2007, 21:45
Miestas: Vilnius

Standartinė Vikas »

abc,lentute matit jau bus nuimta jai nera...kaip ir pas visus izus lentele priekyje turi buti
genka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 01 Spa 2007, 19:09
Miestas: šiauliai

Standartinė genka »

abc rašė:Dar vienas mano pirkinys.Neoriginalumai bei trūkumai maždaug aiškūs.Kaikurias reikiamas detales turiu,bet nemažai reiks ieškot nusipirkt.Kolkas pora klausimų;kieno galinis ratas''įmūrytas'' ir kur pas šituos moto rėmo numerio ieškot,nes lentutė aliuminė dingusi.
Sveikas prisistates man dvigubai malonu ,kad atsirado dar vienas iž49 gerbėjas . Tavo ižo galinis ratas panašus i 56 , kiek galiu matyt , taip pat ir cilindras , kas mane labai su domino , nes aš kai pirkau savaji šeimininkas dievagojosi , kad cilindro nekeites pas mane irgi stovėjo 56 ir mano ižas 1956 metu.
eugenijus
Vartotojo avataras
zigmasmoto
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 602
Užsiregistravo: 22 Vas 2008, 11:44
Miestas: Varėna

Standartinė zigmasmoto »

Sveikas, numeris neskaitant lentelės, turi būti dar ir ant rėmo. Ryžto ir sėkmės atnaujinant.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
neskubėk ir būsi pirmas
Iž-49 1954, Iž-planeta 1963
abc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 18 Sau 2007, 16:39
Miestas: Ukmergė

Standartinė abc »

genka rašė:
abc rašė:Dar vienas mano pirkinys.Neoriginalumai bei trūkumai maždaug aiškūs.Kaikurias reikiamas detales turiu,bet nemažai reiks ieškot nusipirkt.Kolkas pora klausimų;kieno galinis ratas''įmūrytas'' ir kur pas šituos moto rėmo numerio ieškot,nes lentutė aliuminė dingusi.
Sveikas prisistates man dvigubai malonu ,kad atsirado dar vienas iž49 gerbėjas . Tavo ižo galinis ratas panašus i 56 , kiek galiu matyt , taip pat ir cilindras , kas mane labai su domino , nes aš kai pirkau savaji šeimininkas dievagojosi , kad cilindro nekeites pas mane irgi stovėjo 56 ir mano ižas 1956 metu.
Ne tik cilindras,o ir visas variklis 56-eštojo(bent man atrodo,nes nesu didis '' ižų''žinovas).Kai isigysiu originalų variklį,bei ratus,tada šitie bus parduodami.Šio projektuko imsiuos,kai,, Pannonia''bus baigta tvarkyt.Gimimo metukai 57.Dar noriu paklaust kas ten turi suktis prie galinio amortizatoriaus,kur rodykle pažymėjau?Dabar ten bagažinė prisukta.
Mes,visi maži vaikučiai,norim augti dideli, bet pasenę suvaikėjam,ir vėl tampame ...maži.
Vartotojo avataras
zigmasmoto
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 602
Užsiregistravo: 22 Vas 2008, 11:44
Miestas: Varėna

Standartinė zigmasmoto »

Tepimo taškas, o jeigu jis yra kitoje vietoje, tada meistrų padarytas sriegis, bagažinei prisukti.
Paskutinį kartą redagavo zigmasmoto 04 Bal 2008, 09:23, redaguota 1 kartą(us).
neskubėk ir būsi pirmas
Iž-49 1954, Iž-planeta 1963
abc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 18 Sau 2007, 16:39
Miestas: Ukmergė

Standartinė abc »

Genka,galinis ratas ne iž56 .Stebulė masyvi,storo metalo.Stipinai irgi stambūs.Ratas 19coliu.
Mes,visi maži vaikučiai,norim augti dideli, bet pasenę suvaikėjam,ir vėl tampame ...maži.
genka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 01 Spa 2007, 19:09
Miestas: šiauliai

Standartinė genka »

Praktiškai visi viduriai iš 56 tinka i 49 , kogero busiu apsirikes jei nupaveiksluosi varili atskirai tikrai pasimatys , dar karta sveikinu prisistačius ir sėkmės darbuose.
eugenijus
algisb2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 376
Užsiregistravo: 09 Rgp 2007, 14:17
Miestas: LYGUMAI

susipažinkim

Standartinė algisb2 »

Na ant mano IŽ-56 cilindras ne toks.Ikeliu nuotrauką.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
abc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 18 Sau 2007, 16:39
Miestas: Ukmergė

Standartinė abc »

genka rašė:Praktiškai visi viduriai iš 56 tinka i 49 , kogero busiu apsirikes jei nupaveiksluosi varili atskirai tikrai pasimatys , dar karta sveikinu prisistačius ir sėkmės darbuose.
Variklio fotografiją idėsiu po sekmadienio.Reiks ir ratą kaip tai aiškiau nupaveiksluot,nes neišsiaiškinu niekaip kieno jis.O gal originaliai toks ėjo kuriuo tai momentu? :roll:
Mes,visi maži vaikučiai,norim augti dideli, bet pasenę suvaikėjam,ir vėl tampame ...maži.