Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

audi coupe GT

Čia rasite viską, kas netelpa į kitas temas, tačiau žinutės turi būti susiję su transporto priemonėmis.

Moderatoriai: Shumeras, tadas1991, TADAS 125, Moderatoriai

Direktorius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: 16 Rgs 2004, 18:29
Miestas: Šiauliai

Standartinė Direktorius »

naktibaldas rašė:
Kipshas rašė:Sorry Naktibaldai, bet tiuninginių projektų vieta tikram oldtimer'istui tik čia :wink:

kalba eina ne apie tiuninga o apie modifikacijas :lol:
nu ok...neissisukinesiu...prastoki man tos GT gamykliniai parametrai...
taciau ka as padarysiu jei veza mane sis modelis..tik noreciau ji pritaikyti savo reikmems... ;)
as nenoriu cia diskutuot apie ideologijas...tiesiog pastebejau kad cia renkasi zmones nebijantys nagus i tepalus ikisti...ir tikejausi rasti kokios nors info...


Pats galvoji perdarineti ar atiduosi kokiam garažui?
Šiaip perdaryti tikrai galima, bet ir zinių ir patirties reikia daug.
Pasitark su ralistais arba su ziedinius auto kurie ruošia.
Turejau pries dešimt metų vaz 2106 susimontaves WV forsuota GTI variklį. Tai nuo 160 km Vaz taip vibruod pradėdavo, kad atrode visi varztai isbires. Varikli montavo Kauno ralistai.
naktibaldas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 03 Lap 2004, 23:49
Miestas: vilnius

Standartinė naktibaldas »

Direktorius rašė:
naktibaldas rašė:
Kipshas rašė:Sorry Naktibaldai, bet tiuninginių projektų vieta tikram oldtimer'istui tik čia :wink:

kalba eina ne apie tiuninga o apie modifikacijas :lol:
nu ok...neissisukinesiu...prastoki man tos GT gamykliniai parametrai...
taciau ka as padarysiu jei veza mane sis modelis..tik noreciau ji pritaikyti savo reikmems... ;)
as nenoriu cia diskutuot apie ideologijas...tiesiog pastebejau kad cia renkasi zmones nebijantys nagus i tepalus ikisti...ir tikejausi rasti kokios nors info...


Pats galvoji perdarineti ar atiduosi kokiam garažui?
Šiaip perdaryti tikrai galima, bet ir zinių ir patirties reikia daug.
Pasitark su ralistais arba su ziedinius auto kurie ruošia.
Turejau pries dešimt metų vaz 2106 susimontaves WV forsuota GTI variklį. Tai nuo 160 km Vaz taip vibruod pradėdavo, kad atrode visi varztai isbires. Varikli montavo Kauno ralistai.

na as dar gyvent noriu..o ir aplinkiniu gyvybemis rizikuot nenoriu..tad atiduosiu kokiam garazui sita reikala atlikti:)
beje matai ziogas tai ne kupeska...manau jo ir aerodinamika tam visiskai nedekinga kad tokiu greiciu vaziuot...o ir pakaba silpna.
Paskutinį kartą redagavo naktibaldas 16 Lap 2004, 22:52, redaguota 1 kartą(us).
naktibaldas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 03 Lap 2004, 23:49
Miestas: vilnius

Standartinė naktibaldas »

Socrat rašė:Blyn idiotas kažkoks šiandien Vilniui tarp juostų taip prasinešė, kad pusė šoferių sustojo...Tai jei čia tas street racing'as, tai mano manymu tai visiška nesąmonė, kurią propoguoja nesubręndę vairuotojai, kuriem išvis dar teises nelaikas duot...Neįsivaizduoju, kas būtų, jei prieš kokią moterišką būtų taip prašokęs...Avarija ne viena būtų pasibaigę, ir auka taip pat...

yra tokia savoka kaip "lakstymo kultura"...
as esu tos nuomones kad su savo gyvybe galiu daryt ka noriu...taciau neturiu jokios teises itraukti i visa shita afera niekuo detu zmoniu.
tad jei jau lakstau..tai gilia nakti kai gatves tuscios..arba dalyvayja tokie patys entuziastai...ir per gaza minu tik budamas vienas...su keleiviais to nedarau.
apie dzigitus lakstancius kai zmones is darbo grizineja ar veza vaikus kur...mano nuomone irgi labai labai neigiama.
beje man 25 metai...taip kad manyciau esu subrendusi asmenybe ir zinau ka renkuosi.
naktibaldas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 03 Lap 2004, 23:49
Miestas: vilnius

Standartinė naktibaldas »

whitesnake rašė:
naktibaldas rašė:
Sergej rašė:na GT kaip gt nieko ipatingo na net ir vaziuoja neblogai, bet jai tik dragams paruost tai ji netinka arba reik labai ziauriai perdaryt. :tiuning:

nedalyvauju as draguose...street racingas mano aistra

Tai ka, nori pasakyti, dragas ir street rasingas ne tas pats?
Skirtumas tik atstumas, o siaip , mano manymu , masinu lauzymas. Kartoju, tai tik mano nuomone

dragas yra pagreicio varzybos...kai masinos vaziuoja tiesiaja 402 arba 201m.
street racingas - nelegalios gatves lenktynes, kai vaziuoja keli ekipazai pagal is anksto sudaryta legenda ir turi kuo greiciau atsizymeti check pointuose...arba kai vaziuoja is anksto zinoma trasa be sturmano...tada greiciai buna jau isties dideli..va idomumo delei galiu parasyt viena pvz: vaziavom ziedine trasa- saltoniskiu ziedas-tunelis-i kalna link savanoriu ziedo- tada ta pacia trasa atgal..vel tunelis- vel saltoniskiu ziedas..ir tokie trys ratai....tunelyje greitis(tiesioji) budavo virs 200..visa tai vyko 3-ia h nakties, treciadienio nakti...manau rizikos aplinkiniams nebuvo jokios.......beje,i shita kategorija pas mus iprasta ipaisyti ir gatvinius dragus, kai lenktyniauja nuo sankryzos iki sankryzos..dazniausiai ukmerges plentu ties BRC..taip nakti..
o del masinu lauzymo..na noredamas sulauzysi bet ka...taciau as jau 5 metus vazineju su tuo paciu varikliu jo rimciau neremontaves...tik modifikaves del galios prieaugio..ir dabar jis vistiek yra idealioje bukleje. svarbiausia tinkama prieziura ir protingas explotavimas.
gazas69
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: 16 Kov 2004, 18:32
Miestas: Biržai

Standartinė gazas69 »

naktibaldas rašė:
whitesnake rašė:
naktibaldas rašė:
Sergej rašė:na GT kaip gt nieko ipatingo na net ir vaziuoja neblogai, bet jai tik dragams paruost tai ji netinka arba reik labai ziauriai perdaryt. :tiuning:

nedalyvauju as draguose...street racingas mano aistra

Tai ka, nori pasakyti, dragas ir street rasingas ne tas pats?
Skirtumas tik atstumas, o siaip , mano manymu , masinu lauzymas. Kartoju, tai tik mano nuomone

dragas yra pagreicio varzybos...kai masinos vaziuoja tiesiaja 402 arba 201m.
street racingas - nelegalios gatves lenktynes, kai vaziuoja keli ekipazai pagal is anksto sudaryta legenda ir turi kuo greiciau atsizymeti check pointuose...arba kai vaziuoja is anksto zinoma trasa be sturmano...tada greiciai buna jau isties dideli..va idomumo delei galiu parasyt viena pvz: vaziavom ziedine trasa- saltoniskiu ziedas-tunelis-i kalna link savanoriu ziedo- tada ta pacia trasa atgal..vel tunelis- vel saltoniskiu ziedas..ir tokie trys ratai....tunelyje greitis(tiesioji) budavo virs 200..visa tai vyko 3-ia h nakties, treciadienio nakti...manau rizikos aplinkiniams nebuvo jokios.......beje,i shita kategorija pas mus iprasta ipaisyti ir gatvinius dragus, kai lenktyniauja nuo sankryzos iki sankryzos..dazniausiai ukmerges plentu ties BRC..taip nakti..
o del masinu lauzymo..na noredamas sulauzysi bet ka...taciau as jau 5 metus vazineju su tuo paciu varikliu jo rimciau neremontaves...tik modifikaves del galios prieaugio..ir dabar jis vistiek yra idealioje bukleje. svarbiausia tinkama prieziura ir protingas explotavimas.


O kiek baudos balu turi? Ir manau tu sitaip lakstydamas dar net labai rizikuoji kitu givybemis... Nes nezinia kas gali isvazuoti i gatve ir tu nespesi nei nusukti nei nustabdyti, ar girtas senis iseiti...

Suprantu jei vazuotum oficijuolese lenktyse kur imamasi bet kokiu atsargumu, kiek zmoniu givybei tiek vairuotoju...
RENKUOSI GAZ - VAŽUOJU IR TAUPAU ! { GAZ-69A 1971m , Iž - 49+ВП - 56 }

865224077
Vartotojo avataras
whitesnake
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 24 Rgp 2004, 09:33

Standartinė whitesnake »

naktibaldas rašė:
Socrat rašė:Blyn idiotas kažkoks šiandien Vilniui tarp juostų taip prasinešė, kad pusė šoferių sustojo...Tai jei čia tas street racing'as, tai mano manymu tai visiška nesąmonė, kurią propoguoja nesubręndę vairuotojai, kuriem išvis dar teises nelaikas duot...Neįsivaizduoju, kas būtų, jei prieš kokią moterišką būtų taip prašokęs...Avarija ne viena būtų pasibaigę, ir auka taip pat...

yra tokia savoka kaip "lakstymo kultura"...
as esu tos nuomones kad su savo gyvybe galiu daryt ka noriu...taciau neturiu jokios teises itraukti i visa shita afera niekuo detu zmoniu.
tad jei jau lakstau..tai gilia nakti kai gatves tuscios..arba dalyvayja tokie patys entuziastai...ir per gaza minu tik budamas vienas...su keleiviais to nedarau.
apie dzigitus lakstancius kai zmones is darbo grizineja ar veza vaikus kur...mano nuomone irgi labai labai neigiama.
beje man 25 metai...taip kad manyciau esu subrendusi asmenybe ir zinau ka renkuosi.


Matėm mes tokiu nekaltu lakstymu Klaipėdoje, kai mano draugą , i darbą einanti, kažkoks asilas ant pesciuju perėjos uzmuse. Manau , daug kas pamenat prieš 2 metus Klaipėdoje kareivi užmušo tokie sreet raseriai. Po įvykio patikrino auto, tai net stabdžių nebuvo, o greitis buvo apie 165 km/h.
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8588
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Siūlau temą ištrinti.
Blaiviai mąstantiems nereikėtų aiškinti dėl ko.
Naktibaldui- smerkiu tokį požiūrį.
Vartotojo avataras
Kipshas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2228
Užsiregistravo: 29 Sau 2004, 12:38
Miestas: Kaunas

Standartinė Kipshas »

Raimis rašė:Siūlau temą ištrinti.
Blaiviai mąstantiems nereikėtų aiškinti dėl ko.
Naktibaldui- smerkiu tokį požiūrį.


na palauksim kitų nuomonės ...

Jei ištrinti - tai priežastis:
Forumas netoleruoja nelegalių, neteisėtų ar pažeidžiančių ne tik įstatymus, bet ir moralės normas žinučių.

Jei palikti:
Žinutė gali būti pamokanti, tikslu sulaikyti kitus, kad ateityje būtų išvengta įvairių neigiamų pasekmių.

P.S. mano asmeninė nuomonė:
Ar verta rizika tam, kad gauti adrenalino, lyginant su galimomis pasekmėmis? Ar gali pasitaikyti taip, kad 3 val nakties sugalvos koks girtas pereiti per gatvę ir nepamatys 150 km/h atlekiančio automobilio?
O gal močiutė kokia 4 val ryto eis per kelią į kokį turgų išsiruošusi?
Norit palakstyti? - yra mėgėjų visokie raliukai, dragai. Norit orientavimasi pažaisti - tą galima daryti leistinu greičiu.
Vartotojo avataras
Sergejus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 13:22
Miestas: Klaipėda

Standartinė Sergejus »

Manau kad per daug filmuku apie kietus vaikinus ziuri.
Sergejus +37067057028
+31619274164
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

naktibaldas rašė:nu nesu as gezas..


ir vis gi... paskaicius tavo pasisakymus siame ir kituose forumuose, bei paziurejus nuotrauka "susipazinkime" skyriuje, teigiu - esi gezas. kad esi asmenybe, tai be jokios abejones. pasak japonu, asmenybe formuojasi pirmus 7 gyvenimo metus, o vat ar subrendusi...

jau vien ko verti tavo pasisakymas - "lakstymo kultura"... kas tai yra as nežinau, nebent tiketi tavo paties rasytais paaiskinimais kitame forume (tekstas netaisytas):
"supranti yra tokia savoka kaip LAKSTYMO KULTURA... kuri remiasi tuo kad jei jau nori tos dozes adrenalino ..tai gali ja ir gaut..ir ne kitiems spresti kas man yra gerai ir man yra blogai...TACIAU..jei jau rizikuoji tai rizikuok tik savo subine...ir nedrisk niekuomet itraukti kitu zmoniu kurie ne pri ciom..(pilnas salonas girtu mergu..ar gonkes mieste kai dahuja zmoniu ir vaziuoja zmones po darbo namo ir vaikus vezasi is mokyklos)..".
arba kitas - "as esu tos nuomones kad su savo gyvybe galiu daryt ka noriu..." ko verti... tegu, tu ne savo salies patriotas, ir tau nerupi i tavo issilavinima valstybes investuoti pinigai, bet kad negalvoji apie tau artimus zmones, kuriuos numirdamas neabejotinai iskaudintumei. jau nekalbant apie koki nekalta zmogu ir jo artimuosius, kuris gal ta nakti bus palikes namie zmona ir vaikus eis kiek apsimiegojes zvejoti... zodziu, siulau tau dar karta gerai pamastyti, bet tikrai ne apie saab pirkima.

mano numone: greiti kartais galima virsyti - ta darome visi vairuojantys masinas. bet daryti tai piktybiskai... gazas69 klause kiek balu turi - tikiuosi, tavo vairuotojo pazymejimas seniai atimtas, o jeigu ne, as prizadu, kad jei pamatysiu tave, ar toki kaip tu lekianti gatve, tikrai informuoti policija apie pazeidejo judejimo krypti ir masinos numeri.

p.s. as nenoriu nieko izeisti, tiesiog issakau savo nuomone. trinti ? sakau -taip, nors ir busite apkaltinti cenzura ir totalitarizmu :)