Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Gt/sport

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Vartotojo avataras
mariussta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1609
Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
Miestas: Kaunas

Standartinė mariussta »

Spoileris,-jėga :D ,jei tiek svertų,-bagažinės dangčio nepakelsi...
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
Gt/sport
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 13 Lap 2008, 13:00
Miestas: Plungė

Standartinė Gt/sport »

Nu nejaugi neteko girdet: lipdukas ant kapoto +5AG, ant duru +2AG ir t.t. :lol:

tai va spoileris toks kokiu 20 cm aukscio, tai jis amnau kokius 50AG turejo pridet :lol: Cia paslepta mintim... :wink:
Gt/sport
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 13 Lap 2008, 13:00
Miestas: Plungė

Standartinė Gt/sport »

Radau foto motociklo, gal kasnors tikslesne info pasidalintu, kas cia? :-)

Antrą kartą toje pačioje temoje nesilaikote nuotraukų talpinimo taisyklių.
Vietoje trečios pastabos keliausite į Geltonąją zoną.
Mod. Raimis
arwis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 08 Lie 2007, 01:08
Miestas: Vilnius

Standartinė arwis »

iz planeta 3.01 arba 3.02 arba 4
+37063949315
Visada domina automobiliu valstybiniai numeriai.
Gt/sport
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 13 Lap 2008, 13:00
Miestas: Plungė

Standartinė Gt/sport »

Na neina man sumazinti foto kazkaip, arba nemoku. Pasizadu ismokt ir idet :-)

Atsiprasau moderatoriu, uz taisykliu pazeidima :oops:
Gt/sport
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 13 Lap 2008, 13:00
Miestas: Plungė

Standartinė Gt/sport »

Atsiprasau, bet ar galeciau ikelti sioje temoje keleta nuotrauku, kuriose prasyciau patarimo ka daryti? ( skyles automobilio dugne). nežinau, kur daugiau deti jas, nes automobilis siam forumui perjaunas, bet pagalba ir patarimai tikrai praverstu :?
Vartotojo avataras
3r1no
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 17 Kov 2009, 16:21
Miestas: kursenai

Standartinė 3r1no »

na kad prideda arklio galiu tai galimas daiktas, nes vis delto yra pakeicema automobili aerodinamika.
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8623
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

3r1no rašė:na kad prideda arklio galiu tai galimas daiktas, nes vis delto yra pakeicema automobili aerodinamika.
Perversmas moksle- keičiant daikto formą galima išgauti energijos :!: :soke: :apalpti:
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Angis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 04 Kov 2008, 17:07

Standartinė Angis1 »

Raimis rašė:
3r1no rašė:na kad prideda arklio galiu tai galimas daiktas, nes vis delto yra pakeicema automobili aerodinamika.
Perversmas moksle- keičiant daikto formą galima išgauti energijos :!: :soke: :apalpti:
Suprantama galima. Pav. sudegus parakui, jis pakeičia forma ir būseną, tuo pačiu išskirią energiją. :lol: :lol: :lol:
Gt/sport
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 13 Lap 2008, 13:00
Miestas: Plungė

Standartinė Gt/sport »

Tai kaip del foto? :roll: