Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

renginys KEDAINIUOSE!!!!!!!!!!!!!!

Čia rasite informaciją apie būsimus ar jau įvykusius renginius, susijusius su senovine technika

Moderatorius: Moderatoriai

Vartotojo avataras
GINTIL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: 16 Spa 2004, 16:48
Miestas: Žemaitija

Standartinė GINTIL »

... Žinoma, atvykus į judesio centrą pirma į akį krito netradicinė tokiam renginiui technika... (ir keleiviai) :oops:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
1937 MB320 Pulmanlimousine
1957 M1M Minsk
1986 MB 190D
Vartotojo avataras
GINTIL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: 16 Spa 2004, 16:48
Miestas: Žemaitija

Standartinė GINTIL »

Visa tai drįsčiau įvertinti kaip kiemo renginį, - minimali reklama su klaidinančiomis nuorodomis, triukšmingas renginys be įgarsinimo (gal antrąją dieną ir buvo, bet nemačiau tikslo kažko laukti), tvoromis atitvertos dalyvių parko ir VIP zonos ir jokių sąlygų žiūrovams...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
1937 MB320 Pulmanlimousine
1957 M1M Minsk
1986 MB 190D
Vartotojo avataras
GINTIL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: 16 Spa 2004, 16:48
Miestas: Žemaitija

Standartinė GINTIL »

tadas1991 rašė:
RAMIREZ rašė:
zydrunas dumcius rašė:
RAMIREZ rašė:Gaila, kad egzotisku automobiliu vaziavimai ir roko muzikos koncertas skirtingomis dienomis. :( Ir dar nera informacijos kokios grupes gros.
ten 2 -ju dienu renginys su savo nakvyne :!: palatkese ar kur kitur :!:


Zinau, kad dvieju dienu praeitais metais buvau jame ir aciu, bet dvi dienas tikrai nenoriu ten but, nes pagrinde praeitais metais susirinko vien fauna vadinama marozais su savo fyfom, kas tikrai nera gerai netradicines muzikos ir neformaliu stiliu gerbejam. Koncetas nors visai patiko (ypac Kaunieciu grupe Xess patiko), bet per marozu ivairius isisokimus normaliai nebuvo imanoma to konco paklausyt (nesuprantu tokio dalyko kaip eit pasipyzdavot is muzikos, atlikeju ir taip pat tokios muzikos gerbeju, nes jie tau nepatinka, nepatinka neklausyk gi net per konca daugiau ten kitu renginiu lyg vyko man atrodo).

Nu čia yra toks "tautos" principas. Jei nori būti aukštas, bet pats nesugebi pakilti iš savęs, smukdai kitus.


RAMIREZ ne smukdo, o informuoja bei pateikia savo nuomonę. Tegul bus leista ir man panekuklauti...
Galiu patvirtinti, kad nelabai kas pasikeitė ir šiemet. Keisčiausia, kad VIP zona buvo skirta daugiau bambaliniam (atsiprašau, galbūt, vietiniam jaunimui), kurie lyg tyčia blokavo vaizdą žiūrovams. To įrodymas - trys automatiniai fotoaparato spragtelėjimai...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
1937 MB320 Pulmanlimousine
1957 M1M Minsk
1986 MB 190D
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

Taip as tikrai nenoriu skelbt antireklama renginiui tik paprasciausiai kaip buves praeitas metais tame renginyje tai papsakoju kas jame buvo blogai, na ir aisku tokiam renginyje ir neatrinksi publikos tikrai, bet cia daugiau pabreziau musu Lietuvos dalies jaunimo kultura. Tikrai nesakau buvo gana smagu per ta rengini tiek lenktynes, tiek garso varzybos ir tiek pats koncertas. Bet kas dar is pernai metu renginio organizavimo nepatiko, kad nebuvo tokio dalyko, kur saugei palikt automobili tiem kurie atvaziavo pabut viena diena, taip kur pastatyt buvo daug vietos, bet manau reikejo issirinkt viena vieta kur butu galima sustatyt automobilius ir ten pastatyt pora apsaugos darbuotoju, nes po renginio savo automobili radau su nuspardytais veidrodziais ir nemanau, kad ten man vienam nusparde, nes paprasciausiai automobiliu eiksteles nebuvo apsaugotos, tai ten galima buvo daryt ka nori.

p.s. Gal dar kas turi nuotrauku is siais metais siame renginyje vykusio koncerto?
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2067
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Standartinė tadas1991 »

Jūs mane matau netaip supratot. Komentaras buvo nukreiptas būtent į tuos "bambalinius", o aš kaip tik ir pritariu ramirez nuomonei.