Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

M 20 pakeliui į metalolaužą

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Djorge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 10 Rgs 2004, 11:56
Miestas: Šiauliai

Standartinė Djorge »

na manau ir be mano vaziavimo is Siauliu Vilniuje yra pakankamai zmoniu kuriems idomios mano isvardytos detales.
Beje gal ponas iš stolicos pasiimk atsuktuvą ir kitus įrankius ir nusilupinek tą turta nuo pobedos, a paskum galesi cia visiems popigiąją pardavoti a?
Direktorius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: 16 Rgs 2004, 18:29
Miestas: Šiauliai

Standartinė Direktorius »

AAAAAAAAAAAAAAAAA :signalai:
Ei Vilniečiai išgelbėkit geras detales.
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

Djorge rašė:na manau ir be mano vaziavimo is Siauliu Vilniuje yra pakankamai zmoniu kuriems idomios mano isvardytos detales.
Beje gal ponas iš stolicos pasiimk atsuktuvą ir kitus įrankius ir nusilupinek tą turta nuo pobedos, a paskum galesi cia visiems popigiąją pardavoti a?



jeigu kam ko reikia, tai ir be tavo pastabos susipras pasiskambinti ir isigyti trukstama detale. temos autorius parase viska, kas butina ir panasu, kad tu tik siaip eilini karta "keli vejus".

p.s.
ponai is stolicos ranku del keliu litu nesipeta :bebebe: be to, man siuo metu nereikalinga ne viena M-20 detale ir as nesergu jokia kaupinimo manijos forma, nors nuotraukoje matomu rankeneliu garaze keli komplektai guli. gal reikia ?
Paskutinį kartą redagavo kitoks 10 Lap 2004, 13:54, redaguota 1 kartą(us).
egiss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 709
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 12:33
Miestas: Kaunas

Re: M 20 pakeliui į metalolaužą

Standartinė egiss »

rudge rašė:Jeigu jos kam nors gaila, ar matot ką reikalingo sakykit. Už kokios savaitės turėtu atsidurti laužyne. Tiltai GAZ 21. Veiksmas Vilnius. Tel. 869889191:(


O tai kiek uz ja gauni metalo supirktuveje?
Už parduotus daiktus gauti pinigai bus skiriami kelionei Moskvich'iumi į Nordkapp'ą
Vartotojo avataras
Rudge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 23 Bal 2004, 13:38
Miestas: VILNIUS

Standartinė Rudge »

Metalo laužo prekyba neužsiimu. Kai atiduosiu ir gausiu pinigėlius, tada ir žinosiu, būtinai informuosiu.
egiss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 709
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 12:33
Miestas: Kaunas

Standartinė egiss »

rudge rašė:Metalo laužo prekyba neužsiimu. Kai atiduosiu ir gausiu pinigėlius, tada ir žinosiu, būtinai informuosiu.


Galvoju paimciau is taves ja kaip uz metalo kaina... todel ir klausiu. kiek galvoji gauti?
Už parduotus daiktus gauti pinigai bus skiriami kelionei Moskvich'iumi į Nordkapp'ą
Vartotojo avataras
Rudge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 23 Bal 2004, 13:38
Miestas: VILNIUS

Standartinė Rudge »

Klausimas ar tau apsimokės jos trasportavimas. Be to turiu nuimti nuo jos šoninius stiklus ir bamperius, nors jie ir blogi. Turiu sukomplektuoti kita mašiną. Atiduočiau ją už "ŽUK" arba "NISA" galinį tiltą. Pinigais bandyk siūlyti pats.
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8588
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Dar reikėtų nuimti ratų dekoratyvinius gaubtus (nors jie ir ne Pobiedos). Čia Alytuje yra vienas jų norėtojas.