Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Motorinis dviratis ,,Riga,, 5,7 ?

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
augism
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 03 Sau 2011, 21:47
Miestas: Radviliškis

Re: Motorinis dviratis ,,Riga,, 5,7 ?

Standartinė augism »

Ne taip lengvai randamas puslapis. Bet jis yra, ir gal kam nors pasitarnaus http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0% ... 5%D0%B4%29
Apačioje yra nuoroda i Riga 5 manuala. Jei neatverstu, i AŽ parašykite savo el.pašto adresą, atsiųsiu abi versijas.

Papildyta: smaginkitės į sveikatą http://mopedmuseum.ru/manuals.html
Vartotojo avataras
Klasikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 04 Sau 2011, 12:38
Miestas: Vilnius-Ignalina

Re: Motorinis dviratis ,,Riga,, 5,7 ?

Standartinė Klasikas »

Čia kaip ir buvo manoma yra Riga7 su D6 varikliuku 1970m. Dabar ieškosime trūkstamų detalių (jei kas ką turi šiam modeliukui į AŽ). O dabar kaip ir viskas aišku :proga:
Technika kaip moteris, ją reikia mylėti ir ji tau atsakys tuo pačiu!
Vartotojo avataras
Tomše
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 282
Užsiregistravo: 12 Bir 2011, 16:05
Miestas: Pakruojis

Re: Motorinis dviratis ,,Riga,, 5,7 ?

Standartinė Tomše »

Klasikas rašė:Čia kaip ir buvo manoma yra Riga7 su D6 varikliuku 1970m. Dabar ieškosime trūkstamų detalių (jei kas ką turi šiam modeliukui į AŽ). O dabar kaip ir viskas aišku :proga:

Įdomus laikotarpis 1969-1970. Pirmieji Riga 7 buvo oranžinės spalvos ir turėjo pilnai dengtą variklį skarda, kaip pas Riga 2 ir R5. Tai, manyčiau, ta skarda ir čia turi būti, nors čia ne pats pirmasis modelis, bet iš pirmųjų. Deja, nuotrauką esu matęs, kad pirmasis Riga 7 buvo su dešinėje pusėje minimo mechanizmu. Grandinės originalios, tai, manau, reikėtų ieškoto tos skardos. Sėkmes. Beje, visa pravodkė ir gazo rankena neoriginalios.
Vartotojo avataras
Klasikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 04 Sau 2011, 12:38
Miestas: Vilnius-Ignalina

Re: Motorinis dviratis ,,Riga,, 5,7 ?

Standartinė Klasikas »

Tomše rašė:
Klasikas rašė:Čia kaip ir buvo manoma yra Riga7 su D6 varikliuku 1970m. Dabar ieškosime trūkstamų detalių (jei kas ką turi šiam modeliukui į AŽ). O dabar kaip ir viskas aišku :proga:

Įdomus laikotarpis 1969-1970. Pirmieji Riga 7 buvo oranžinės spalvos ir turėjo pilnai dengtą variklį skarda, kaip pas Riga 2 ir R5. Tai, manyčiau, ta skarda ir čia turi būti, nors čia ne pats pirmasis modelis, bet iš pirmųjų. Deja, nuotrauką esu matęs, kad pirmasis Riga 7 buvo su dešinėje pusėje minimo mechanizmu. Grandinės originalios, tai, manau, reikėtų ieškoto tos skardos. Sėkmes. Beje, visa pravodkė ir gazo rankena neoriginalios.


Vadinas turi būti rudos spalvos rankenos? O kodėl neoriginali laidų grandinė? Kuo remiatės tai sakydamas? :-)
Technika kaip moteris, ją reikia mylėti ir ji tau atsakys tuo pačiu!
Vartotojo avataras
Tomše
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 282
Užsiregistravo: 12 Bir 2011, 16:05
Miestas: Pakruojis

Re: Motorinis dviratis ,,Riga,, 5,7 ?

Standartinė Tomše »

Klasikas rašė:
Tomše rašė:
Klasikas rašė:Čia kaip ir buvo manoma yra Riga7 su D6 varikliuku 1970m. Dabar ieškosime trūkstamų detalių (jei kas ką turi šiam modeliukui į AŽ). O dabar kaip ir viskas aišku :proga:

Įdomus laikotarpis 1969-1970. Pirmieji Riga 7 buvo oranžinės spalvos ir turėjo pilnai dengtą variklį skarda, kaip pas Riga 2 ir R5. Tai, manyčiau, ta skarda ir čia turi būti, nors čia ne pats pirmasis modelis, bet iš pirmųjų. Deja, nuotrauką esu matęs, kad pirmasis Riga 7 buvo su dešinėje pusėje minimo mechanizmu. Grandinės originalios, tai, manau, reikėtų ieškoto tos skardos. Sėkmes. Beje, visa pravodkė ir gazo rankena neoriginalios.


Vadinas turi būti rudos spalvos rankenos? O kodėl neoriginali laidų grandinė? Kuo remiatės tai sakydamas? :-)

Baltų rankenų ant Riga 7 visai nebuvo, nebent ant vėliausių. Buvo juodos ir rudos. Tokia pati situacija yra ir su "pravodke", balto "kembriko" nebuvo, buvo juodas ir pilkas, todėl, manau, kad ir instaliacija neoriginali, jei jau kembrikas neoriginalas...
aure 123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 04 Rgs 2010, 23:09
Miestas: Panevėžys

Re: Motorinis dviratis ,,Riga,, 5,7 ?

Standartinė aure 123 »

Sveiki mano motoriniui instaliacijos kembrikas buvo baltas atrodo. Nejau ir mano buvo neorginalus.
Vartotojo avataras
Klasikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 04 Sau 2011, 12:38
Miestas: Vilnius-Ignalina

Re: Motorinis dviratis ,,Riga,, 5,7 ?

Standartinė Klasikas »

aure 123 rašė:Sveiki mano motoriniui instaliacijos kembrikas buvo baltas atrodo. Nejau ir mano buvo neorginalus.

Aš nemanau, kad neoriginalus. Ką turėjo žmones gamykloje tą ir dėjo.
Technika kaip moteris, ją reikia mylėti ir ji tau atsakys tuo pačiu!
Vartotojo avataras
Tomše
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 282
Užsiregistravo: 12 Bir 2011, 16:05
Miestas: Pakruojis

Re: Motorinis dviratis ,,Riga,, 5,7 ?

Standartinė Tomše »

Klasikas rašė:
aure 123 rašė:Sveiki mano motoriniui instaliacijos kembrikas buvo baltas atrodo. Nejau ir mano buvo neorginalus.

Aš nemanau, kad neoriginalus. Ką turėjo žmones gamykloje tą ir dėjo.

Na mačiau daug Riga 7, bet ant nė vienos nemačiau balto kembriko, juo lab, kad tai pirmieji modeliai. Dar pažėkite palei schema, ten yra surašytos laidų spalvos ir reikia pažėti ar laidai atitinka atitinkama spalvą. Čia labai įdomus dalykas ir jį pilnai išsiaiškinti būtų įdomu. Laukiu Augio nuomonės šiuo klausimu.