Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Kaunas - antikvarinių daiktų šventė-turgus “Laiko ratu”

Čia rasite informaciją apie būsimus ar jau įvykusius renginius, susijusius su senovine technika

Moderatorius: Moderatoriai

Vartotojo avataras
Fon
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4028
Užsiregistravo: 06 Geg 2005, 22:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Fon »

O ką aš jums sakiau :?: :roll: :evil: :lol:
+370 610 60134
Jei bijai - nedaryk , jei darai - nebijok
Vartotojo avataras
lari
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 267
Užsiregistravo: 09 Spa 2007, 15:37
Miestas: vilnius

Standartinė lari »

Fon rašė:O ką aš jums sakiau :?: :roll: :evil: :lol:



Mes norejom pamatit ar tiesa sake Fon,mes daugiau taip nedarisime :graudu: :ddg: :P
Vartotojo avataras
rcepa
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1967
Užsiregistravo: 22 Bal 2004, 17:20
Miestas: Vilnius

Standartinė rcepa »

Kolegos, gal kas paklausė traktoriaus Lanz Buldog kainą?
egiss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 709
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 12:33
Miestas: Kaunas

Standartinė egiss »

Fon rašė:O ką aš jums sakiau :?: :roll: :evil: :lol:


lengviause komentuoti... cia zmones pamegino... o visi mes norejome kad mums svente padarytu... o kur mes patys... jeigu patys butume pasistenge atvesti bent kelis mums nereikalingus daiktus... vaizdelis butu kur kas geresnis... kodel i LV vaziuojame prekiauti, o cia vietoje ne?

cia akmenis ir i mano darza...
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Standartinė virgas »

egiss rašė:
lengviause komentuoti... cia zmones pamegino... o visi mes norejome kad mums svente padarytu... o kur mes patys... jeigu patys butume pasistenge atvesti bent kelis mums nereikalingus daiktus... vaizdelis butu kur kas geresnis... kodel i LV vaziuojame prekiauti, o cia vietoje ne?

cia akmenis ir i mano darza...
Visiskai pritariu. Beje, mano nuomone renginys puikus, gal butent del to, kad nedaug pardaveju jis ir tapo daugiau svente, o ne turgum, kaunieciu publika tikrai inteligentiska ir labai daug kur lenkia vilniecius, deja, turiu pastebet. Mielieji skeptikai, kitas renginys toje pat vietoje vyks lapkricio 8-9 dienomis, todel, kad kai kuriu jusu kritika butu kiek autoritetingesne, bent jau apsilankykite- nei pirkt, nei parduot nera butina. Kolegos latviai ir estai maziau isdidus, jiems keli simtai kilometru yra maziau, nei mums simtas...
Vartotojo avataras
WANDERER
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4225
Užsiregistravo: 31 Geg 2004, 20:39

Standartinė WANDERER »

virgas rašė:
egiss rašė:
lengviause komentuoti... cia zmones pamegino... o visi mes norejome kad mums svente padarytu... o kur mes patys... jeigu patys butume pasistenge atvesti bent kelis mums nereikalingus daiktus... vaizdelis butu kur kas geresnis... kodel i LV vaziuojame prekiauti, o cia vietoje ne?

cia akmenis ir i mano darza...
Visiskai pritariu. Beje, mano nuomone renginys puikus, gal butent del to, kad nedaug pardaveju jis ir tapo daugiau svente, o ne turgum, kaunieciu publika tikrai inteligentiska ir labai daug kur lenkia vilniecius, deja, turiu pastebet. Mielieji skeptikai, kitas renginys toje pat vietoje vyks lapkricio 8-9 dienomis, todel, kad kai kuriu jusu kritika butu kiek autoritetingesne, bent jau apsilankykite- nei pirkt, nei parduot nera butina. Kolegos latviai ir estai maziau isdidus, jiems keli simtai kilometru yra maziau, nei mums simtas...

Kazkada latviai ,kada dare pirma muge 1984m.irgi buvo nedidele,bet vis tiek buvo idomi,nes galima sakyti tiek parduodanciu,ar mainanciu,buvo panasiai tiek kiek ir perkanciu....o su metais ta muge issiplete,kaip ir Estijoje,
1985m.klubo "RIEDUVA"Vilniaus sekcijos nariai pabande suorganizuoti panasia muge-,bet rezultatas buvo toks:vilnieciai atsiveze nemazai "gelezeliu"parduot,issimainyt,bet deja visi kiti is Lietuvos regionu atvaziavo tik tai pirkti......nieko neatsiveze parduot,o po to patys veliau susitike apkalbejo:"kad sudas,o ne muge buvo....
laikas eina ...o "vaizdelis" siuo klausimu Lietuvoje toks pats-deja,....gal ,jeigu tai taps reguliariu reiskiniu,kokybe pasikeis
Vartotojo avataras
valdas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 06 Vas 2005, 22:29
Miestas: Kaunas

Standartinė valdas »

rcepa rašė:Kolegos, gal kas paklausė traktoriaus Lanz Buldog kainą?
Mano nuomone tai buvo eksponatas, labai graziai dirbo variklis, o parduoda ar ne, tai net nepaklausiau, sekanti karta jeigu bus paklausiu. Kalbejau su latviais, prekiautojais, jie liko patenkinti. Estu turejo buti , kazkodel neatvaziavo.
Vartotojo avataras
laurynas400
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1462
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 14:16
Miestas: Vilnius

Standartinė laurynas400 »

rcepa rašė:Kolegos, gal kas paklausė traktoriaus Lanz Buldog kainą?


Kolegai palyginti kainas: už tą mažiuką variklį paprašė pustrečio gabalo, tai turint omeny proporcijas galima spėt, jog traktorio kaina panaši tik su daugiau nuliukų...