Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Kas tai galetu but?

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Vartotojo avataras
WANDERER
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4225
Užsiregistravo: 31 Geg 2004, 20:39

Standartinė WANDERER »

rudge rašė:2 WANDERER
Tai reiškia apsimelavai, pirma sakiai, kad tai "Hanomagas"!? :roll:
Aš dabar nežiūrėjau jokios literatūros (laiko stoka), bet jeigu tu prašnekai apie "Wanderer", gal jis panašesnis į 250? Neskaitant trečio lango, linijos kaip 240, o 250 lygtai didesnis buvo.

Deja neapsimelavau "Hanomag"tai ne mano mintis buvo o be rods tavo ir musu kolegos jei prisimeni si diskusija buvo praeita ziema,W250 kitoks kapotas
Vartotojo avataras
Rudge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 23 Bal 2004, 13:38
Miestas: VILNIUS

Standartinė Rudge »

Pats žinai, į žiniuonį aš nepretenduoju, ir daugiausiai klausau ką šneka kiti, bet W22 yra apvalus ir šlykštus. Apie snukį, pats ninėjai, kad savo dardo. Atkartoti 240 ar 250 snukį, būtu kurkas sunkiau. Aš tik abejoju dėl galinio langelio. Praėjo 20 metu nuo to laiko, kai aš turėjau 240, ir varčiau tuos papierius, dabar aš jais nebesidomiu ir nepamenu 250 charakteringų vietų, bet dėl 22 tikrai abejoju.
Vartotojo avataras
Rudge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 23 Bal 2004, 13:38
Miestas: VILNIUS

Standartinė Rudge »

Atsiprašau už balsą be eilės, bet gal jaunimas padėt išspresti mums šį klausimą?
gazas69
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: 16 Kov 2004, 18:32
Miestas: Biržai

Standartinė gazas69 »

rudge rašė:Atsiprašau už balsą be eilės, bet gal jaunimas padėt išspresti mums šį klausimą?

mano manimu pagal duris, galinius sparnus ir stiklus Wanderer W22 http://www.autogallery.org.ru/wand22.htm
RENKUOSI GAZ - VAŽUOJU IR TAUPAU ! { GAZ-69A 1971m , Iž - 49+ВП - 56 }

865224077
Vartotojo avataras
WANDERER
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4225
Užsiregistravo: 31 Geg 2004, 20:39

Standartinė WANDERER »

rudge rašė:Pats žinai, į žiniuonį aš nepretenduoju, ir daugiausiai klausau ką šneka kiti, bet W22 yra apvalus ir šlykštus. Apie snukį, pats ninėjai, kad savo dardo. Atkartoti 240 ar 250 snukį, būtu kurkas sunkiau. Aš tik abejoju dėl galinio langelio. Praėjo 20 metu nuo to laiko, kai aš turėjau 240, ir varčiau tuos papierius, dabar aš jais nebesidomiu ir nepamenu 250 charakteringų vietų, bet dėl 22 tikrai abejoju.

Jei prisimeni saskrydi "Ukmerge-Anyksciai -Utena"ten dalyvavo Wanderer
W250 is Ukrainos.O sita automobili berods turejo p.Petkelis buvo dazytas tamsiai rudai su geltona ir savininkas gyveno prie Zaliuju ezeru(gal klystu),o "snukis"radiatoriaus pritaikytas nuo kito auto