Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

riga 13

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Vartotojo avataras
GERASS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1241
Užsiregistravo: 20 Rgs 2008, 23:14
Miestas: Panevėžys

Standartinė GERASS »

razumas rašė:Viskas ok. uzsikuriau vakar. buvau per didely tarpa zvakei padares ir per daug kontaktai issiziodavo. Tai tik sureguliavus is karto griebti pradejo.
kita bedele: toks ispudis , kad variklis pilnai neisisuka, gal zinot kur koky manuala rasti kuriame butu aprasytas variklio reguliavimas?

Čia jau sankaboje ieškok problemos,man taipat ant birbiniuko taip yra,bet dėl perdavimo (dirželis)
razumas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 04 Geg 2007, 15:14

Standartinė razumas »

GERASS rašė:Čia jau sankaboje ieškok problemos,man taipat ant birbiniuko taip yra,bet dėl perdavimo (dirželis)


matai sankaba tai "vestu", o cia toks ispudis, kad kuro/oro misinys nepakankamas. sukiojant kuro padavimo varztus variklio darbas keiciasi, bet toks su kosciojimais (nežinau kaip issireiskti). senosios rigos variklis tai jau kai uzsikuri, tai dirba be pertrukiu.
Vartotojo avataras
sth55
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1212
Užsiregistravo: 18 Rgs 2008, 19:11
Miestas: Vilnius

Standartinė sth55 »

Jei su kosčiojimais tai reiškia,kad per daug oro.
razumas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 04 Geg 2007, 15:14

Standartinė razumas »

dar klausima uzduosiu, gal kas zinosit:
kokia grandine tinka ant pedalu zvaigzdes? nes motoro grandine netinka, ir paprasta dviracio grandine irgi netiko. dejau rusisko dviracio grandine nupirkta is alfos aleksoto turguje.
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Turi tikti ir variklio grandinė, ir paprasta dviračio. Čia aš kalbu apie grandinės žingsnį. O ilgį kokį norėsi, tokį pasidarysi.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
GERASS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1241
Užsiregistravo: 20 Rgs 2008, 23:14
Miestas: Panevėžys

Standartinė GERASS »

Raimis rašė:Turi tikti ir variklio grandinė, ir paprasta dviračio. Čia aš kalbu apie grandinės žingsnį. O ilgį kokį norėsi, tokį pasidarysi.

Mopedo netiks,per plati,numes nuo įtempėjo (statmeno)
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

GERASS rašė:
Raimis rašė:Turi tikti ir variklio grandinė, ir paprasta dviračio. Čia aš kalbu apie grandinės žingsnį. O ilgį kokį norėsi, tokį pasidarysi.

Mopedo netiks,per plati,numes nuo įtempėjo (statmeno)

Ryga13 gal įtempėjas kitoks. Bet Ryga11 puikiausiai tikdavo.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
razumas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 04 Geg 2007, 15:14

Standartinė razumas »

Raimis rašė:Turi tikti ir variklio grandinė, ir paprasta dviračio. Čia aš kalbu apie grandinės žingsnį. O ilgį kokį norėsi, tokį pasidarysi.


va ta me ir beda , kad dviracio zingsnis per smulkus, reikes bandyt pritaikyt variklio grandine, bet ji man pasirode per masyvi, ir pavaziuoti nepavyko, bet dar galejo buti beda tame, kad neturejau itempejo.
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Standartinė Ledūklis »

Mynimo grandinė dviratinė ir turi būt. Jei kokia ne tokia tai gal tave apgavo tam turguj.
razumas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 04 Geg 2007, 15:14

Standartinė razumas »

Raimis rašė:Turi tikti ir variklio grandinė, ir paprasta dviračio. Čia aš kalbu apie grandinės žingsnį. O ilgį kokį norėsi, tokį pasidarysi.


grandine turi itempeja, todel jos trumpinti teoriskai nereikes.

susiduriau su problema: sudejau naujus ziedus, ir variklis uzkaista tiek, kad uzklinija stumokli. siek tiek praveses variklis, vel veikia, kol uzklinija. cia kame gali buti problema?